iPhone зберігає останню секунду записаного відео

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Привіт. Вже не перший раз стикаюсь з цією проблемою, не на першому айфоні, і не на першій версії iOS.
В стандартній камері включаєш запис відео, знімаєш, закінчуєш запис, а коли заходиш в галерею, то бачиш, що цей огризок зберіг тільки останню секунду з відео, яке могло тривати 2-5 хв. В чому ця проблема??? Тільки що дуже важливий матеріал прос*ав через цей баг:mad:

Такий баг виникає раз на 4-5 записів. Коли натискаєш кнопку запису, зверху де таймкод - з'являється червона полоса, яка показує що запис почався, але от сам таймкод стоїть на місці (час запису не йде), просто висить 00:00.

iPhone 12 Pro
iOS 16.0.2
Налаштування запису стандартні: 1080р/30fps
 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
Пользовался айфоном последние 5 лет - 5S и 11, время от времени записывал видео, но ни разу такого случая не было. Даже и не слышал от знакомых. Я снимал тоже в 1080, но 60fps, не думаю, что это влияет.
А до 12 Pro на каких айфонах это наблюдалось?
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Пользовался айфоном последние 5 лет - 5S и 11, время от времени записывал видео, но ни разу такого случая не было. Даже и не слышал от знакомых. Я снимал тоже в 1080, но 60fps, не думаю, что это влияет.
А до 12 Pro на каких айфонах это наблюдалось?
iPhone 11
 
  • Wow
Реакції: rezz

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Пользовался айфоном последние 5 лет - 5S и 11, время от времени записывал видео, но ни разу такого случая не было. Даже и не слышал от знакомых. Я снимал тоже в 1080, но 60fps, не думаю, что это влияет.
А до 12 Pro на каких айфонах это наблюдалось?
На iPhone 8 і 4, 4S такого не було :)
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
LArmstrong скидання на заводські налаштування.
Якщо не допоможе, то в сервіс
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Може всеж проблема з конкретним apple-id? Чи як він називається в епла?
Пробував таке робити з іншою обліковкою?
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
LArmstrong скидання на заводські налаштування.
Якщо не допоможе, то в сервіс
Три тижні тому перепрошив тел з нуля (без відновлення з бекапів) для профілактики. На цей баг ніяк не повпливало - як був до того, так і залишився після того.
А сервіс чим тут допоможе? Це не якийсь конденсатор на платі накрився. Це 100% програмний глюк.
Post automatically merged:

Може всеж проблема з конкретним apple-id? Чи як він називається в епла?
Пробував таке робити з іншою обліковкою?
В дівчини iPhone 11 (з її Apple id) і такий ж баг вже роками. В неї ще крім відеозапису, не завжди всі фотки зберігаються.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
LArmstrong звідки така впевненість?
Скоріш за все, флеш накопичувач.
Але якщо хочеться більше потеребенькати ніж вирішити проблему, то програмна бага. Треба чекати оновлення
 
  • Love
Реакції: drmz

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Три тижні тому перепрошив тел з нуля (без відновлення з бекапів) для профілактики. На цей баг ніяк не повпливало - як був до того, так і залишився після того.
А сервіс чим тут допоможе? Це не якийсь конденсатор на платі накрився. Це 100% програмний глюк.
Чому 100% програмний?
 
  • Like
Реакції: drmz

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Три тижні тому перепрошив тел з нуля (без відновлення з бекапів) для профілактики. На цей баг ніяк не повпливало - як був до того, так і залишився після того.
А сервіс чим тут допоможе? Це не якийсь конденсатор на платі накрився. Це 100% програмний глюк.
Чому 100% програмний?
Бо я мінімум на трьох різних айфонах бачив цей баг.
Post automatically merged:

LArmstrong звідки така впевненість?
Скоріш за все, флеш накопичувач.
Але якщо хочеться більше потеребенькати ніж вирішити проблему, то програмна бага. Треба чекати оновлення
Бо не міг флеш-модуль накритись в мене на телефоні, в дівчини і ще знайомого. Баг проявляється раз на 4-5 записів.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
  • Love
Реакції: drmz

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
LArmstrong не міг, так не міг. Якщо знаєш відповідь, навіщо питати?
Лікар, мені боляче ходити через кожні 4 метри, але це не може бути хвороба, тому що моя дівчина також кульгає. А кочєвнік йому і радить: ну спробуй тоді вставати з іншої ноги.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Такий баг виникає раз на 4-5 записів.
Тіко шо зробив 6 натискань на XS Max - проблема не виникла..)) Розумію, що це не показник, але у мене дууже багато клаєнтів - користувачів яблук, і з таким багом давно витрахали б мені всі мізки (буває, задрочують навіть коли не помітили якийсь пункт в меню, як роздачу інету увімкнути і подібні тупі питання))), як і у rezz, жодного випадку, тому я хз... :rolleyes:
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Такий баг виникає раз на 4-5 записів.
Тіко шо зробив 6 натискань на XS Max - проблема не виникла..)) Розумію, що це не показник, але у мене дууже багато клаєнтів - користувачів яблук, і з таким багом давно витрахали б мені всі мізки (буває, задрочують навіть коли не помітили якийсь пункт в меню, як роздачу інету увімкнути і подібні тупі питання))), як і у rezz, жодного випадку, тому я хз... :rolleyes:
Тільки що 20 разів натиснув і всі записи успішні. Не знаю яка закономірність.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
LArmstrong якийсь кластер памʼяті битий. Коли на нього не йде запис, все добре.
Я б ще порадив прошити в DFU моді. Під час цієї процедури має форматуватись памʼять, але це не точно
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
LArmstrong, какой тип памяти отдает 3UTools?

TLC был еще в шестерках, страшно подумать, что там в 11-ом.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Проблема апаратна (з флешом, рідше із модулем камери), бачив таке не лише на айфонах. Повне скидання проблему не вирішує, іноді навіть загострює, і не важливо який епл айді прив'язаний. На андроїді буває можна обійти проблему, вказавши місцем збереження зовнішню карту пам'яті.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
5s, Se, 12 mini - жодного разу такого не було. Може скинути налаштування, або встановлені якісь тестфлайт застосунки що використовують камеру?
 
Зверху