Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В виписце непроведені операції не відображаються. Завантажити pdf-ку також можна в мобільному додатку.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Я вчера делал оплату. Сегодня сформировал выписку и эту операцию не вижу. Это нормально?
Если да, то через какое время операция отображается в выписке?
Да, нормально. Как проведется - так и появится в выписке.
Post automatically merged:

PS Если делаю пополнение карты КОКО через их приложение, то как обстоят дела с проводкой данного пополнения?
Хз. Будет манисенд, если ты боишься штраф за овердрафт, то фарсик вроде бы их не практикует для дебетных продуктов.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Сьогодні начислили привітальний кешбек за відкриття дебетної картки,на наступний робочий день після закриття операції. Кредитна жовта коко,а дебетна темно синя чи чорна. Виписка дебетної дуже подібна до кредитної. Може форвард кинути в мінус за абонплату?
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Відмовили видати картку (кредит погодили аж 0.00грн ;) ) без оригіналу ІПН. Протягом 20 років всі банки спокійно приймали мою копію, все одно я її підписує, що "з оригіналом вірно"...

Це в усіх відділеннях так чи мені просто дуже принциповий спеціаліст трапився?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Відмовили видати картку (кредит погодили аж 0.00грн ;) ) без оригіналу ІПН. Протягом 20 років всі банки спокійно приймали мою копію, все одно я її підписує, що "з оригіналом вірно"...

Це в усіх відділеннях так чи мені просто дуже принциповий спеціаліст трапився?
В этой банке мне один раз придрались, что подпись "з оригіналом вірно" какая-то не такая и попросили переписать :)
А ещё на несколько минут собирали консилиум, т.к. несколько копеек остатка на счету как-то неправильно округлились и не получалось закрыть карточный продукт.
 
  • Wow
Реакції: JKL
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Відмовили видати картку (кредит погодили аж 0.00грн ;) ) без оригіналу ІПН. Протягом 20 років всі банки спокійно приймали мою копію, все одно я її підписує, що "з оригіналом вірно"...

Це в усіх відділеннях так чи мені просто дуже принциповий спеціаліст трапився?
Як мені повідомляли самі працівники,в них все перевіряють і дуже придираються,можуть премію врізати. Все до дрібничок перевіряють) Це стосується точок,а відділеннях все простіше. Можуть пізніше передзвонити і запропонувати ліміт,чекайте Форвард банк вас не забуде))))
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Мне выдали кредитку без лимита. Уведомили о лимите до выдачи карты и поинтересовались буду ли я получать карту.
Взял, условия пока даже в качестве "свободного депозита" интересные.

Единственное не придумал как можно в моём городе производить её пополнение без комиссий.
 
  • Like
Реакції: JKL
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Мне выдали кредитку без лимита. Уведомили о лимите до выдачи карты и поинтересовались буду ли я получать карту.
Взял, условия пока даже в качестве "свободного депозита" интересные.

Единственное не придумал как можно в моём городе производить её пополнение без комиссий.
Поповнюйте в додатку з будь якої карти,зручно) найкращі варіанти дебетка альфи,конкорд,спорт чи моно
 
  • Like
Реакції: Howl

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Мне выдали кредитку без лимита. Уведомили о лимите до выдачи карты и поинтересовались буду ли я получать карту.
Взял, условия пока даже в качестве "свободного депозита" интересные.

Единственное не придумал как можно в моём городе производить её пополнение без комиссий.
Поповнюйте в додатку з будь якої карти,зручно) найкращі варіанти дебетка альфи,конкорд,спорт чи моно
Спортбанк уже вроде "пакращили" в этом плане
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
В мини офисах выдают карты?
Да, выдают. Но лучше предварительно уточнить наличие пластика в конкретном офисе. НЯП, на оф.сайте указывают телефоны представительств банка
 
  • Like
Реакції: maxs
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Спорт банк можна поповнити через
В мини офисах выдают карты?
Кц робить зустріч з представником і пластик буде обов'язково. Дають вибір картки візи чи мастер) мені мастер більше подобається)
Upd за оформлення коко карток форвард платить кешбек,тому можна брати рефку в учасників форуму) звертайтесь)
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Дають вибір картки візи чи мастер)
Я оформлял кредитку, так представитель банка представителю на точке выдачи говорила о необходимости выдать именно mastercard.
Мене перепитували 2 раза(кредитна та дебетна) щодо марки картки,по факту заготовки були. Віза краще як знімати готівку в інших банкоматах,більші ліміти.
 
  • Like
Реакції: Howl
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Прощай нормальный КБ(( 2,5 года все было чудесно, и вот под занавес Нового года такой антисюрприз...

Порезали КБ по всем старым картами :

- за 1 000,00 (одну тисячу) грн.до утримання суми податків ....для продуктів Кредитна картка «Виручалка» (крім «Виручалка MAX»), Кредитна картка «Виручалка*(випущена з 04.05.2019 року)» , Кредитна картка «Форвард 48 % (CS-Win-back)», Кредитная карта Форвард 24%_new (CS- Win-back), Кредитна картка «Forward Кредитка – Go Shopping»;
- за 500,00 (п’ятсот) грн до утримання суми податків .... для продуктів Кредитна картка «EasyPay кобренд», Кредитна картка «Виручалка MAX».
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
С наступающими! А кто расшифрует, что подразумевает
"Комісія за обслуговування неактивного рахунку, щомісячно
50 грн" в условиях дебетной Кококард. Интересует, если лежит грузом 1000+ на счету и никакого движка, - будут сниматься каие-то деньги?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
С наступающими! А кто расшифрует, что подразумевает
"Комісія за обслуговування неактивного рахунку, щомісячно
50 грн" в условиях дебетной Кококард. Интересует, если лежит грузом 1000+ на счету и никакого движка, - будут сниматься какие-то деньги?
Обычно пишут (или подразумевают), что неактивный счёт = счёт без операций и проводок в течение 3-6-12 месяцев. Но вот неясно, начисление процентов на остаток учитывается ли. Для подстраховки пополняйте счёт или снимайте деньги с него (типа снял и тут же пополнил обратно, или наоборот: пополнил и потом снял) хотя бы 1-2 раза в год.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
С наступающими! А кто расшифрует, что подразумевает
"Комісія за обслуговування неактивного рахунку, щомісячно
50 грн" в условиях дебетной Кококард. Интересует, если лежит грузом 1000+ на счету и никакого движка, - будут сниматься каие-то деньги?
Неактивним називаються рахунок якщо не було руху по рахунку більше 6 місяців. Тому достатньо зробити пару операцій. Зняття готівки без комісії в будь якому банкоматі і кошти не блокуються на відміну від Депозитки)
 
Реєстрація
25.09.12
Місто
Запорізька Січ
Телефон
Nokio 8910
С наступающими! А кто расшифрует, что подразумевает
"Комісія за обслуговування неактивного рахунку, щомісячно
50 грн" в условиях дебетной Кококард. Интересует, если лежит грузом 1000+ на счету и никакого движка, - будут сниматься каие-то деньги?
мне рабитниця банкивська рассказала,что в случае остатка по счету 1000+ не буит сниматься абонка 15 грн., а неактивность - это уже другой пункт изъятия средств клиента !
 
Зверху