eSIM від Київстар

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
eSIM Київстар

esim.png


Наразі (2020) eSIM підтримують такі сертифіковані в Україні мобільні пристрої:
  • Phone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone XS, iPhoneXS MAX, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro 11, iPad Pro 12.9
  • GALAXY FOLD, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy Z Flip
  • Huawei P40, Huawei P40 Pro
Перейти на eSIM можна в додатку "Мій Київстар(iOS/Android)" або в веб сервісі "Мій Київстар".
Купити номер з eSIM можна в інтернет-магазині Київстар.


Перехід безкоштовний.
Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата.


Скільки одночасно може працювати eSIM?
Зберігатись більше п'яти. Бути на зв'язку - одна (не рахуючи фізичної SIM).

Чи можна встановити eSIM в смарт-годинник?
Поки що ні.

До моєї основної SIM прив'язана "SIM для планшета", чи буде вона далі працювати якщо я перейду на eSIM?
Так, фізична "SIM для планшета" буде далі працювати.

Я перейшов на eSIM в додатку, де мій QR-код?
Зайдіть в веб-версію Мій Київстар, ваш QR код доступний в розділі "Інформація про пристрій".

Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.

Як перейти назад на фізичну SIM?
Безкоштовно в магазині Київстар, або відновити за допомогою SmartSIM (50грн).

Які тарифи Київстар можна підключити для eSIM?
Ви можете вибрати будь-який актуальний тариф.

Хто може підключити eSIM?
Наразі тарифи для еSIM можуть підключити абоненти передплаченого зв'язку. Згодом ця послуга стане доступною й для контрактних абонентів.

Чи зберігається тариф після переходу на eSIM?
Так. Всі тарифи та послуги залишаються за вашим номером.

Чи можна користуватися одним номером на кількох пристроях одночасно?
Поки що ні. Але ми запровадимо таку можливість згодом.

Скільки номерів можна підключити до eSIM?
До однієї еSIM ви можете підключити п'ять номерів будь-яких операторів та змінювати їх через налаштування пристрою.

Як відновити номер на eSIM у разі втрати телефона?
Щоб відновити номер на eSIM вам знадобиться фізична SIM. Після чого перейти на eSIM.

Чи потрібен інтернет, щоб працювала eSIM?
Ні, eSIM працює як звичайна SIM-ка. Інтернет необхідний тільки, щоб активувати або деактивувати еSIM.
 
Останнє редагування:

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
С боями удалась подключить неосновной номер. Через Вэб версию никак не получалось.
Порядок действий:
1. Удалить необходимый номер из мультиаккаунта
2. Выйти из мультиаккаунта в приложении "Мой Киевтар" на iPhone
3. Войти в в приложение "Мой Киевтар" на iPhone с необходимого номера. (номер стоит в звонилке, в iPhone вставлять не обязательно)
4. В приложении будет заветная кнопка "Переход на Esim"
5. Подключиться к сети WiFi (без этого невозможно пройти процедуру перехода, не смотря на то что передача данных идёт не с того номера, на котором осуществляется переход)
6. Пошагово пройти процедуру перехода (в одном из шагов необходимо принять звонок от оператора, у меня номер был в звонилке)
7. Ура! Всё получилось!

По идее, дожно заработать и на iPad
 

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс
Хоть и не похоже что "позже" это "в ближайшее время", всё равно пока не буду менять.

У меня ещё с лучших времён осталась подключенной интернет сим пара для планшета, и похоже за неё не берут абонплату (ну или я просто счёт не пополняю😂). И раз при замене она деактивируется, то поменяю хотя бы сразу на несколько е-симок. А пока, раз работает, лучше не трогать
 
Реєстрація
27.04.13
Місто
Одесса
Телефон
iPhone Pro Max/Pixel 4
Перезвонили, сказали что есть информация на портале. Как всегда в стиле Киевстара "вы наверное сами вчера не увидели этот блок, он там был" :)

Тоесть можно получить куар код, если перешел через приложение мой киевстар

1605265599779.png

Проверил в действии, на оригинальном устройстве удалил и добавил без проблем. Потом еще раз удалил, попробовал на другом iPhone, выпала ошибка активации сотового плана. На Android (Pixel 3a XL) выпала ошибка REJECTED Subject code: 8.2.6, Reason code: 3.8 (до этого активировал на нем пакет eSIM из магазина киевстар без каких либо проблем). Так что действительно, eSIM работает только на одном устройстве, для смены телефона нужно обращаться в точку КС

Если отправить eSIM на email то там еще более жесткие условия описаны:
В случае необходимости вы можете удалить и снова загрузить профиль eSIM до трёх раз
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Більше п'яти номерів — один пристрій
Хтось пробував на iPhone як це працює?
Цікаво як буде з двома eSIM.
Зберігатись на телефоні може більше 5-ти, а використовуватись одночасно 1(одна) eSIM.
Такий собі CD-чейнджер в світі телефонів, тільки замість дисків - cім-карти.
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
На западных форумах у кого-то 8 esim было. Походу это не предел.
У меня пока 4шт. По одной на оперетора.
 
Реєстрація
11.10.10
Місто
Київ
Телефон
Nokia: E71 + C6-01
Більше п'яти номерів — один пристрій
Хтось пробував на iPhone як це працює?
Цікаво як буде з двома eSIM.
Зберігатись на телефоні може більше 5-ти, а використовуватись одночасно 1(одна) eSIM.
Такий собі CD-чейнджер в світі телефонів, тільки замість дисків - cім-карти.
При переключенні між eSIM, iMessage потрібно повторно активувати на поточний номер?
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
При переключенні між eSIM, iMessage потрібно повторно активувати на поточний номер?
У меня iMessage на физической симке. Есимки переключаю, абонку не снимает. Должно снимать, если ставишь доп номера к текущему iMessage.
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
При переключенні між eSIM, iMessage потрібно повторно активувати на поточний номер?
У меня iMessage на физической симке. Есимки переключаю, абонку не снимает. Должно снимать, если ставишь доп номера к текущему iMessage.
По цій причині хочу перенести Київстар на eSIM (тільки вхідні), а ЛС назад на фізичну (прив'язаний до iMessage).
 
Реєстрація
27.09.19
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 11 Pro
А как перевести интернет-сим на eSIM? Идти в ЦОА? Или такой услуги нет?
1. По номеру, по которому eSIM работает в качестве основной SIM-карты, услуга "SIM для планшета" может быть подключена.
2. eSIM не может выступать в качестве дополнительной SIM-карты в рамках услуги «SIM для планшета».
Действительно, что происходит с сим парами при подключении есим? Вся физика отваливается?
Ничего при подключении не отваливается.
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Ладно с дополнительными симками понятно! В айпаде как раз более удобна eSIM для переключения интернета.

А как быть с MNP? Я могу получить при переходе в Киевстар eSIM?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Останнє редагування:
Реєстрація
07.11.20
Місто
Украина, Киев
Жаль что номерков красивых нет...
Золотых конечно нет, но довольно симпатичные попадаются, просто нужно поискать...
Главное-не спешить, если в списке нет ничего интересного, то можно повторить разок-другой, возможно Вам и повезёт!
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Останнє редагування:
Зверху