FM-радіо

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Власник каналів «Ми – Україна» Ігор Петренко планує запустити інформаційно-розважальну радіостанцію. Він придбав компанію ТОВ «Глас-медіа» у власника проєкту «Апостроф TV» Василя Філіпчука. Саме ця компанія подала документи на участь у конкурсі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення та претендує на частоту 106,0 МГц у Києві. Позивні радіостанції «Ми – Україна».
Планується запустити радіостанцію у форматі news&talk. Наразі планується мовлення саме у столиці. На запитання чи буде надалі розширюватись покриття Ігор Петренко зазначив: «Ми не забігаємо наперед. Але нині обмежимося київським мовленням, а далі - час покаже».
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Тепер замість лаунжа буде "говорильня" (конкуренція для НГ).

О, зайшов у статут "radio NV", а там – "ТРК Ера". Не знав... Мені бренд "радіо Ера" більше до вподоби.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
О, зайшов у статут "radio NV", а там – "ТРК Ера".
часто змi змiнюють бренд, не змiнюючи назви юрособи, бо там зазвичай багато на стару назву пiдв'язано

на деяких каналах - через кому цiлий зоопарк викуплених та переоформлених юросiб старих телевiзiйних брендiв
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
О, зайшов у статут "radio NV", а там – "ТРК Ера". Не знав... Мені бренд "радіо Ера" більше до вподоби.
Бо станцію викупили і стару команду розігнали, а потім перейменували на честь журналу «Новоє Врємя».
А «Ера» під кінець зкурвилася (пам'ятаю їх спроби через суд затриматися в ранковому телеефірі суспільного мовника), а напередодні Майдану-2004 була радіостанція досить прогресивна, хоча власник був той самий.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
а напередодні Майдану-2004 була радіостанція досить прогресивна, хоча власник був той самий.
у них, здається, в тi часи був ранковий слот i на проводому радiо?
пам'ятаю як малим пiд Школяду i рекламу банка Аркада збирався, а зараз погуглив - це все ж був проект НРКУ
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Evgenii, так-так, моя тітка по радіоточці слухала, і я, коли якось місяць її малого виховував... А тепер він виріс, в самого є дитина, а Ери нема... :)
 
Зверху