Хто така Мар'яна Безугла?

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Президент не має права, не може делегувати ці повноваження будь-кому. Навіть напівадекватній або неадекватній членкині комітету, яка на сьогоднішній день руйнує і єдність, і обороноздатність. Дискредитує саме це поняття
Хоча, фактично так і вийшло.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував відсторонити народну депутатку від «Слуги народу» Мар’яну Безуглу з посади заступника голови комітету. Про у п’ятницю, 5 січня, повідомив народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Сьогодні Комітет з питань безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про відкликання Мар’яни Безуглої з посади заступниці голови Комітету. Я, особисто, голосував «за»»,написав він у Facebook.
Тепер за цю пропозицію мають проголосувати нардепи під час засідання.
Сама ж народна депутатка Мар’яна Безугла відреагувала на інформацію про відкликання її з посади заступника голови комітету Верховної Ради з національної безпеки. Вона нагадала, що рішення згідно може бути прийняте тільки в залі парламенту.
«Зроблено все було максимально підступно: голова Комітету поставив на голосування, коли я його попередила, що запізнюсь на засідання, за моєї відсутності; а колеги проголосували»,написала вона у Facebook.
Як уточнив дещо пізніше депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко, відкликання Безуглої стало ініціативою голови комітету, депутата від «Слуги народу» Олександра Завітневича.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
«Зроблено все було максимально підступно: голова Комітету поставив на голосування, коли я його попередила, що запізнюсь на засідання, за моєї відсутності; а колеги проголосували»,
Нікакого праздніка

Шаріков нє далі.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Включення з дурдому 😂
По факту вона виявилась занадто божевільна навіть для них 🤪
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Политика на форуме разрешена?
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
У Раді зареєстрували постанову про відкликання Безуглої з посади заступниці голови комітету з питань нацбезпеки
Ініціатори документа - 11 нардепів, серед яких голова комітету Завітневич.


 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
️Безуглая написала заявление на выход из фракции и партии "Слуга народа"

Чиновница заявила, что "не хочет иметь общие обязательства с нардепами фракции, которые вонзают нож в спину".
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
не хочет иметь общие обязательства с нардепами фракции, которые вонзают нож в спину
Такий хороший президент, а таких гівнюків привів у владу (це про цих з ножами)
;)
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Чіпатимемо - хай сам виносить за собою своє сміття на звалище. Ну якщо йому ліньки - хай ото тхне та воняє йому на ганку. Його ганку - не в нас.
 
Зверху