Чергові зміни в умовах тарифів і послуг lifecell

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
08.03.2023 — Зміна вартості пакету послуг у тарифі "Жара Лайт" на 160 ₴/місяць

👉 Зміни в умовах надання тарифів та послуг
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
ПРО ЗМІНИ В УМОВАХ ТАРИФНОГО ПЛАНУ «ІНТЕРНЕТ ЖАРА»
А цей тариф для всіх? Бо в Мій Лайфсел серед запропонованих тарифів його щось не бачу. Із словом "жара" є BIP ЖАРА ПЛЮС та BIP ЖАРА
Якщо переходить кодом *725# то як заздалегідь знати скілько захоче за перехід?
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
А цей тариф для всіх? Бо в Мій Лайфсел серед запропонованих тарифів його щось не бачу. Із словом "жара" є BIP ЖАРА ПЛЮС та BIP ЖАРА
Якщо переходить кодом *725# то як заздалегідь знати скілько захоче за перехід?

На сторінці тарифу є вся інформація:
ІСНУЮЧИМ АБОНЕНТАМ

Вартість переходу - 100 грн (враховуючи всі податки та збори).

Перехід доступний шляхом дзвінка на короткий код *725#, на номер 5433 (безкоштовно в межах України), на офіційній web-сторінці lifecell та в меню *141# або зверніться до менеджера в одному з магазинів lifecell
Я вчора перейшов в цей тариф із тарифу Гіга Майнінг безкоштовно через *141#. Випадково натрапив на таку можливість.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якщо згодом надумаю перейти в цей тариф «ІНТЕРНЕТ ЖАРА» з іншого (старого) тарифу Лайфсел то чи є лозєйка перейти безкоштовно?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Captain, никто не будет на форуме в открытом доступе писать про лазейки.
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Captain, не хотите менять номер ? Я с универсального пакета стартанул 25+ 45 первая абонплата .
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Услугу "Цифровое спілкування" втихую закрыли, даже на сайте об этом нет ни слова.
Услуга не подключалась, написал в чат, неделю разбирались, почему не активируется - и разобрались: она недоступна к подключению с 9.10.19.
Но сайт об этом пока не в курсе, ни на странице услуги, ни в новостях.
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху