Яке пиво ви полюбляєте?

Какого производителя украинского пива Вы предпочитаете?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    625
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
взял 3 банки калсберг по акции 29грн с копейками, такое... что оболонь что это))))) на вкус почти однакове..
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Частину пива спробував на смак. Решта пішла на гжанець.
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
взял 3 банки калсберг по акции 29грн с копейками
Что это за акция такая? Как-то совсем и не акция. В сильпо было по 20 на прошлой неделе.
А хрен его знает, у нас без акции вроде 37-41 коштуе, (синяя банка экспорт)поэтому взял дешевле значит акция🤣🤣🤣
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+

А ви, хлопці, яке пиво ви полюбляєте... Гендер-шмендер на марші. Незабаром вже не найдеш нормального ячмінного, без приндиків, пива. Ех.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Можу в чоловіка відпити чуть Хугарден або Пауланер, але свариться бо потім йому не вистачає до бокала пива.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Одне з най улюбленіших це ZLATÝ BAŽANТ виробник: Heineken Česko.
сьогодні вперше замовив його в Україні. Якщо комусь цікаво то ось: пиво
З плюсів безкоштовна доставка новою поштою.
Мінус це мінімум 24 шт.
Оплата пройшла як продукти.
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
cat, щось не працює лінка
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
cat, а хіба його в сільпах його нема? чи там дорожче?

Не знаю, я щойно бачу напис хайнекен - від разу відвертає від нього.
До речі, був у музеї заводу, колись популярного в Польщі, пива Żywiec. В рамках білету є дегустація, але просто наливають звичайне розливне пиво - так не цікаво. А знаходиться містечко на межі з Чехією та Словаччиною. Збудував завод один із молодих Габсбургів, а пивоварів запрошував із Чехії. У музеї цікава лише інтерактивність: як колись виглядали ятки з пивом, пивні вагони, реклами. Для дітей - прикольно, є боулінг. Інші їхні смаки не скуштуєш (теж мені музей пива), певно за ними треба було йти в окремий ресторан, але ми були не голодні й поспішали в інше містечко. Якщо буде цікаво - додам фото.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
cat, щось не працює лінка
Post automatically merged:

cat, а хіба його в сільпах його нема? чи там дорожче?

Не знаю, я щойно бачу напис хайнекен - від разу відвертає від нього.
До речі, був у музеї заводу, колись популярного в Польщі, пива Żywiec. В рамках білету є дегустація, але просто наливають звичайне розливне пиво - так не цікаво. А знаходиться містечко на межі з Чехією та Словаччиною. Збудував завод один із молодих Габсбургів, а пивоварів запрошував із Чехії. У музеї цікава лише інтерактивність: як колись виглядали ятки з пивом, пивні вагони, реклами. Для дітей - прикольно, є боулінг. Інші їхні смаки не скуштуєш (теж мені музей пива), певно за ними треба було йти в окремий ресторан, але ми були не голодні й поспішали в інше містечко. Якщо буде цікаво - додам фото.
У нас немає :( в місті.
 
Зверху