Чи безпечні бездротові (Bluetooth) навушники?

Реєстрація
28.07.23
Місто
Ternopil
Привіт!
Знову тема в стилі "шапочка з фольги"😆 але прохання не сміятися, а просто поділитися своєю думкою!

Придбав собі бездротові навушники Lenovo.
Дуже зручно користуватися і звук хороший, АЛЕ, чи безпечно це для здоров'я? Інколи під час користування відчуваю дискомфорт (можливо це ефект самонавіювання)...
Це ж радіопередатчик безпосередньо біля голови!IMG_20230907_095943.jpg
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
небезпечно, радіохвилі знищують нейрони мозку
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Придбав собі бездротові навушники Lenovo.
Це одні з найшкідливіших бездротових навушників у світі, тому китайці їх і скидають за 200 грн. по акції, від даних моделей навіть Lenovo офіційно відмовилась - побоюючись багатомільярдних судових позовів.
І взагалі, частота Bloetooth становить 2,4GHz, що відповідає частоті реліктового космічного випромінювання. Якщо земну кулю захищає так звана магнітосфера, котра не дозволяє космічній радіації та реліктовому випромінюванню доходити до поверхні, то навушниками Ви самі себе опромінюєте вбивчими частотами, знищуєте мільярдами нейрони головного мозку (щось на зразок електричного стільця, коли через голову смертника пропускають електричний струм, чи вплив електрошоку на мозок шизофреніка) та провокуєте незворотні мутації.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Інколи під час користування відчуваю дискомфорт (можливо це ефект самонавіювання)...
Апаснасть:sos::smert':, за счет регулярного натирания/массирования мест, где затычки устанавливаются, лучше кровоток.. =>и бесцветные волоски выпадают, а вместо них начинают бурно расти, до размеров 2см "антенн", черных и жестких, как брови. :gruzin:
Post automatically merged:

небезпечно, радіохвилі знищують нейрони мозку
и греют тестикулы, которые, за не имением нормального кровообращения, не охлаждаются как надо.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
Це одні з найшкідливіших бездротових навушників у світі, тому китайці їх і скидають за 200 грн.
Це серйозно? Чим вони шкідливіші за інші?
вони їх перед відправкою ковідними летючими мишами натирають
 
Реєстрація
28.07.23
Місто
Ternopil
Це одні з найшкідливіших бездротових навушників у світі, тому китайці їх і скидають за 200 грн.
Це серйозно? Чим вони шкідливіші за інші?
вони їх перед відправкою ковідними летючими мишами натирають
Я серйозно запитую. Це справді дешеві навушники.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
радіохвилі знищують нейрони мозку
Особливо у тих, у кого їх відпочатку небагато.. :LOL: Як бачу, більшість з тих, хто лякається радіохвиль, які вже "протухли" за кілька метрів від девайсу, зовсім не проти некорисної їжі та алкоголю (явно не в мінімальній кількості "для смаку")..
 
Реєстрація
28.07.23
Місто
Ternopil
Це означає, що можна спокійно користуватися бездротовими навушниками. дивитись фільми, слухати музику. Чи так довго (2-3 год) не варто?
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Не більше ніж 73 хвилин.
Це розрахунковий час при відстані від смартфону до навушників 90-110 см. Якщо ж відстань скоротити до 9-11 см, то час безпечного використання збільшиться приблизно у 10 разів.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ото я думаю, чого у мене кукуха їде з лютого 22го, а то виявляється я безпровідними навушниками по 6 годин на день користуюсь...
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
webivan, тіки кошерні дротові. Краще і зовсім безпечно - з слухавки телехвону системи "Панночко, Банкову! Банкову, кажу! Хррр.... Дрррр.... Хрррр....".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не всі фільми дивитися безпечно. Деякі призводять до біди.
 
Реєстрація
28.07.23
Місто
Ternopil
🤦 бля, одні насмішки і жодної адекватної відповіді!
Запитав серйозно - так як не користувався ще таким девайсом.
Хотів почути думку інших...а тут ...
Люди, ви що справді такі ....злі?
 
  • Dislike
Реакції: twar
Зверху