andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Persona, можеш мені перевести - перевірю :)
У меня нет карты этого банка, интересует можно ли увидеть имя, или фамилию получателя, если человек нажмет перевод и введет номер карты. Сам перевод делать не надо
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Persona, ну у мене є рахунок - давай номер карти - подивлюсь.
Хоча ви дуже хорошої думки про Укргаз :)
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Заблочилась апка, підтримка питає номер карти. Я його не пам'ятаю - посилають до відділення. Можливо є якісь лайфхаки як збросити пароль без номеру?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Alexey_k9, ну як варіант спробувати активувати платний GSM-банкінг і через нього змінити ПІН -- можливо, так дізнаєшся якийсь номер картки. Також можна спробувати замовити якусь послугу на цій сторінці й при спілкуванні запросити те, що тобі необхідно (підписавши заяву).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Заблочилась апка, підтримка питає номер карти. Я його не пам'ятаю - посилають до відділення. Можливо є якісь лайфхаки як збросити пароль без номеру?
Остання активність давно була?
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Заблочилась апка, підтримка питає номер карти. Я його не пам'ятаю - посилають до відділення. Можливо є якісь лайфхаки як збросити пароль без номеру?
Остання активність давно була?
Давно, може півроку
Post automatically merged:

Та вона тільки віртуальна і була
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Alexey_k9,спробуйте ще раз, до іншого оператора. Поясніть, що віртуальна і нема змоги подивитись повний номер карти, але всі інші дані назвете. Кінцівку можна в гогольпий подивитись.

Наука нам вести реєстр номерів карток.
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
Заблочилась апка, підтримка питає номер карти. Я його не пам'ятаю -
давно, при открытии карты, разве не приходила на финномер смс ""блабла вам открыта... " с последними 4 цифрами номера карты? Или 4 не поможет?
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Всі операції лише з останніми 4-ма цифрами. Один раз заморочився, пішов у відділення - розблокували. Другого разу додаток сам глюканув і не приймав пін-код. Плюнув, залишив банку свою одну гривню;)
 
Зверху