Apple Україна

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
maxx, є звісно, але по-перше, не завжди зручно то робить, а по-друге, воно таке криве й не зручне, що навіть заходити туди не хочеться
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Щойно вперше скористався макбуком, і бажаю задати кілька нубських питань, бо побачене є для мене шоком.
Не помітив там жодного нормального виходу, крім 4 type c. У тому числі і блок живлення з виходом type c. Тобто немає різниці, до якого із них підключити бж? Також: як найкраще підключити монітор через HDMI, а також нормальну USB-мишку? Розумію, треба докупляти якісь перехідники з тайп сі на HDMI та міні USB? Які найкраще вибрати та де купляти?
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Тобто немає різниці, до якого із них підключити бж?
так, они все одинаковы.

як найкраще підключити монітор через HDMI, а також нормальну USB-мишку? Розумію, треба докупляти якісь перехідники з тайп сі на HDMI та міні USB? Які найкраще вибрати та де купляти?
так, переходники нужны. Сам никогда ими не пользовался, поэтому конкретно тут не подскажу. Можно гуглить тему, есть обзоры и рекомендации, за 6 лет навыпускали такого добра навалом. С мышкой там просто, а с монитором надо помнить, что Type-C там совмещен с Thunderbolt версии 3.0 скорее всего, и искать именно под мак переходник. Во всяких фирменных магазах, где торгуют макбуками, обычно все это есть.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Питання еплознавцям. Якщо продавати планшет, телефон або навушники б/у, то чи можна світити серійний номер? Читала, що шахраї можут написати у підтримку компанії, що в них вкрали пристрій, і девайс заблочать. Розблокувати можна, якщо є коробка з цим номером. Чи стосується це нових пристроїв, які ще не використовували?
 
Реєстрація
06.02.15
Місто
Киев
Телефон
Apple iPhone SE
серийник можно светить, не заблочат. а вот наложкой телефон/планшет отправлять опасно, потому что на НП могут активировать на свой айклауд и отказаться от посылки..
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Щойно вперше скористався макбуком, і бажаю задати кілька нубських питань, бо побачене є для мене шоком.
Не помітив там жодного нормального виходу, крім 4 type c. У тому числі і блок живлення з виходом type c. Тобто немає різниці, до якого із них підключити бж? Також: як найкраще підключити монітор через HDMI, а також нормальну USB-мишку? Розумію, треба докупляти якісь перехідники з тайп сі на HDMI та міні USB? Які найкраще вибрати та де купляти?
Продаётся переходник под почти все разъёмы стоил под 300 грн, с мышкой блутус пришлось провозится
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Продаётся переходник под почти все разъёмы
Дякую, вже мені такий перехідник вислали, все добре працює: і монітор через HDMI, і БЖ, і всі інші пристрої через USB.
покажіть будь ласка тут, що це за "приблуда" та де вони ще є ;)
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
покажіть будь ласка тут, що це за "приблуда" та де вони ще є ;)
В мене зараз ось ця приблуда і звідси замовлена. Вже півтора місяці працює, проблем не виявлено. Доставка Новою поштою.
Знаю, що дорого, з Аліка було б у рази 3 дешевше, але треба було вже, плюс мені за неї оплатила компанія)
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Ми співпрацюємо з Apple вже понад рік, тому на сьогоднішній зустрічі обговорювали плани на майбутнє та нові спільні проєкти. Серед них:
🇺🇦 Siri заговорить українською
Ще не заговорила?
А тим часом кацапи в себе перемогу розганяють з отакої вакансії:
 
Зверху