Холодильник, вибір і питання експлуатації.

  • Автор теми adk
  • Дата створення
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Холодильник атлант, no frost, час від часу починає загоратись буква L на морозильній камері, клацає постійно релюшка. Після виключення і включення через деякий час працює нормально, а буває з часом і само настроїться. Холодильник на гарантії, в сервісному пока зберуться їхать L перестає горіти і показує температуру в морозильній камері. І так час від часу що може бути? Закономірності ніякої невиявив.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, теперь возьми купюру, прихлопни дверкой и проведи по периметру. если везде её держит сильно - то не в уплотнителе дело, а если (как вот на магазе у нас) в каком то месте проскакивает со свистом - то не плотно дверь прилегает и там выходит холод. Надо либо регулировать (у меня помогло) либо менять резинку
Но при этом намерзает стенка. От влажного наружного воздуха.
Если же стенка не намерзает, то дело в хладагенте.
Ущільнювач нормальний (холодильник доволі сучасний, може йому 3-4 роки). Так, корка з'являється.
До заміни термостату мною холодильник сам в якийсь певний момент розморожувався - я знаходив калюжі води під ним. Власне, через це й змінив термостат (він був викручений й за словами продавця нового газ міг вилетіти з капіляру).

Скажу, що після вимикання-вмикання термостату він не одразу стартує - "думає" певний час.

Думав, що вдасться самому вирішити, буду майстра викликати.... Поки що його вручну вимикаю (на термостаті).
Якщо нормально морозить постав таймер часу на розетку - 20/10 ввімкн/вимкн чи щось таке.
Переглянути вкладення 39380
Це дійсно добра порада. З вашого опису (нормальна холодильна потужність), дійсно проблема у термореле. Якщо недоцільно або ніколи займатися ремонтом/заміною (наприклад, зйомна квартира, як у вас), то ставте таку розетку з таймером. Ціна 200 грн., а проблему вирішить. Вручну вмикати/вимикати холодильник постійно не вийде: немає вдома, забули і т.д. Тільки пам'ятайте, що з такою розеткою холодильник буде вмикатися суто за розкладом, не враховуючи температуру всередини. Але дослідним шляхом не складно настроїти розклад. Наприклад, 15 хв. працює, 30 хв. відпочиває. Там кратність програмованого часу 15 хв.
Я писав вище, що замінив термостат нещодавно - не допомогло.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Холодильник з No Frost? Чи класичний?
В що заглибитися під час вибору?
Велика кількість маркетингової заказухи бісить.
Поки є три критерія. Максимально вузький, роздільна морозильна камера, економний.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
з No Frost? Чи класичний?
Після того, як в "класичном" (новий, не старий "Дніпро" з часів совку) постійно намерзає на задній стінці купа снігу - наступний буде тільки No Frost, у батьків такий Samsung хз скільки, ніколи таких проблем не було, тільки пластикові поличкі тріскаються.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Поки є три критерія. Максимально вузький, роздільна морозильна камера, економний.
Года три назад родственникам искали узкий холодильник в ширину 55 см.
Из известных производителей был только Liebherr CU 3331, все остальное просто какой то мусор.
Нареканий особых вроде нет кроме одного - сам произвольно скрипит, меня это сильно раздражает.
Не знаю это массовый эффект или как кому повезет.
Но тогда ничего стоящего и узкого не было кроме либхера.
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Завдяки вбудованому блоку Wi-Fi можна дистанційно керувати агрегатом зі смартфона.
( про wifi це сарказм, его везде тулят, надоел, все хотят свою єкосистему, мля..)
Все інше - маст хев.
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Холодильник з No Frost? Чи класичний?
Есть несколько нофрост в пользовании и классический либхер на даче- были требования к габаритам. Критического намерзания за сезон март- октябрь не наблюдается, учитывая достаточно частые отключения э/энергии.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Кочевник, ще важливо щоб був тихий
мій ЛЖ почав трохи гудіти через три роки роботи
не критично ,але мінімум два роки його зовсім не чув
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Кочевник із плюсів ноуфрост - (майже) не потребує "обслуговування". Із мінусів - усі продукти треба ховати в пакети (бо дуже обвітрюються/усихають).
В мене морозильна ларь "класична" (для нахомячування всяких вкусняшок літом), туди лазимо дуже рідко, а всеодно оброста "шубою". Коли купував - горизонталок з ноуфрост не було фізично, плюс були вимоги по розмірах глибини-висоти (стоїть під "трикутником" мансарди). І з декількох десятків моделей по цим вимогам підійшли тільки 2.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Не нашла подходящей темы, потому здесь спрошу. Какой максимальный вес выдерживает полка холодильника из закаленного стекла? У меня об этом ничего нет в инструкции (есть только про вес на дверце), и Гугл не помог.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Universe, цікаве питання, з тих, що треба задавати на ніч, щоб не заснути.. :LOL: У мене витримує максимум що можна забити, ще й декілька шарів)) Чи планується зберігати там злитки важких металів? ))
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Бувають різні випадки
В мене середня каструля сама по собі пару кіло важить + в ній до 5 літрів борщу; трилітрова банка з компотом, тощо. І так на полку можна втюхать багато чого)) сам поначалу стрімався.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
У меня уже там около 16 кг. И я себя утешаю, что где-то давно читала про 20 кг максимум. Может кто-нибудь знает точно? Страшновато.
Maxxx, Наквасили капусты, а на дворе +24 :) Вот, что там.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Останнє редагування:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
logist_eg, грюнхелм вже доволі давно на слуху і в продажу.
Просто дешевий бренд побутової техніки, щось на рівні Сатурн'у чи ще чогось з відповідним рівнем сервісного обслуговування. В сенсі, що працювати все буде і якщо зламається за час оф. гарантії, то сервіс, або поремонтує, або дасть можливість повернути кошти через магазин.
А от після завершення гарантійного терміну з ремонтом (за гроші) можуть бути проблеми (через брак запчастин)
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
що скажете про ноунейм ?
Брав схожу, тільки фірма Mirta, відпрацювала два гарантійних роки і накрилася.Майстер сказав, що трубки перегнили зроблені з металу,ремонту не підлягає, порадив вибирати щось дорожче, або камеру холодильного типу, вони ремонтопригодні.
 
Зверху