Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Интересно знать кто их "отстоял"?

"Отстояли" так же, как с 15 декабря "закрыли" " Простой".Зачем это пустословие?
Пользуйтесь и радуйтесь, не задавая лишних вопросов. Те, кто знает на них ответы, писать не будет.
 

neandertal

Заблокирован
Реєстрація
24.02.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi Max Prime 3/64
Пользоваться и радоваться - да, не задавать вопросов - извините...
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Оцените подход оператора к оптимизации тарифов:
МТС, когда закрывал старые тарифы, давал возможность перейти на тарифы без ОЕП (Просто Супер) с платой 75коп/день и это при том, что можно было выклянчить МТС Без Обязательств.
И КС, который закрыл тарифы для малоговорящих и зарядил от 24грн/мес в слабых регионах до 2-2.5грн/день для Базового и Классического.

Одразу видно що прихід Vodafone дійсно дав європейський підхід до мобільного зв'язку.
 

sunifly

Местная
Реєстрація
10.02.15
Місто
Харьков
Телефон
Fly IQ 446 Magic
Очень зря трогают базовый. Куда теперь перевести бабушку?
если не будет возможности звонить за счет бонусов ДИКС, то на "кс звонки" или "кс звонки+" для региона 2.

Добавлено через 1 минуту
А в "Ало квартал. мой регион", где не было абонплаты тоже вводится абонплата?

смотрите пост ранее #2867
http://red-forum.com/showpost.php?p=1111006&postcount=2867
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: al-m
Реєстрація
30.11.15
Місто
Львов
Телефон
iPhone Х , iPhone 8 plus , iPad mini LTE
З. Ы. Это хорошо что еще так сделали. В Европе упор стоит на пакетные тарифы, думаю и в Украине очень скоро начнется их внедрение.

И правельно . як на мене то саме краще рішення це пакетні хв на усі номере ,а не безлім у мережі і коли дзвониш на інші то платиш ніби закордон дзвониш .
А що нарахунок Европи, так там пакетні .Але у кожного оператора є ще і тариф з посекундною оплатою без плати за зєднання . і плюс до того кожен оператор дає ще і можливість заказувати додаткові пакети хв , мб , і тому подібне . так що як на мене краще за 100 грн 300 хв на усі номери ніж безлім у мережі і потім плати за дзвінки по на інші по 1,5 грн . хотя у нас в країні є унікали що тупо маякують бо мол у тебе інший оператор і їм дорого до тебе дзвонити .
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
так що як на мене краще за 100 грн 300 хв на усі номери ніж безлім у мережі і потім плати за дзвінки по на інші по 1,5 грн
Тобі краще так. Мені краще безлім в моїй мережі. Хоча б тому, що 300 хв на місяць - це взагалі ніщо. Кожному своє.
 

aprokopov

Заблокирован
Реєстрація
17.01.12
Місто
Днепродзержинск
babakiurii, и куда ты перейдешь? На мтс где тоже за внутрисеть 30 грн?
У меня 0 грн/мес.

Добавлено через 8 минут
Киев, Харьков, Днепропетровск ... это же лучшие города страны с ЗП от 10000 грн в месяц, неужели лишние 20-30 грн на связь это так критично, пачка сигарет средней паршивости столько стоит.

У вас тут один нолик лишний

Добавлено через 21 минуту
И правельно . як на мене то саме краще рішення це пакетні хв на усі номере ,а не безлім у мережі і коли дзвониш на інші то платиш ніби закордон дзвониш .
А що нарахунок Европи, так там пакетні .Але у кожного оператора є ще і тариф з посекундною оплатою без плати за зєднання . і плюс до того кожен оператор дає ще і можливість заказувати додаткові пакети хв , мб , і тому подібне . так що як на мене краще за 100 грн 300 хв на усі номери ніж безлім у мережі і потім плати за дзвінки по на інші по 1,5 грн . хотя у нас в країні є унікали що тупо маякують бо мол у тебе інший оператор і їм дорого до тебе дзвонити .
В России тоже пакетные тарифы. Там в основном разделение на звонки местные/межобластные. Например за 300р/мес 300 минут на местных чужаков, 300 смс и гиг или два интернета. Плюс куча разных допопций. За 1000р безлим на внутрисеть, безлим на интернет, 1000 минут на смс и звонки чужакам. Дополнительные опции никто не отменял. А у нас дерут как при российских/европейских зарплатах. Хорошо хоть ПИВо не трогают.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.04.13
Місто
Kraków
Хто на який тариф буде переходити після але кварталу?
З того що я зрозумів то треба так і лишатися на кварталі в кого ще підключена акція "Багато розмов" то зніматимуть 30 грн /місяць
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.03.13
Місто
Львов, Украина
цікаво чи лишиться халява на вихідні дні в класичному - щось про це ні слова...
і чи 2,50 буде знімати з бонусів дікс?
якщо так то в мене особисто потреба в цьому операторі відпадає, як і в його інтернеті...
п.с. дзвоню на кс дуже рідко
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
  • Like
Реакції: Vval
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Реєстрація
21.04.11
Місто
Дніпр.область
Телефон
xiaomi redmi 10
Тоже перехожу с алло квартал на Киевстар Звонки за 25.
p.s на сайте почему-то не написано что Киевстар Звонки регион 1 или 2.Там просто 25 или 35гр
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Наконец-то
Також з 15 січня 2016 року абоненти, що обслуговуються на зазначених тарифних планах, матимуть можливість підключити опцію «Інтернет -мінімум».
Завдяки цій опції ви зможете відключити автоматичне надання додаткових 5 пакетів. Таким чином, після використання всіх мегабайтів, включених до тарифного плану в рахунок абонентної плати, доступ до інтернету надаватиметься безкоштовно, але зі зниженою швидкістю – 32 Кбіт/с.
 

mob

Реєстрація
03.05.15
Місто
Запорожье
Хто на який тариф буде переходити після але кварталу?
З того що я зрозумів то треба так і лишатися на кварталі в кого ще підключена акція "Багато розмов" то зніматимуть 30 грн /місяць
перейду на звонки+ рег2 или попробую остаться на лайфе как основном за 7.50 мес.
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Berzerg, уже есть опровержение (уточнение) :) А сразу прочитал - конечно челюсть упала сначала.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
aurowl, когда до конца новость о "пакращеннi" дочитал, малость отлягло
но изначально эмоции более чем бурлили
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
З 15.01.2016 змінюються умови надання деяких інтернет-пакетів для абонентів передплаченого зв’язку Київстар

З 15.01.2016 змінюються умови надання послуги мобільного інтернету в деяких тарифних планах Київстар
__________________

Это полный :dash1:, я в шоке.
А саме, після використання обсягу нетарифікованих мегабайтів, абонент протягом доби отримуватиме до 5 додаткових пакетів по 50 МБ вартістю 5,00 грн кожний.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Если бы еще можно было отключить дополнительные "пайки" по 50/100 Мб на таких архивных, но "покращенных" тарифах, как "Свободный КС. Регион 2" и "СК для планшета". Мечты...
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху