fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Корисна інформація:
  • Інформаційна кампанія #ШахрайГудбай 2020 — promo.bank.gov.ua/stopfraud
    кібербезпека · платіжна безпека · скімінг · телефонне шахрайство · фінансовий номер · безпечний онлайн-шопінг
  • Онлайн-гра «Здолай шахрая!» — game.ema.com.ua
  • Профілактика мобільного шахрайства — kv.st/stop_cheating
    перемога в неіснуючій акції · використання простих паролів · розсилка SMS на номери абонентів Київстар · викрадення SIM-картки · мобільні віруси · вимагання грошей · шахрайство з картками поповнення
  • Захист від шахрайства — www.intertelecom.ua/info/zakhyst-vid-shakhraystva
    телефонне шахрайство · фінансове шахрайство · шахрайство в Інтернеті · безпечне використання SIP-телефонії
  • Юридична консалтингова група «LEX» — lex-ua-lex.blogspot.com/
    сайт с обзорами мошенников
  • Про сорта фишинга — ko.com.ua/pro_sorta_fishinga_137208
    почтовый фишинг · целевой фишинг · уэйлинг · смишинг · вишинг · компрометация корпоративной электронной почты · клон-фишинг · «злой двойник» · фишинг в социальных сетях · фишинг в поисковых системах · фарминг
  • Якийсь список шахраїв https://blackbox.net.ua
"Покупатель", обозначим его цифрой 1, ну мне так понравилось, да и цифра не плохая, обращается к реальному продавцу, пусть он будет 2, не в обиду, здесь не соревнование) И в одночасье, к нему обращается покупатель "фальш" товара, назовем его 3, пусть тоже не обижается. Из этого исходит определение "треугольник" в виду 3-х составляющих. Теперь 1, договаривается с 2 о покупке, и предлагает предоплату, и договаривается с 3 о продаже, но за предоплату, скинув номер карты 2. 3 отправляет 2 сумму, 2 отправляет товар, 1 получает товар, 2 и 3 грызутся между собой, а 1 выкидывает симку и продолжает искать следующих 2 и 3.
Например, я - мошонник. Нахожу на Олухе плеер, создаю такой же лот, но дешевле на 100...200 грн, например. Жду "лоха". "Лох" пишет мне, что согласен купить, я пишу продавану плеера: "хочу купить твой плеер, дай номер карты, но давай поторгуемся". Как аргумент для торга, можно привести мой же "виртуальный" лот, а лучше сделать еще пару "дурилок", с учетом нюансов товара. Продавец скидывает от начальной цены 100...200 грн (в зависимости от лота), дает номер карты. Я отправляю номер карты продавца "лоху", и предупреждаю продавца, что оплатит кум/сват/брат с другим именем и фамилией. "Лох" платит на карту продавцу, мошенник, как посредник, высылает продавану свои данные для Новой почты, продавец высылает плеер мошеннику. Продавец получил деньги, отправил товар, доволен, реальный "покупатель-лох" ничего не получает, начинает сраться с продавцом, звонит в банк, ментам и т.д, поднимает кипеш. Мошонник с товаром и почти не засветился - паспорт можно подделать тупо сменой фотографии, а можно и нет - доказать, что он развел, и привлечь, реально очень сложно. Может, есть еще варианты этой схемы, но я такое наблюдал. Еще, по аналогии хакерских атак, можно назвать этот развод красиво английской аббревиатурой MIM - "Man-In-The-Middle".
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Сейчас звонят Щасливий дім, просят индекс
Щойно телефонували, представились укрторгом, запитали індекс і по-батькові (прізвище і ім'я вони назвали o_O), обіцяли, що зателефонує менеджер і скаже коли йти за виплатою) Чекаю..))
Хоча можуть і не зателефонувати, бо задавав їм забагато питань...
На фоні було чути інших операторів...((
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

"Ветеран СВО" з окупованої Горлівки Сидоров переказав шахраям майже 3 млн рублів та звинувачує у цьому українські спецслужби.

Чоловік з окупованої Горлівки, який втратив руку на війні проти України, переказав невідомим майже 3 млн рублів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він розповів у відеозверненні.

Ввечері 1 січня йому подзвонили нібито з компанії "Білайн" та сказали, що його карту можуть заблокувати. Чоловік розповів, що він "злякався" та видав їм свої паспортні дані. За 10 хв йому подзвонили з "Госуслуг" та сказали, що до його акаунту намагаються отримати несанкціонований доступ, а після цього йому подзвонили з нібито Центробанку РФ та заявили, що справу відправили до Слідкому РФ. Вже після цього йому подзвонив по відеозв'язку слідчий Слідкому РФ та розповів, що йому розпочато справу за фактом шахрайства.

Згодом окупанту подзвонили з Центробанку РФ, надіслали посилання, за яким чоловік надіслав майже 296 тис. рублів. Наступного дня Сидорова закликали піти в банк та зняти 1 млн рублів. Чоловік зробив це, пішов в інше відділення банку та поклав ці кошти на рахунки. Йому сказали, що це рахунки страхових агентів Центробанку РФ. Інші суми в 1,4 млн рублів та 300 тис. рублів він також переказав на вказані рахунки.

За деякий час після цього нібито працівник банку та попросив Сидорова сказати адресу виборчої дільниці, оскільки на цій дільниці сидить шахрай, який вкрав гроші Сидорова. Окупанту поставили задачу купити пляшку води, налити туди зеленки та на дільниці взяти бюлетень і залити виборчу урну зеленкою. Це він мав зробити і зняти на відео. Чоловік щось запідозрив та звернувся до так званої "поліції" та звинувачує у шахрайстві українські спецслужби.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Колись раз чи два замовляв, все було ок. Але це було доволі давно. Можливо в 17-му році.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Щось активізувалися шахраї. Дзвонять з +380445009825 і мовчать. В їх номері телефона останні дві цифри постійно міняються. Дзвонять 1-2 рази на день. Заблокував їх по масці.
Як це зробити?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
vitaminC, Yet Another Call Blocker та аналогічні. Як додаток за умовчанням для захисту від небажаних дзвінків. "*" у масці номерів чорного списку розуміє аж гай гуде.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
vitaminC, Yet Another Call Blocker та аналогічні. Як додаток за умовчанням для захисту від небажаних дзвінків. "*" у масці номерів чорного списку розуміє аж гай гуде.
тобто лише сторонніми додатками. базовою дзвонилкою Гугла (в мене телефон Motorola) таке блокування не здійснити
 

com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Є хороший сайт Кабанчик, де можна знайти роботу або майстра для виконання роботи.
Але трохи недосконалий.

Знаю 2 випадки. В одному випадку замовниця хотіла їжу з Макдональдса чи супермаркету і переказала гроші майстру/кур'єру, який був без відгуків. А він їжу не привіз. Знаю це, бо їжу привіз я.

В іншому випадку взяв замовлення на доставку продуктів. Вартість доставки хороша була - 700. Паралельно попросили поповнити телефон на значну суму. Потім щось пішло не так і треба було поповнити телефон ще раз. Гроші з рахунку телефону одразу переводили чи знімали. Продукти/ліки/товар - то було просто, щоб заморочити голову.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
В іншому випадку взяв замовлення на доставку продуктів. Вартість доставки хороша була - 700. Паралельно попросили поповнити телефон на значну суму. Потім щось пішло не так і треба було поповнити телефон ще раз. Гроші з рахунку телефону одразу переводили чи знімали. Продукти/ліки/товар - то було просто, щоб заморочити голову.

старо как не знаю что...
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці

Отакі квіточки.
Проблема даного сервісу в тому що в них у додатку часто товар не актуальний. Квітів може не бути в наявності а тебе про це не попередять, і лише коли ти сам звернешся вони скажуть що цих квітів наразі нема і що замовлення буде виконано можливо навіть за декілька днів! Тому обов'язково потрібно дзвонити до них і вточнювати чи є в наявності
 

com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Є хороший сайт Кабанчик, де можна знайти роботу або майстра для виконання роботи.
Але трохи недосконалий.

Знаю 2 випадки. В одному випадку замовниця хотіла їжу з Макдональдса чи супермаркету і переказала гроші майстру/кур'єру, який був без відгуків. А він їжу не привіз. Знаю це, бо їжу привіз я.

В іншому випадку взяв замовлення на доставку продуктів. Вартість доставки хороша була - 700. Паралельно попросили поповнити телефон на значну суму. Потім щось пішло не так і треба було поповнити телефон ще раз. Гроші з рахунку телефону одразу переводили чи знімали. Продукти/ліки/товар - то було просто, щоб заморочити голову.
Отой хер міняє сім карти мало не щодня і шукає лохів у Львові чомусь через кабанчик. Він вже мав щонайменше 3 різних сім карти Водафон. Моя заява є в поліції. А можна якось допомогти поліції його знайти?
 

com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Питання. Є чеки на поповнення Водафон. Звертатись у Водафон є сенс? За поверненням коштів. Пояснення - поповнення було шахрайським.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
com,
с этим вопросом лучше к котикам обратиться - дадут актуальную и полную инфу (при условии - что на адеквата попадешь)... я возврат делал (заявка на водафоновское мыло, специальное - именно для оных случаев) - но в том случае была ошибка в двух цифрах, при пополнении. В любом случае - попытаться стоит. ИМХО :zek:
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Питання. Є чеки на поповнення Водафон. Звертатись у Водафон є сенс? За поверненням коштів. Пояснення - поповнення було шахрайським.

если все деньги с номера уже сняли- то это уже бесполезно
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: Развод на деньги / кидалы / мошенничество / странные звонки / выигрыши - общая тема

Просмотрел список спам звонков - это нормально, что спамеры (скорее всего, Киевстар) номер +38х67х77х567 используют? Или это какой-то менеджер свой личный номер так рьяно использовал, что в спам угодил? Или номер ценности не представляет? Как по мне, сочетание цифр неплохое.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Re: Развод на деньги / кидалы / мошенничество / странные звонки / выигрыши - общая тема

Просмотрел список спам звонков - это нормально, что спамеры (скорее всего, Киевстар) номер +38х67х77х567 используют? Или это какой-то менеджер свой личный номер так рьяно использовал, что в спам угодил? Или номер ценности не представляет? Как по мне, сочетание цифр неплохое.

мне уже вторую неделю названивают с таких номеров- например, сегодня был 0673767657 и ещё несколько похожих
 
Зверху