eSIM від Київстар

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
eSIM Київстар

esim.png


Наразі (2020) eSIM підтримують такі сертифіковані в Україні мобільні пристрої:
  • Phone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone XS, iPhoneXS MAX, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro 11, iPad Pro 12.9
  • GALAXY FOLD, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy Z Flip
  • Huawei P40, Huawei P40 Pro
Перейти на eSIM можна в додатку "Мій Київстар(iOS/Android)" або в веб сервісі "Мій Київстар".
Купити номер з eSIM можна в інтернет-магазині Київстар.


Перехід безкоштовний.
Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата.


Скільки одночасно може працювати eSIM?
Зберігатись більше п'яти. Бути на зв'язку - одна (не рахуючи фізичної SIM).

Чи можна встановити eSIM в смарт-годинник?
Поки що ні.

До моєї основної SIM прив'язана "SIM для планшета", чи буде вона далі працювати якщо я перейду на eSIM?
Так, фізична "SIM для планшета" буде далі працювати.

Я перейшов на eSIM в додатку, де мій QR-код?
Зайдіть в веб-версію Мій Київстар, ваш QR код доступний в розділі "Інформація про пристрій".

Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.

Як перейти назад на фізичну SIM?
Безкоштовно в магазині Київстар, або відновити за допомогою SmartSIM (50грн).

Які тарифи Київстар можна підключити для eSIM?
Ви можете вибрати будь-який актуальний тариф.

Хто може підключити eSIM?
Наразі тарифи для еSIM можуть підключити абоненти передплаченого зв'язку. Згодом ця послуга стане доступною й для контрактних абонентів.

Чи зберігається тариф після переходу на eSIM?
Так. Всі тарифи та послуги залишаються за вашим номером.

Чи можна користуватися одним номером на кількох пристроях одночасно?
Поки що ні. Але ми запровадимо таку можливість згодом.

Скільки номерів можна підключити до eSIM?
До однієї еSIM ви можете підключити п'ять номерів будь-яких операторів та змінювати їх через налаштування пристрою.

Як відновити номер на eSIM у разі втрати телефона?
Щоб відновити номер на eSIM вам знадобиться фізична SIM. Після чого перейти на eSIM.

Чи потрібен інтернет, щоб працювала eSIM?
Ні, eSIM працює як звичайна SIM-ка. Інтернет необхідний тільки, щоб активувати або деактивувати еSIM.
 
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Надмірне цитування: декілька цитат у цитаті (три й більше)
Так є якась можливість підключти номер через додаток з піною, скандалом або іншими спробами? Тому що зараз маю номер Шредінгера, який неможливо відновити та користуватись, але він є в додатку плашкою «Завершіть перехід на есім»
До вчерашнего дня был рабочий алгоритм через восстановление физической симки и последующую генерацию кюаркода в веб-версии.
Що ти розказуєш байки, ти бачиш як чоловік допідключавсь??
в чем "байка"?
В твоїй балаканині про підключення.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
На данный момент подключения есим недоступно всем абонентам. (Может что-то обновляют)
 
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
еще в обед "официально" не поддерживал пиксели

а сейчас...

UPD. А не, фальшстарт ))). Раньше когда набирал название просто не находило, а сейчас уже список гаджетов есть, но если выбрать, то пишет, что не поддерживает.

Переглянути вкладення 53695
Це давно було ясно і я десь тут також скидав для особо грамотних котрі кричали з піною коло морди, що вони пікселі через додаток пілдключали.
Я успішно переходив на eSIM через додаток на Pixel 3a. А от повертався на SIM за допомогою Star Guards з ручним редагуванням ними їхньої бази даних.
 
Реєстрація
15.01.18
Місто
Харьков
Добрий вечір!
Не зміг перейти на eSIM на Google Pixel 7 PRO, пробував це зробити через додаток MiйКиївстар, стара сімка перестала працювати, а нова не підтянулась на телефон. В додатку вискакує помилка на останній фазі. Поспілкувався через чат з оператором - сказали, що цей телефон не підтримує eSIM.
А як ви робили це через веб версію та QR код? Не знайшов там цього пункту.
Завтра спробую відновити карту та спробувати ще раз.
Ще раз зв'язався з оператором, сказала, що через qr код можно підкючити тільки для контрактних абонентів, для предоплати такого нема
зображення_viber_2023-03-15_20-06-29-850.jpg
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Omenn вітаю з покупкою. Така сама помилка на Pixel 7. Тільки відновлення на фізичну сім
 
Реєстрація
15.01.18
Місто
Харьков
Omenn вітаю з покупкою. Така сама помилка на Pixel 7. Тільки відновлення на фізичну сім
Капець! Що ж робити тепер? Не зміг знайти в веб версіі мій київстар пункт про заміну картки на eSim, як тут писали. Підкажіть, де шукати?
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Omenn дякувати, що не москаль. Я так номер втратив
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Добрий вечір!
Не зміг перейти на eSIM на Google Pixel 7 PRO, пробував це зробити через додаток MiйКиївстар, стара сімка перестала працювати, а нова не підтянулась на телефон. В додатку вискакує помилка на останній фазі. Поспілкувався через чат з оператором - сказали, що цей телефон не підтримує eSIM.
А як ви робили це череp веб версію та QR код? Не щнайшов там цього пункту.
Завтра спробую выдновити карту та спробуапти ще раз.
Ще раз зв'язався з оператором, сказала, що через qr код можно підкючити тільки для контрактних абонентів, для предоплати такого нема
Переглянути вкладення 53755
Не морочте собі голову тими єсім, то добрий геморой, я писав цим придуркам на фейсбук, бо вони мені тринділи що мол легально пікселі не завозяться в Україну і тому ми їх не підтримуємо, в свою чергу я їм писав ви що кращі за лайф та водафон, в них всі моделі пікселів підтримуються, в результаті довгих буцань через інженерів вдалось підключити, але всерівно перед підключенням було задане питання чи маєте запасну сім з другим кс номером щоб з вами зв"язатись якщо раптом щось піде не так.
 
Реєстрація
15.01.18
Місто
Харьков
Восстановив безкоштовно sim карту в магазині київстар, консультанти сказали, що останні дні є якісь технічні зручності і порадили кілька днів зачекати і не перходити на esim. Найближчим часом переходити не буду, почекаю, поки не проясниться ситуація. Спробую другу карту засунути в eSIM - Vodafone. На сайті vodafone, Pixel 7 PRO є в списках підтримуємих девайсів.
Щоб добавити карту vodafone треба купляти якийсь ваучер за 100 грн?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Восстановив безкоштовно sim карту в магазині київстар, консультанти сказали, що останні дні є якісь технічні зручності і порадили кілька днів зачекати і не перходити на esim. Найближчим часом переходити не буду, почекаю, поки не проясниться ситуація. Спробую другу карту засунути в eSIM - Vodafone. На сайті vodafone, Pixel 7 PRO є в списках підтримуємих девайсів.
Щоб добавити карту vodafone треба купляти якийсь ваучер за 100 грн?
єстєсно )
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Восстановив безкоштовно sim карту в магазині київстар, консультанти сказали, що останні дні є якісь технічні зручності і порадили кілька днів зачекати і не перходити на esim. Найближчим часом переходити не буду, почекаю, поки не проясниться ситуація. Спробую другу карту засунути в eSIM - Vodafone. На сайті vodafone, Pixel 7 PRO є в списках підтримуємих девайсів.
Щоб добавити карту vodafone треба купляти якийсь ваучер за 100 грн?
Не переходіть на е-сім, при втраті телефону, або навіть покупці нового ця е-сім не перенесеться на новий телефон, навіть якщо видалити профіль зі старого. Тобто в цьому е-сім по суті не має сенсу. (хіба що якщо втратите телефон то зловмисник не зможе вийняти сім карту, але навіть маючи фізичну картку можна сходити її заблокувати в такій ситуації).

У мене піксель 5 і есім від кс, але при заміні телефона я більше е-сім робити не буду, по крайній мірі поки це поломаний е-сім.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Восстановив безкоштовно sim карту в магазині київстар, консультанти сказали, що останні дні є якісь технічні зручності і порадили кілька днів зачекати і не перходити на esim. Найближчим часом переходити не буду, почекаю, поки не проясниться ситуація. Спробую другу карту засунути в eSIM - Vodafone. На сайті vodafone, Pixel 7 PRO є в списках підтримуємих девайсів.
Щоб добавити карту vodafone треба купляти якийсь ваучер за 100 грн?
Водафон буде працювати без проблем, без всяких танців з бубном.
 
Реєстрація
15.01.18
Місто
Харьков
Вставив в телефон звичайну SIM від КС, а eSIM зробив через vodafone. Добавив карту швидко, разом з покупкою ваучера, та дзвінком на 222, зайняло хвилин 5 не більше.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Мій Київстар: Версия 3.89.0
2) 3 екрана Мої номери тепер можна перейти до замовлення нової SIM
або eSIM.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Украина
У мене esim вже бог знає скільки часу(більше року 100%), перейшов просто з МКС легко швидко і смачно. Ні не болить, тепло смачно і мухи не кусать
 
Зверху