Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Причина: шапка теми
Останнє редагування модератором:

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
да я только спросить ©
Ничего не гарантирует и не обещает и не сможет - ОК.

Только отвернешься, а оно окажется Нова ФрідомФайненс, например :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Хтось пробував комбінувати промокод (-30%) з оплатою Нова Пей (кешбек 20%). Працює?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Вот только что делал оплату через NovaPay и не видел возможности ввести промокод. Только включить возможность получения кешбека 20 %. Версия приложения 1.6.115 (Android)
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Вот только что делал оплату через NovaPay и не видел возможности ввести промокод. Только включить возможность получения кешбека 20 %. Версия приложения 1.6.115 (Android)
Так в Novapay і нема такої можливості

Спочатку потрібно в додатку Нової Пошти застосувати промокод, потім в Novapay вже проводити оплату
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я закохався у цей продукт, правда, не знав, що огри їх обслуговують... Я б на їхньому місці не звʼязувався з банком, який фінансує терористів, але певно у них давня "дружба".
Перше: чудовий тариф - безкоштовні швидкі сепи і пітупішки, нема плати за неактивність (хоч і решта банків знизили свої апетити), безкоштовна комуналка-мобільний та інформування.
Друге, гарний дизайн (друге місце після моні). У новій версії хромають підказки, але то вирішать швидко. Але швидко діє застосунок, а також дуже інформативний.
У новій версії вже працює зміна фін. номера. Отримав смс-код і все спрацювало. Треба перезалогінитись. Інформація про зміну, правда, не приходить на мило, лише смс.
На вихідні вдалось отримати подвійну знижку - 23% за поштомат і 20% за оплату в додатку. Оплата "чужих" посилок працює добре.
Як передплатна карта працює супер.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Я закохався у цей продукт, правда, не знав, що огри їх обслуговують...
А я все еще пытаюсь найти причины, чтобы попробовать этот продукт.
20% за оплату в додатку.
Так и осталось скидка всего на 6 посылок, после открытия карты?
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Так и осталось скидка всего на 6 посылок, после открытия карты?
Нет. Так не было изначально и не есть сейчас. Воспользоваться скидкой в 20 % за оплату 6 посылок вы можете в течении каждых 30 (31) календарных дней. По истечении этого периода возможность оплаты 6 посылок со скидкой - возобновляется вновь на новые 30 (31) календарных дней. То есть я открыл карту 16 декабря и теперь КАЖДЫЙ месяц имею льготу в оплате 6 посылок с 16го числа текущего месяца по 15е следующего месяца. Как-то так...
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Я закохався у цей продукт, правда, не знав, що огри їх обслуговують... Я б на їхньому місці не звʼязувався з банком, який фінансує терористів, але певно у них давня "дружба".
Перше: чудовий тариф - безкоштовні швидкі сепи і пітупішки, нема плати за неактивність (хоч і решта банків знизили свої апетити), безкоштовна комуналка-мобільний та інформування.
Друге, гарний дизайн (друге місце після моні). У новій версії хромають підказки, але то вирішать швидко. Але швидко діє застосунок, а також дуже інформативний.
У новій версії вже працює зміна фін. номера. Отримав смс-код і все спрацювало. Треба перезалогінитись. Інформація про зміну, правда, не приходить на мило, лише смс.
На вихідні вдалось отримати подвійну знижку - 23% за поштомат і 20% за оплату в додатку. Оплата "чужих" посилок працює добре.
Як передплатна карта працює супер.
А хто такі огри?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А я все еще пытаюсь найти причины, чтобы попробовать этот продукт.
1. ніхто не змушує
2. Ми ж часто відкриваємо продукти, лише щоб спробувати. У мене така власне історія була, бо нп користуюсь не часто.
Post automatically merged:

огри - унгарн - угорці. ОТПбанк, "спонсор тероризму".
 
Реєстрація
09.08.21
Місто
Кривий Ріг
Щось не можу з картки іншого банку в Новапей переказати кошти на картку новапей. Лише у мене таке?
 
Реєстрація
09.08.21
Місто
Кривий Ріг
1financier, екран 3-D Secure відображається?
Та я не можу вставити донора окрім однієї колись збереженої картки іншого банку. Раніше начебто можна було просто ввести реквізити картки-донора при переказі і поповнення проходило. А тепер - виходить, що спочатку потрібно спочатку зберегти картку, а потім вже її обрати при переказі як донора?...
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
1financier, напиши свою послідовність дій для поповнення картки. У мене карта не збережена, тому:
на головному екрані обираю "+ Поповнити" -> у блоці "З картки" обираю пункт "Ручне введення" -> можна ввести реквізити картки.
 
Реєстрація
09.08.21
Місто
Кривий Ріг
1financier, напиши свою послідовність дій для поповнення картки. У мене карта не збережена, тому:
на головному екрані обираю "+ Поповнити" -> у блоці "З картки" обираю пункт "Ручне введення" -> можна ввести реквізити картки.
Роблю те саме. В мене висвічується збережена картка, натискаю на галочку зправа, щоб напевно відкрити випадаючий список обрання варіантів поповненя, але нічого не відбувається. Отак лише з однієї картки можу поповнювати )
Вже і зносив додаток і знову встановлював - не допомагає
 

Вкладення

  • Screenshot_20240321_182747.jpg
    Screenshot_20240321_182747.jpg
    68.5 КБ · Перегляди: 28
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Вчера в отделении Новой почты снимал наличку с карты. Менеджеру сообщил о своём желании, из приложения NovaPay отсканировал штрих-код, затем в приложении подтвердил операцию и после выдали наличку.
Быстро и удобно :)
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Howl, про зворотній процес в мене не такі радісні спогади:
- рахують гроші вручну
- на сумах більше 15к потрібно підтвердження через Дію
- ніякий штрих-код не сканують, а просять продиктувати номер картки і номер телефону
Довго і нудно 😒
 
Зверху