Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Дзвінки для батьків 2020 буде по 100грн, добавлять 3гб, 30смс, 30хв з 1.05
По інших тарифах щось відомо?
Мовчать не кажуть, я пенсіонеру знижку через оператора підключав, тай заодно спитав.
А що на такі тарифи теж дають знижку?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Дзвінки для батьків 2020 буде по 100грн, добавлять 3гб, 30смс, 30хв з 1.05
По інших тарифах щось відомо?
Мовчать не кажуть, я пенсіонеру знижку через оператора підключав, тай заодно спитав.
А що на такі тарифи теж дають знижку?
Як файно все сказати дають, 10% на пів року дали, ну хоть по 90грн, 10грн для пенсіонера теж гроші.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Чи є терміни для тарифів у колонці "ми радимо", як для спец пропозицій? Питаю, бо є ще один Твій, для якого "радять" Базовий. Дати не бачу.Але підняття абонплати по тарифу 29/04 і наст абонплата 27/04 . Чекати чи вже переводити?
 

Вкладення

  • Screenshot_20240409-134051.png
    Screenshot_20240409-134051.png
    153.9 КБ · Перегляди: 64
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Бачу. В мене один з поточних пішов. Не було пропозицій на Базовий.
Який тепер найдешевший тариф передплата новий?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Selianka, я вгадав чи дядько? Ви питали про доступні тарифи?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Kladoff ви правильно вгадали :). Дякую.
В мене просто власник одного з підопічних номерів має руки білки і замість Базовий, підключили Базу контракт. 🤦‍♀️
Хотіла зрозуміти, якщо вертати взад контракт, то який тариф тепер пропонуватимуть.
Але вже нема на то ради. Номер в принципі основний. Спробує "жити по-новому".
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Selianka, та то не в нього руки білки, а в Київстару кишені глибокі... Де це видано, щоб контрактні тарифи зашивати споміж передплат... ще й так описують, що й не здогадаєшся про що вони... і кольором не виділяють...
 

shamshyev

LIFECELL_0678,,BOMBA"+KYIVSTAR_0678,,LOVE"
Реєстрація
24.07.19
Місто
Полтава
Телефон
LGV30H930+SAMSUNG M51
LOVE UA з 09.04.2024:
200 грн/4 тижні
20 ГБ мобільний інтернет
4,9 ГБ мобільний інтернет за умовами Роумінг як вдома
1200 хв дзвінки на всі мережі України
1 Суперсила без доплат на вибір


:cry:


Нет, ну это было понятно, что подорожание будет. Но:
-почему сразу на 50? Меньшие суммы неприемлемы? Остальные тарифы тоже подняли на 50 гривен?
-опять добавка в виде интернета...Ну вот почему всегда, когда надо продемонстрировать "повышение наполнения" это делают за счет интернета? А минуты? Я хотела бы напомнить, что телефония-это, в первую очередь, для звонков.

Короче говоря, я недовольна :)

А контрактную версию этого тарифа тоже подняли?
В центре обслуживания абонентов спецы сказали,что стоимость тарифа,,LOVE UA КОНТРАКТ"остаеться без изменений т.е.150/грн/месяц так же как и ,,4G ДОМАШНИЙ" все те же 225 грн в месяц
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Selianka, та то не в нього руки білки, а в Київстару кишені глибокі... Де це видано, щоб контрактні тарифи зашивати споміж передплат... ще й так описують, що й не здогадаєшся про що вони... і кольором не виділяють...

По перше, система чітко ідентифікує контракт (там є відповідний надпис), а по друге дивно, що людину не здивувала необхідність задіяння паспорту. Я розумію, що в нас не прийнято читати, що в договорі прописано, але ж не на стільки.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
То ж там вумно зашифровують "ідентифікація через bank-id". Нескладно й помилитись.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
має руки білки і замість Базовий, підключили Базу контракт.
Це як там же документы потрібні, підпис? Переплутати складно.
Якщо знати методику переходу на контракт, то стане ясно, що документи потрібно донести протягом 30 днів. Сама міграція на контракт проходить миттєво.
Розрахунок якраз на такий контингент.
Я переходив на Love UA контракт, то перехід відбувся, а документи з Дії не підтягнулись. То кілька днів підсовував в МКС по черзі документи членів сім'ї, поки Київстар не підтвердив, що усе ок. А сам контрактний тариф діяв без документів
 
  • Like
Реакції: idea
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху