Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Останнє редагування:

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
Есть у них и 300mbps, но доступен он только там, где установлен свич с 4-мя SFP портами. Но таких домов оооочень мало.
Причем, вместо обычного оптического модуля, в SFP порт, они ставят конвертер SFP to RJ45 и дальше витухой к абоненту.
А это во всех городах есть такая возможность, ну при наличии соответствующего оборудования?
 

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
Yuj, ну це ж максимум. Пообіцяти можна і 500, а давати - 30.
Это как Воля в Сумах. Лет 12 назад предлагали тариф до 100 м/бит. Инет дышал на ладан, скорость была реальная 25-50 м/бит, а на жалобы был всегда один ответ:
- ну так мы вам и обещали до 100 м/бит, а не 100 м/бит. Не знаю как в других городах, а в Сумах за последние 4 года ДИ Киевстар самый стабильный по скорости и минимальными прерываниями по сессиям.
 
  • Like
Реакції: idea

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
- ну так мы вам и обещали до 100 м/бит, а не 100 м/бит.
При уточнении тарифа, сказали что в 100, гарантируют 75 минимум, если меньше -можно смело обращаться в тех поддержку (Воля).
Да на Киевстаре через шнурок 90-95 на вход и выход. На Волю больше ни ногой.
 

Chesterlp

Заблокирован
Реєстрація
02.11.19
Місто
Тернополь
кинув заявку на перехід до лайфсел,подзвонив мені опер і запропонував на рік знижку 20% і сім пару бесплатно. Тобто новий тариф безлім за 140 грн в місяць. Думаю чи лишатись чи йти на лайф за 80 грн з 20 гб і 750 хв на інші. Шо підкажете?
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
кинув заявку на перехід до лайфсел,подзвонив мені опер і запропонував на рік знижку 20% і сім пару бесплатно. Тобто новий тариф безлім за 140 грн в місяць. Думаю чи лишатись чи йти на лайф за 80 грн з 20 гб і 750 хв на інші. Шо підкажете?
Так самому треба рахувати. У кожного свої розрахунки. Я порахував за сімью на Київстарі 1025грн платити, або 400 на лайфі в місяць. Повинно всім всього вистачати
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
кинув заявку на перехід до лайфсел,подзвонив мені опер і запропонував на рік знижку 20% і сім пару бесплатно. Тобто новий тариф безлім за 140 грн в місяць. Думаю чи лишатись чи йти на лайф за 80 грн з 20 гб і 750 хв на інші. Шо підкажете?
Я б перейшов не задумуючись, 750 хв мало на других??
 

Chesterlp

Заблокирован
Реєстрація
02.11.19
Місто
Тернополь
кинув заявку на перехід до лайфсел,подзвонив мені опер і запропонував на рік знижку 20% і сім пару бесплатно. Тобто новий тариф безлім за 140 грн в місяць. Думаю чи лишатись чи йти на лайф за 80 грн з 20 гб і 750 хв на інші. Шо підкажете?
Я б перейшов не задумуючись, 750 хв мало на других??
воно то так,але тут нюанс в тому що дружина має від мене сім пару. В неї тариф комфорт,тобто тільки для дзвінків. А інтернету немає. Тобто щоб навіть зробити їй хоч 10 гб інтернету з лайфу(поставити картку залізну 20 лайф) то з нового року абонка буде десь 40 грн за це. такшо якшо буде сім пара безкоштовно то особливого змісту нема. тобто якби перейшов на лайф то в мене абонка 80 і +- 40 грн для 10 гб інету в лайфі для дружини=120 грн. А якшо мені роблять -20% з безлімом інтернету то вийде 140 грн/місяць на рік знижка. Є зміст ща 20 грн в місяць бавитись?
Post automatically merged:

шкода що в моєму будинку немає домашнього інтернету. В мене 39а,а в сусідньому 39 є кс інтернет. так би була халява
 

Chesterlp

Заблокирован
Реєстрація
02.11.19
Місто
Тернополь
ну короче получається якшо я платив 85.50 в місяць то зараз буду 140. Хвилин на інші і смс мені нафіг нетреба. Часом кс футбол юзаю
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
ну короче получається якшо я платив 85.50 в місяць то зараз буду 140. Хвилин на інші і смс мені нафіг нетреба. Часом кс футбол юзаю
Я в смарт за 120 хоть так і всі знайомі на кс, на лайфі 3 людини.
 

Chesterlp

Заблокирован
Реєстрація
02.11.19
Місто
Тернополь
ну короче получається якшо я платив 85.50 в місяць то зараз буду 140. Хвилин на інші і смс мені нафіг нетреба. Часом кс футбол юзаю
Я в смарт за 120 хоть так і всі знайомі на кс, на лайфі 3 людини.
ну,думаю якшо +20 грн за безлім інтернет то варто доплатити тих 20грн
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
ну короче получається якшо я платив 85.50 в місяць то зараз буду 140. Хвилин на інші і смс мені нафіг нетреба. Часом кс футбол юзаю
Я в смарт за 120 хоть так і всі знайомі на кс, на лайфі 3 людини.
ну,думаю якшо +20 грн за безлім інтернет то варто доплатити тих 20грн
Та не безлім а 40гб в тому тарифі безлім, на смарт ютуб без обмежень дійсно.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
ну короче получається якшо я платив 85.50 в місяць то зараз буду 140. Хвилин на інші і смс мені нафіг нетреба. Часом кс футбол юзаю
Я в смарт за 120 хоть так і всі знайомі на кс, на лайфі 3 людини.
ну,думаю якшо +20 грн за безлім інтернет то варто доплатити тих 20грн
Та не безлім а 40гб в тому тарифі безлім, на смарт ютуб без обмежень дійсно.
Чому ж не бізліміт? 40 Гб на максимальній швидкості просто. Хіба потім гроші починає зімати? Чи інтернет не працюватиме?
 

Chesterlp

Заблокирован
Реєстрація
02.11.19
Місто
Тернополь
ну короче получається якшо я платив 85.50 в місяць то зараз буду 140. Хвилин на інші і смс мені нафіг нетреба. Часом кс футбол юзаю
Я в смарт за 120 хоть так і всі знайомі на кс, на лайфі 3 людини.
ну,думаю якшо +20 грн за безлім інтернет то варто доплатити тих 20грн
Та не безлім а 40гб в тому тарифі безлім, на смарт ютуб без обмежень дійсно.
Чому ж не бізліміт? 40 Гб на максимальній швидкості просто. Хіба потім гроші починає зімати? Чи інтернет не працюватиме?
не знімає. безлім,але казав опер шо обмеження швидкості немає бути
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху