iOS vs Android

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну слухай, якщо ти не зміг share -> gmail, то чого інші повинні бути впевнені, шо ти знаєш про блютуз?)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
можна ж мессенджером-поштою, чим завгодно
Можна, поштою, месенжерами ні - бо сімка з реєстрацію вайбера перекидалась в останню чергу. Шнурок і комп все одно використовувався для переносу великого об'єму фото-відео, тому контакти пішли разом у вигляді файлу, заради одного vcf, звісно, не довбався би)) До речі, аргумент іось проти андроїд - переїзд 1-в-1 на новий девайс для яблука - це просто ідеально, для андроїда - пекло на декілька годин довботні...🫤
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
переїзд 1-в-1 на новий девайс для яблука - це просто ідеально, для андроїда - пекло на декілька годин довботні
Я два дні тому поміняв телефон. Натискав next, next і ок. Це був переїзд з самсунга на ванплас. Якби в рамках одного виробника, як у випадку з епплом, мабуть було б на один next менше, в них обох є якісь утиліти, які я не відкривав навіть

Шнурок і комп все одно використовувався
Просто класика дрочеродостіниприпирательства.
- не працює!
- так ось же (пояснює найпростіший спосіб, який освоїла 70річна пенсіонерка)
- а, ну так працює, я знав, але просто не треба було.
Нафіга тоді оце все починав, питається?)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Нафіга тоді оце все починав, питається?)
Бо обговорювали роботу технології AirDrop на ios, і його нероботу (в моєму випадку) на андроїд. Переслати поштою файл замість цього - це трохи "не те", чи це не зрозуміло? 🤔
 
Зверху