Google Voice

Chernivtsi

Местный Авторитет
Реєстрація
02.12.10
Місто
Chernivtsi
Телефон
Nexus One
Google Voice (VoIP)

Кто знает SIP настройки Google Voice?
Ну, например как sipnet
Адрес сервера регистрации (Registrar serv. addr.) — sipnet.ru
Область (Realm) — etc.tario.ru
Тип передачи (Transport type) — TCP
Порт (Port) — 5060
ну так и далее...
 
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)
Re: Google voice для всix.

А хіба так можна?

Там ніби як калбек все працює.

Хоча... колись була стаття на хабрі як через транки на PBX це організувати. Але якісь дуже енергійні танці з бубном потрібні.

Проте не бачу для себе потреби в цьому, бо вихідні дзвінки роблю не так часто щоб калбек бісив, а вхідні прекрасно проходять на ipkall -> zadarma (на смарті).

P.S. Замість задарми може бути будь-який сіп-оператор
 
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)
Re: Google voice для всix.

Хто знає як зараз можна зареєструвати номер в Google Voice?

фокус з IPKall уже не працює.... видає помилку і пропонує спробувати пізніше.... :(
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Google voice для всix.

Амерський проксяк або VPN = PROFIT. І не забудьте мову інтерфейсу гугл-аккаунта English (US).
 
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)
Re: Google voice для всix.

Амерський проксяк або VPN = PROFIT. І не забудьте мову інтерфейсу гугл-аккаунта English (US).

та проблема не в тому.... не приймає тепер гугл номери від IPKall... от в чому біда...

якщо ввести міський мериканський номер (взяв з оголошення в інтернеті) то все гут... пропонує підтвердити... а на номери IPKall видає помилку...

думав що це тимчасовий глюк.... але за тиждень ситуація не змінилась....
 
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)
Re: Google voice для всix.

тепер першим кроком іде не вибір номера, а підтвердження вже існуючого "реального" номера... от на цьому моменті я і застряг....

HELP ME !!!!!!! :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Товарищи, а нафига вам этот GT с такими проблемами с регистрацией?? Неужели больше ничего нет? Да тот же Viber - отличная штука, любая тупая абизяна установит - только код подтвержения ввести - и звони себе. Skype, куча SIP-сервисов и клиентов. Если даже продвинутые форумчане не могут зарегаться, то что говорить про обычных абизян - с кем же общаться по тому GT ??
 
Реєстрація
30.04.08
Місто
Киевская область
Телефон
Nokia 6630 , Nokia Lumia 800
с кем же общаться по тому GT ??

Если имел ввиду gtalk то с любой абизяной у которой есть андроид или просто почта на Gmail. А тут обсуждается Google voice, это немного другое и используется для звонков на обычные телефонные номера а не между собой.
 
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)
А тут обсуждается Google voice, это немного другое и используется для звонков на обычные телефонные номера а не между собой


Причому абсолютно безкоштовно на будь-які номери США і Канади.
(і ще в нагрузку парочка приємних цікавинок, типу СМС і автовідповідача)

В тому то і його цінність....

Дууууже треба парочку номерів хорошим людям зарегати.... другий тиждень уже як об стінку товчусь...
 
Реєстрація
23.09.10
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone SE2, iPad, P8P,
Шановний,якихось років 3-4 тому зареєстрував без великих зусиль.Але після того як передали мені MagicJec то і забув про ГугельВойс.На превеликий жаль ,але наберіть у Гуглі як зареєструвати і ... там все чітко описано,якийсь дописувач з Росії дуже детально описав.Шукайте (банально згоден)та стільки Вашого часу потрачено - шкода,все туи на просторах і успіхів Вам.Виьачте за помилки бо з очима проблеми.
 
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)
та ще пів року тому я і сам активовував аккаунти GV пачками без особливих проблем... :)

але фокус з ipkall нажаль уже не працює....

там все чітко описано,якийсь дописувач з Росії дуже детально описав

якщо вам не важко, дайте посиланнячко... бо все що наразі я зустрічав на просторах інтернетрів, не несе ніякох нової інформації.
 
Реєстрація
23.09.10
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone SE2, iPad, P8P,
Добре,продовжу пошук бо вчора так і не знайшов.Там досить таки просто було описано про зміну проксі на американську і декілька маніпуляцій ...... Пошукаю.

Добавлено через 20 минут
Попробуйте ось : art0ff.livejournal.com/71685.html (тільки не знаю чи можна тут посилання викладати бо якщо модератори побачать то буде "наганяй" ,а від молоді посипляться повчання і т.д.) і продовжу шукати може на хабрі - відверто не памятаю де знайшов ,але дієва була порада.Успіхів.
 
Останнє редагування:

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
а що є проблеми дзвонити з GV? певно це вибірково. щойно спробував дзвонити - дзвінок проходить на мій мобільний без проблем
 
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)
Попробуйте ось : art0ff.livejournal.com/71685.html (тільки не знаю чи можна тут посилання викладати бо якщо модератори побачать то буде "наганяй" ,а від молоді посипляться повчання і т.д.) і продовжу шукати може на хабрі - відверто не памятаю де знайшов ,але дієва була порада.Успіхів.

ця порада дійсно дієвою була... але наразі вже не працює цей метод... ще раз повторюю номери ipkall гугл вже "не хАває"....

а що є проблеми дзвонити з GV? певно це вибірково. щойно спробував дзвонити - дзвінок проходить на мій мобільний без проблем

проблема не дзвонити... проблема активувати НОВИЙ аккаунт.
 
  • Like
Реакції: Irop
Зверху