Юридична консультація

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
Кстати, сейчас выуживаю подобные ситуации в инете. Нашел похожую из России. Там пишут, что по их законодательству через 3 месяца дело должны закрыть по сроку.
В Украине такого нет? Прошло уже больше

А тебе какие нибудь извещения давали? Как вообще узнал что дело шьют?
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Да, вчера пришло письмо с просьбой явиться по такому-то адресу, т.к. машина подозревается в ДТП. Смысл такой.
Самого письма я не видел, я по доверенности, а письмо пришло владельцу, он мне позвонил и прочитал
 

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
Да, вчера пришло письмо с просьбой явиться по такому-то адресу, т.к. машина подозревается в ДТП. Смысл такой.
Самого письма я не видел, я по доверенности, а письмо пришло владельцу, он мне позвонил и прочитал

А шапке письма Национальная полиция? Письмо под роспись всучили? Короче сложно что либо советовать, не зная конкретики.
На всякий случай процитирую.
Стаття 251. Докази

Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є
будь-які фактичні дані
, на основі яких у визначеному законом
порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність
адміністративного правопорушення, винність даної особи в його
вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного
вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про
адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка
притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих,
свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями
технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і
кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються
особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або
свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів
фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що
використовуються особою, яка притягається до адміністративної
відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному
режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил,
норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього
руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими
документами.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Кстати, сейчас выуживаю подобные ситуации в инете. Нашел похожую из России. Там пишут, что по их законодательству через 3 месяца дело должны закрыть по сроку.
В Украине такого нет? Прошло уже больше

загальне правило - три місяці.

По суті - я раджу не паритися.
до адмінки ніхто не притягне.
слідчому тут взагалі нічим займатися.
з дебілом цим по даному факту буцатися не перспективно. можеш так йому щось зробити.

більш конкретно - тоді виклади лист, який прийшов. прізвища, номери, адреси не цікавлять.
 

Lexim

мобильный странник
Реєстрація
03.05.09
Місто
Сахара :)
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Меня удивляет дата создания письма. Где письмо было 2,5 месяца? Со слов владельца по техпаспорту письмо пришло 17 февраля.
Может моя машина уже в базе розыска по ДТП?
 

Lexim

мобильный странник
Реєстрація
03.05.09
Місто
Сахара :)
Dаmіеn, Если есть знакомые в органах можно проверить. НУ а по делу вообще должно уже было вынесено постановление о закрытии административного производства в связи с истечением срока давности.
http://uristinfo.net/adminpravo/131...avi-pro-administrativne-pravoporushennja.html
 
Реєстрація
30.01.11
Місто
Киев
Телефон
HTC Desire 400, Nokia C2 (4 SIM)
Dаmіеn, И чего ты паришься? Срок уже давно вышел. Ни даты до какого явиться. А если у этого кадра есть претензии материального характера пусть идет в суд.
На вот можешь сослаться на эти статьи.
http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/002/59.php
http://pidruchniki.com/1844111650281/pravo/zakrittya_sudami_sprav_pidstavi_kpap

Согласен. Состав преступления для привлечения к уголовной ответственности отсутствует. К административной ответственности врядли привлекут. (Если все же попытка будет, обжалуете и отобьете.) ТС, как мне, кажется вам надо расслабиться и легче воспринимать эту ситуацию, сосредоточившись на создании жизненных трудностей для создавшего вам эту проблему.
 

Lexim

мобильный странник
Реєстрація
03.05.09
Місто
Сахара :)
Lemke, А уголовка тут причем? :feel: Посмотри санкцию по статье которую ему пробуют вменить. Кстати даже материальный ущерб будет тяжело доказать, так-как экспертизы нет, а спустя столько времени ее уже никто делать не будет. Да и стоит это не малых денег. Дело *авно, вот и тянули его, чтоб закрыть, ну а тот кадр видно капал пентам на мозги, вот и решили так для галочки письмецо написать.
 
Реєстрація
30.01.11
Місто
Киев
Телефон
HTC Desire 400, Nokia C2 (4 SIM)
Lemke, А уголовка тут причем? :feel: Посмотри санкцию по статье которую ему пробуют вменить.

Вы не поняли. Я имел в виду, что какого-либо состава по уголовке тут вообще, в принципе нет.
 

Lexim

мобильный странник
Реєстрація
03.05.09
Місто
Сахара :)
Lemke, Была бы это уголовка, то Dаmіеn тут бы уже не консультировался. :D А платил бы своему правовому защитнику.
 
Реєстрація
30.01.11
Місто
Киев
Телефон
HTC Desire 400, Nokia C2 (4 SIM)
Lemke, Была бы это уголовка, то Dаmіеn тут бы уже не консультировался. :D А платил бы своему правовому защитнику.

Не уверен. Всегда надо перепроверять любую консультацию и получать информацию из нескольких источников. Может ТС консультируется у кого-то, а тут перепроверяет (или наоборот).
Кроме того, автор темы, как я понял, интересовался тем, какие неприятности ему несет ситуация, в т.ч. и возможными уголовными последствиями. Хотя допускаю, что меряю по себе, поскольку меня лично интересует только есть шансы для развития уголовного производства или нет. Админка меня вообще никогда не напрягала. У любого джентельмена админок должно быть, как у собаки блох. :)
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Dаmіеn,
Статтею 38 КупАП передбачено можливість притягнення до адміністративної відповідальності (за деякими виключеннями, які не стосуються справи) не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення.

Пунктом 7 статті 247 КупАП (Розділ IV КупАП - Провадження про адміністративні правопорушення), передбачено, що провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.

За таких обставин, вважаю, що жодних процесуальних дій за заявою козла, що нам заважає жити, не може бути вчинено, оскільки провадження має бути закрите на даний час.


У випадку наявності провадження (інший, теоретичний випадок про ДТП, що було, скажімо, пару днів назад), було б доцільним з’явитися до поліціонерів надати пояснення та пред’явити для огляду автомобіль — для цього не обов’язково їхати ним на їх територію, можна й на вулиці біля будівлі.

Адже за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КупАП (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна), автомобіль може бути затриманий у відповідності до ст. 265-2 КупАП.

Тому в інтересах володільця ТЗ владнати проблему на його умовах.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Irop, спасибо за развернутый такой ответ.
Непонятно только последнее:
Тому в інтересах володільця ТЗ владнати проблему на його умовах.
На чиїх умовах?
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
володільця. я про те, щоб його не ловили і не забирали авто на майданчик.

нагадаю - це в ситуації, яка не твоя
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Получается, что можно вообще ничего не делать? Позвонить им, продиктовать первые два твоих абзаца со ссылками на номера статей, сказать, что провадження ОБЯЗАНО было быть закрыто еще 7 февраля?

Добавлено через 3 минуты
Кстати, посмотрел штамп на конверте - письмо было написано 2 декабря, а отправлено 7 ФЕВРАЛЯ, неудивительно, что получено было 17 февраля.
Т.е. его даже отправляли когда 3 месяца истекли. Зачем? Не дураки же они полные
 
Останнє редагування:

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Dаmіеn, да. можна подзвонити і послухати їх відповідь на це.
втім, я лише сказав свою думку. ти задав питання я сказав, як думаю.

рішення приймаєш ти.
 
Зверху