Як відновити дані на андроїд після скидання?

Реєстрація
21.10.16
Місто
Умань
Телефон
Poco m5
Як можна відновити дані після повного скидання даних, резервних копій немає.?
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
підключити телефон до ПК і спробувати відновити дані якоюсь прогою, наприклад easyrecovery, як відновлюються дані з флешок чи жорстких дисків. Я про фото. Чи там інша файлова система? Сам так не пробував
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
підключити телефон до ПК і спробувати відновити дані якоюсь прогою, наприклад easyrecovery, як відновлюються дані з флешок чи жорстких дисків. Я про фото. Чи там інша файлова система? Сам так не пробував
Марна трата часу.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
підключити телефон до ПК і спробувати відновити дані якоюсь прогою, наприклад easyrecovery, як відновлюються дані з флешок чи жорстких дисків. Я про фото. Чи там інша файлова система? Сам так не пробував
Марна трата часу.
Враховуючи що у Android використовується ext4 - то формально відновлення можливе. На практиці скоріш за усе єдиний варіант нести у спеціалізовний сервіс, де випаяють чіп пам'яті - впаяють у своє обладнання і там вже будуть софтом пробувати відновити з прямим доступом до пам'яті.
Але це буде дорого, без гарантій і маю підозру що назад той чіп пам'яті вже не впаяти потім. Тому фактично пробуати можна, тільки якщо дані цінніші за телефон.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
webivan, а чем ext4 хорош?
Если там TLC память, кроме заголовков что-то еще достанут?
Будет нечитабельный RAW фарш, с которого толку почти ноль.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
drmz про ext4 я зазначив , бо це не невідома пропієтарна ФС і андроід по дефолту не шифрує усі файли, тож загалом відновлення можливе.
Дані з TLC теж відновлюються, та і чим воно принципово відрізняється від slc і mlc? Так менша надійність і кількість циклів до "смерті" ну і все глобально.
Гарантій усе одно на 100% ніхто не дасть, але це можливо.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
webivan, чем больше бит памяти в ячейке, тем эффективней оно уничтожается быстрым форматированием, без всяких TRIM-ов, данные не зануляются, но превращаются в нечитабельный RAW винегрет. Если с SLC/MLC еще кое как получалось, то с TLC/QLC пипец.
 
Реєстрація
02.12.10
Місто
Амбер
підключити телефон до ПК і спробувати відновити дані якоюсь прогою, наприклад easyrecovery, як відновлюються дані з флешок чи жорстких дисків. Я про фото. Чи там інша файлова система? Сам так не пробував
Марна трата часу.
Враховуючи що у Android використовується ext4 - то формально відновлення можливе.
FAT32 тоже используется.
Если есть root-права, можно попробовать восстановить фото программой photorec, запущенной через termux
 
Реєстрація
02.12.10
Місто
Амбер
Просто предположение, исходя их того факта, что для памяти, доступной пользователю. на одном из хуавей нельзя записать файлы длиннее 4Гб и если в названии есть символы +-[ ] и подобные , не удается сохранить туда такой файл. Сопировать или страницы сохранить из браузера с длинными названиями
Post automatically merged:

в любом случае, photorec восстанавливает файлы с разных систем, можно выбрать ext4
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Реєстрація
16.05.23
Місто
Київ
Як можна відновити дані після повного скидання даних, резервних копій немає.?
Всі існуючі програми для відновлення файлів на андроіді працюють тільки з root. Тому, якщо root-доступ відсутній, то ніяк.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Підкажіть будь ласка, як перенести все з одного андроїду на інший ?
є Гугл акаунт. На старому зробив резерв, на новому відновлення зробив. Контакти збереглися, але смс, фото програми та інше не відновились. Як перенести все зі старого на новий телефон?
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Підкажіть будь ласка, як перенести все з одного андроїду на інший ?
Контакти збереглися, але смс, фото програми та інше не відновились.
за давністю подій не пам'ятаю точно, але програми (додатки) не переносились. начебто так було. у мене коли змінював телефон, то в одному аккаунті завантажується контакти, смс, фото із Гугл.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Через резервне копіювання. Переносяться смс, фото, аудіофайли. Воно ж навіть питає при переносі, які дані переносити. На Ютубі є багато відео щодо переносу даних. Додатки можна скачати заново, дані багатьох відновлюються, месенджери через попередньо зроблені резервні копії також.
 
Останнє редагування:
Зверху