Ціна - топчик!

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Аналог теми Халява, але де можна щось купити за дуууже дешево, або з афігєнною скидкою (тимчасові промоакції, глюки в магазині, та інші свинорильські двіжі), тобто може й вам товар не дуже і потрібен, але за таку ціну - гріх не купити.

Почнемо з безпровідної клавіатури (комплект клавіатура+мишка) ERGO KM-850WL
Давно хотів прикупити безпровідну ANSI клаву з мультимедійними клавішами, відслідковував пару варіантів, і один з них дуже знатно дропнув ціну. Проголосував замовив чисто по-пріколу, за такі гроші сайдьот навіть як запасна. Виявилась дуже крутою клавою, (мишку в топку, після 1000грцової логітек не комільфо). Важка, пластик товстий, всі опори прорезиняні, навіть ці відкидні штуки. Короче, гріх не купити!))
1710789265388.png

2024-03-18_21-24-20-170.jpg


 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Дяк, замовив, тільки в Брейні, та сама ціна, але забрати з точок самовивозу безкоштовно, а не 35 грн у жлобської Піпетки..
Це добре, Піпєтку треба приземляти.
В мене точки видачі Брейну нема, тому приходиться юзати Піпєтку через л0зєйку :bandit:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
dzidzio, чомусь мені здається, лозейку скоро прикриють...
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Андрюх@dp.ua, а шо, собсно, не так з відгуками?
Так почитай на Розетці. Ні, особисто я тобі вдячний за таку роботу. Просто мені саме цей товар ну нафіг не вперся, враховуючи відгуки. Почекаю, що ще нариєш. Може і мені щось зайде
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Так почитай на Розетці.
1710844072461.png
Мишка не дає даблклік, більше того клік там досить тугий (хоча це досить суб'єктивне враження, як власника Logitech G305, в якій всі жаліються на занадто легкий клік, тому середньостатистичному юзеру думаю буде взагалі норм). Хоча я одразу наголосив що цимес покупки якраз в клаві, мишка - просто приємний бонус.
По клаві: за 3 дні не замітив жодного пропуску. Хоча можливо це тому що в мене USB свисток-прийомник стоїть на столі в 30 сантиметрах від клави, а в Андрєя Тюріна (може то ви?))) ймовірно десь ззаду в системнику під столом.

Почекаю, що ще нариєш
Та то не тільки я тут нариваю, то всі хто шось нариє - то кидайте))
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
в Андрєя Тюріна (може то ви?)))
Ні, в мене інше прізвище :) Я там в Питаннях на цей комплект питаю, як воно буде працювати, якщо взяти чотири комплекти в кабінет. До речі, це ж питання задам і тут, чи не буде в такому випадку конфліктів?
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Ні, в мене інше прізвище :) Я там в Питаннях на цей комплект питаю, як воно буде працювати, якщо взяти чотири комплекти в кабінет. До речі, це ж питання задам і тут, чи не буде в такому випадку конфліктів?
Замовив ще один комплект тещі, за пару днів зможу перевірити як працює 2 комплекти)
 
Реєстрація
12.02.24
Місто
Вольнянск
вот сладкая цена ;)
с боковыми кнопками, обещают 5 млн кликов,
а и подсветка как в гирлянде кнопкой меняет режимы вплоть до выключения

ergo.JPG
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Вельми вдячний dzidzio, :apl: . Купив комплект в Брейні за 161 грн. (з бонусами), шара несусвітня. Спробував, все працює, чекаю дружину з роботи, нехай перевіре бо вона на компі більше працює. Я більш на ноуті. Але мабуть візьму ще, на подарунок друзям ( трішки я жлоб:ROFLMAO:).
 

Vall

Туман
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Вельми вдячний dzidzio, :apl: . Купив комплект в Брейні за 161 грн. (з бонусами), шара несусвітня. Спробував, все працює, чекаю дружину з роботи, нехай перевіре бо вона на компі більше працює. Я більш на ноуті. Але мабуть візьму ще, на подарунок друзям ( трішки я жлоб:ROFLMAO:).
Також взяв, в айтибоксі (по суті тей ж брейн), 184 з бонусами
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Заказал, забрал.
Первые впечатления пока положительные.. Немного непривычно на такой клаве печатать. Но в целом комплект работает очень хорошо. За такую цену очень неплохо.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
клава походу згоріла на складі, бо мала поїхати ще 21-го
Було те саме. Замовив 18го, тiльки сьогоднi отримав. Але приходила смс, що доставка затримуеться через ракетну атаку на склади Розетки.
Непогана клава, погано що втулили ААА батарейки замiсть АА, а мишка гiвно.:)
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
погано що втулили ААА батарейки замiсьть АА,
Почему?
Это не так страшно, если все сделано ОК.
На logitech дома у меня до сих пор "родные" батарейки GP (куплена в 2020-м, пятый год уже, на батарейках написано, что они до 07/2023).
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Малий хід клавіш? Чи ще щось?
Да, как на ноутах. Непривычно, но не критично.. :) Порадовало то что все дополнительные мультимедиа клавиши работают именно так как задумано.
Було те саме. Замовив 18го, тiльки сьогоднi отримав. Але приходила смс, що доставка затримуеться
Мне тоже с Розетки посылка с задержкой пришла. На мышку не жалуюсь, за эту цену очень даже хорошо работает. Ход плавный, без рывков и задержек. Скролл тоже, клики клавиш четкие.
 
Зверху