Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
По інформації оператора і мій тариф "Love UA Успіх контракт" буде без змін. Чому я дуже радий. Він і так занадто дорогий. Просто є необхідність його сплачувати.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Ihor-UA, не поспішай. Телефонуй десь за місяць після змін передплати. Чого так рано збудилися контрактники?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Ihor-UA, не поспішай. Телефонуй десь за місяць після змін передплати. Чого так рано збудилися контрактники?
Та сильно не хочеться сплачувати більше. Новини часто надають багато хвилювань!
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Я, чуть более внимательно, посмотрела еще изменения в тарифе.
Так вот, сейчас минута, свыше пакетных, стоит 1.50.
А будет 3...

Наверное, кто-то скажет что "Да какая разница? Кто там эти сверхпакетные использует?"
Но зачем же тогда было трогать то, что никто не использует? Пусть бы оставалось себе по старой цене.

Кстати, в МКС на плашечеке с "Новые условия вашего тарифа", мелким шрифтом написано "Действует до 31 декабря".
Это как понимать? Заранее подготавливают к еще одному поднятию цен? :rolleyes:
 
Реєстрація
05.07.23
Місто
Luck
А контрактную версию этого тарифа тоже подняли?
Не бачу інфи, а от дружину буду переводити на контракт, перший місяць 1грн., три наступних по 125грн., а далі по 150... Так що думаю 4 місяці ніхто не буде чіпати)
Та не переживайте, подорожчає наступного року))
Я не переживаю, мені і 200 не жалко... Просто кажу як є... Просто контракт більш цікавіший стає, всеодно проплачую вчасно ті 28 днів щоб не потрібні гігабайти збиралися... А тут контракт стає дійсно цікавішим)
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Київстар Онлайн 2019
Було 105 грн, 8 ГБ, 100 хв
Стає з травня Твій улюблений, 150 грн, 9ГБ, 120 хв і щось про суперсили невідоме
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Ото дурь з одного архівного тарифу переводять на інший архівний...
І одразу ж пропозиція до 30 березня перейти на LoveUa Свобода, перші 4 тижні - 62 грн, далі 125. 125 хв по Україні, безлім в мережі, 5гб інтернету і суперсили. Цікаво коли його піднімуть в ціні...
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Ото дурь з одного архівного тарифу переводять на інший архівний...
І одразу ж пропозиція до 30 березня перейти на LoveUa Свобода, перші 4 тижні - 62 грн, далі 125. 125 хв по Україні, безлім в мережі, 5гб інтернету і суперсили. Цікаво коли його піднімуть в ціні...
Тікайте поки не пізно, його ще не скоро чіпатимуть.
 
Реєстрація
27.03.13
Місто
Київ
я так розумію, що для всіх тарифів або частини тарифів, тепер в оплаті за додаткові обсяги інтернету пропонують безлімітний інтернет за 20 грн в день користування. Цікаво то справжній безлім чи є якісь обмеження по ГБ? Бо пишуть що шейп відсутній.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Vance, ну за 20 грн/сутки то может и правда безлим. За месяц-то набежит 600 грн, неслабо. Есть вроде услуга подешевле на ту же тему.
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Київстар Дзвінки 2018, Дзвінки без меж, Спілкування без меж з опцією Без Мегабайт, Спілкування без меж 2019 з опцією Без Мегабайт, Дайте Ще! 2018, Відео без меж 2019, Розваги без меж 2019, Відео без меж, Твій Старт (2021! :eek:) - будуть повністю закриті.
Київстар Дзвінки 2018 -> Без меж lite; Київстар Дзвінки 2019 -> Твій Улюблений; Безлім Соцмережі без мегабайт -> Світ на зв'язку. Твій Старт -> Твій проривний; Розваги без меж 2019 -> Розваги без меж.; Відео без меж -> Безлім Відео; Дзвінки без меж -> Без меж lite.
 
Останнє редагування:

winnik

meme
Реєстрація
15.04.23
Місто
Херсон
Телефон
moto g41, redmi note 11
Твій Новий 55 грн
до аварії підвищили до 75. після аварії відкат до 55
вчора у додатку нові умови з 9 квітня 100 грн

ну як можна підвищити ціну для бабусі яка в день максимум 5 хвилин використовує
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху