Masterpass від Mastercard

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
О, це вперше у нас мастерпас вийшов із онлайну!..
До речі, десь місяць тому вдалось заплатити українським мастерпасом на закордонному сайті. Був здивований. Саме визначило локалізацію, Усе пройшло швидко і зручно.
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Затестил. Все очень быстро, один раз отсканил qr код и сказал кассиру что оплата с приложения, он кнопку нажал и оплата прошла, чек сразу вылазит. Быстрей чем картой.
Баллы как и обещали х1.5.
Ну и с кэшбэком все ок (Б5).
Откуда сканируется QR? С экрана терминала на кассе или с каждого артикула?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
В чому може бути проблема? Додаю картку в додатку Сільпо, яка вже зареєстрована в Masterpass, тисну "Отримати код" і... нічого не відбувається. Вже третій день.
Чи то треба, щоб обліковий запис в Сільпо і Masterpass були підв'язані на один номер? Бо в мене це різні.
 
  • Like
Реакції: idea

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
MASolomko, звісно, картка Моно. Нічого нового там.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Lorn, спросите у саппорта моно, приходит ли запрос. Если нет - значит действительно дело в номерах
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Запит не приходить. Але я вже вияснив. Спробував додати картку, яка не зареєстрована в Masterpass - і вуаля. Код підтвердження прийшов у смс на номер, який зареєстрований в Сільпо...
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
В мене при спробі зареєструвати карту навіть не було полів для вводу номеру. Одразу виліз запит авторизації моно з кодом підтвердження.
 
  • Like
Реакції: JKL

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
avnem, цу якщо вже є відкритий гаманець мастерпас і його номер співпадає із сільпошним.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Не прошла сегодня проплата через приложение Сильпо. У кого проходит - у вас эл.бонусы активированы? думаю может из-за того, что у меня в бумажном виде бонусы и поэтому не проходит проплата
 
Реєстрація
31.08.18
Місто
Одесса
Не прошла сегодня проплата через приложение Сильпо. У кого проходит - у вас эл.бонусы активированы? думаю может из-за того, что у меня в бумажном виде бонусы и поэтому не проходит проплата

У меня активированы. Сегодня все было чуть дольше, кассирша не знала что нажимать, но ей быстро подсказали и все ок.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
У меня активированы. Сегодня все было чуть дольше, кассирша не знала что нажимать, но ей быстро подсказали и все ок.
Кассирша тоже не знала, позвала сьаршую, взяли распечатаную инструкцию и все по ней делали, но ничего так и не прошлопо оплате {

У меня пока не получилось.... .
У меня тоже сегодня не прошло...
У тя активированы эл.бонусы или бумажные?
 
Останнє редагування:

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Не прошла сегодня проплата через приложение Сильпо. У кого проходит - у вас эл.бонусы активированы? думаю может из-за того, что у меня в бумажном виде бонусы и поэтому не проходит проплата
Паперові бонуси не просто повинні бути переведені в електронні, а й активовані в додатку, тобто чекбокси мають бути зеленими.
 

Вкладення

  • specpropsilpo.png
    specpropsilpo.png
    57.4 КБ · Перегляди: 40

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Паперові бонуси не просто повинні бути переведені в електронні, а й активовані в додатку, тобто чекбокси мають бути зеленими.
Т.е. одно из условий - бонусы в эл.виде? А играет роль, если бонусы активированы, но покупок на бонусы нет - всеравно оплато приложением пройдет?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Lorn, звісно! Картка може бути підв'язана лише до 1 гаманця м-пас. Тож щоб користуватись м-пасом у Сільпо потрібно просто підв'язати його під існуючий номер телефону мастерпас і картки автоматично підв'яжуться до гаманця.
Функція додати картку має працювати лише для абонентів, в яких картка іще не підв'язана до гаманця мастерпас або взагалі ще нема гаманця мастерпасу.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Ещё бы продавцов обучили пользоваться этой штукой.
А то такой бред несут, что кошмарит просто.
 
Зверху