Cell Broadcast

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Кочевник, ну как "якісно", нахожусь я в Кр.роге Днепропетровской обл, а гугл мне постоянно пишет "оголошена тривога у Кіровоградській обл" або у Херсонській...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну мені в електричку у Верхньому Синьовидному (Львівська область) прийшло, що тривога на Франківщині.
Але працює. Проблема лише в позиціонуванні у гуголя.
 
Реєстрація
22.12.14
Місто
Киев
Може в телефоні треба увімкнути Gps та виставити ваш поточний регіон .
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Може в телефоні треба увімкнути Gps та виставити ваш поточний регіон .
До чого тут GPS, коли у Cell Broadcast повідомлення надсилаються абонентам, що знаходяться у зоні дії конкретної БС, чи навіть конретного сектора БС
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
наприклад про зливи/буревії/снігопади в карпатах в конкретний селах, щоб туристи не дохли як мухи коли на квадріках вирішили змотатись в гори, або сходити в похід (зимою) в один кінець (ті які не досвічені, які подивились відос на ютубі і вирішили що треба одразу йти)
Якщо враховувати прогноз погоди, який дуже часто не збігається з реальністю, то такі повідомлення будуть шкідливими, чим корисними.
 
Реєстрація
14.11.19
Місто
Одесская область
Телефон
Sony Ericsson W660i
але через систему сповіщень Google
Без застосунка, на будь-які гандроїди з GMS?
На основі CellBroadcast лише зараз вирішили робити.
 
Реєстрація
22.12.14
Місто
Киев
Може в телефоні треба увімкнути Gps та виставити ваш поточний регіон .
До чого тут GPS, коли у Cell Broadcast повідомлення надсилаються абонентам, що знаходяться у зоні дії конкретної БС, чи навіть конретного сектора БС
Так, але я мав на увазі канал сповіщень від гугла .
До мене вже не однаразову приходили сповіщення по каналу Cell Broadcast.Moto G play Verizon.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
запустити систему обіцяють ще щонайменше з квітня, а досі тільки тестують.
Система якісно працює, але через систему сповіщень Google. Не вводь в оману.
На основі CellBroadcast лише зараз вирішили робити.
На яких пристроях працює?..
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Тут заступник Голови ДСНС розповідає, що сповіщення повинні надходити користувачам Android 7 і вище / IOS 12 і вище.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...но СМС о начале эксплуатации системы пришли, к примеру, ко мне и на кнопочные Nokia 2730 & LG A390.На Нокии ничего в меню настроек и близко нет - а вот на "лыжах" в настройках СИМ есть прием по 50му каналу. Посмотрим...
 
Реєстрація
14.11.19
Місто
Одесская область
Телефон
Sony Ericsson W660i
Що за дурнувата дихотомія взагалі? Наче немає смартфонів з клавіатурою (початково вони всі такі, на відміну від КПК й комунікаторів), чи сенсорних фічерфонів, на кшталт Samsung Corby/Duos чи LG KP500. Я ще розумію, коли бабці на лавці таке кажуть, які крім лопат і дзвонилок ніц уже в магазинах не бачать, але тут технічний форум наче, майте ж совість :p

(тушить дупу вогнегасником)
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
bodqhrohro, совісті ще трошки є - а про телефони казать "кнопочные" це вже звичка... Що з нею зробиш. У самого на поличці є серед мотлоху робочий Т370 - сенсорний телефон. Звиняйте, дядьку, я більше не буду :cool: - мамой Нокієй клянус... :cool:
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Рені також
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
У меня странно как то. Телефоном пользовался как раз вовремя этого тестового сообщения. Телефон просто пропищал но никак уведомлений не выскочило. На Айфоне с последней IOS вообще ничего не пришло. Но там контракт + ESIM...
Похоже только водафон сейчас рассылает. На Киевстар и лайф не было уведомлений
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: GAS
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
У Волинській області також спрацювало. Водафон контракт, Poco X3 Pro. Голосний звук, нагадує якийсь писк, а не сирена, як додаток з тривогою.
 
Зверху