iOS-софт (AppStore)

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Apple разрешила пользователям iPhone в 27 странах Евросоюза скачивать сторонние магазины приложений. Такая возможность появится в марте, после выхода операционной системы iOS 17.4.

Владельцы iPhone смогут скачивать только те магазины приложений, которые одобрила Apple. Компания будет предварительно проверять такие магазины.

Скачивать магазины приложений нужно будет с их сайтов в интернете. После появления стороннего магазина на устройстве владелец смартфона сможет скачивать оттуда любые приложения без ограничений. Сторонние магазины приложений можно будет использовать по умолчанию вместо стандартного App Store. Какие конкретные сторонние магазины можно будет скачивать, пока неизвестно.

Apple также разрешила разработчикам браузеров для iPhone в ЕС использовать сторонние движки (ранее им приходилось использовать движок WebKit). Теперь на iPhone могут появиться полноценные версии Firefox, Chrome и других браузеров.

Кроме того, Apple разрешила выкладывать в App Store приложения игровых стриминговых сервисов. С 25 января пользователи iPhone по всему миру могут установить полноценные приложения сервисов вроде Xbox Cloud Gaming и GeForce Now. До этого им приходилось использовать их через веб-приложения.

Такие изменения — средствие принятия Европарламентом антимонопольного закона о цифровых рынках (DMA) в июле 2022 года. Закон вступит в силу 7 марта. Он обязывает Apple, в частности, разрешать установку приложений со сторонних площадок. Компания выступала против этого закона. Глава Apple Тим Кук неоднократно заявлял, что закон не отвечает интересам покупателей и несет риск нарушения конфиденциальности пользовательских данных.
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Насколько надежны приложения для хранения банковских карт? Открыл приложение и видишь все свои карты,сколько наличности и т.д.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
🔍 Для iOS став доступний застосунок Arc Search
*так, це саме той браузер, який поєднує пошуковик із ШІ
The Browser Company, американська компанія, що розробляє браузер Arc, випустила новий застосунок для iOS під назвою Arc Search. Він відрізняється від звичайних браузерів своїм акцентом на пошук інформації завдяки ШІ.
Arc Search дозволяє користувачам вводити запити, але надає не лише список посилань на пов'язані сторінки, але й створює окрему сторінку зі зібраною і проаналізованою інформацією з 6 джерел.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Як назначити кнопку на екранній клавіатурі, наприклад мʼякий знак, при написанні ставилась кома,.
Дякую
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
  • Like
Реакції: Inn@

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Там в Safari якесь покращення привезли для користувачів в ЄС. Обережно з оновленням до iOS 17.4.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Там в Safari якесь покращення привезли для користувачів в ЄС. Обережно з оновленням до iOS 17.4.
ми ж не ЄС, тому нас не зачепить
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Там в Safari якесь покращення привезли для користувачів в ЄС. Обережно з оновленням до iOS 17.4.
Сильно сумніваюсь що у когось стоїть PWA. Це по-факту коли ви додаєте вебсайт кнопкою на головний екран і коли тицаєте кнопку то відкривається той вебсайт, але без рядку для введення url і можливості відкривати посилання у нових вкладках. Типу так можна робити додатки на чистому html+js і ставити не через app-store, але там стільки ньюансів і обмежень, що я вживу жодного такого додатку не бачив.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Так робила піраміда
Ювелірка джеверлі
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
chelavek, ну дууже авторитетний приклад.. :LOL:
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Maxxx, я ж не про авторитет
Я в приклад що й таке зустріти можна в неочікуваних місцях 😅
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Там в Safari якесь покращення привезли для користувачів в ЄС. Обережно з оновленням до iOS 17.4.
Зробили як з козою:
Apple решила не прекращать поддержку прогрессивных веб-приложений (PWA) в ЕС, так как «получила запросы на её продолжение». В версии iOS 17.4 компания будет и дальше «предлагать существующие возможности PWA с главного экрана», говорится теперь в информации для разработчиков, обратило внимание 9to5Mac.
При этом веб-приложения по-прежнему будут «создаваться непосредственно на WebKit» — собственном браузерном движке Apple.
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
Після останього оновлення айпада не можу набрати ¿ номальний знак питання та знак оклик, так як ранніше вони набирались довшим утримання клавіші , а тепер там інші варіанти на вибір ¿"…. " як набирати
 

Вкладення

  • IMG_0487.jpeg
    IMG_0487.jpeg
    16.7 КБ · Перегляди: 31

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
MotoFun, зараз це свайп по кнопці зверху до низу.
це вже так давно змінили, що звик
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
…………….…дає нижній символ. Свайп по кнопці у мене не відрізняється від натискання на кнопку ((("????? блін не можу, вийшло випадково а відтворити не можу "….""".….".".."…"…""…………….""……… я дуже злий в мене не вдається …." навіщо це було змінюват……."."……..". Я вже дуже давно мучаюсь так само давно як вони це змінили мало того що щоб кому поставити треба переключитися в символьну розкладку так ще й не працює
Post automatically merged:

.."…………."ʼ є якісь альтернативні клавіатури бо то бісить якщо не можеш ні кому поставити ні питання
Залишається тільки набирати повідомлення голосом.
Ще й попередження на форумі за граматику отримувати
Post automatically merged:

Спробував свайп зверху до низу - так , Воно показує? Але все рівно друкує крапку
Post automatically merged:

.".."….……..""" вже не показує , я так дирку протру . Вибачаюсь за стільки тексту , але реально не вдається, аж бісить "
 
Останнє редагування:

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
Друзі якщо хтось може будь ласка зніміть на відео як набрати знак запитання
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
RifleR, А які налаштування потрібно увімкнути ¿ Чи мова про перехід на клавіатуру від Google¿
На жаль -ні
 
Зверху