Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Пора выделить олх в отдельную тему. Каким видом отправления отправляются товары с олх укрпочтой при олх доставке!

ЗЫ: экспресс доставкой отправляют

У OLX две версии сайта: полная (для компьютеров/ноутбуков) и мобильная (для мобильных устройств), причём в каждой версии чего-то нужного не хватает. В мобильной версии сайта нет возможности изменить номер телефона верификации профиля (в настройках нет пункта "Изменить номер телефона"), нет также возможности проверить, в каких рубриках достигнут лимит бесплатных объявлений и сколько дней осталось до размещения нового бесплатного объявления. В полной версии это всё есть, но за то нет рейтинга пользователя и количества успешных доставок, а теперь ещё и дату регистрации убрали.

Апд: оформление претензии https://red-forum.com/index.php?posts/1842635

база блеклист покупців
 
Причина: по просьбе вношу в шапку дополнение
Останнє редагування:
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Так уже давно так - или СМС-проверка , или паспорт.
Так ось "або паспорт" вже не підходить, сказала якість нові умови саме по олх-доставці. Смс-верифікація обов'язково. Номер ттн та паспорт недостатньо.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
На прошлой неделе при получении на Укрпочте ОЛХ-доставкой спросили только паспорт.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
BaDa, Да, читала на днях, как девушка жаловалась на ФБ олх-у, что из села ехала в точку выдачи УП и по дороге разрядился телефон, так ей олх доставку не выдали по паспорту, а смс предъявить не смогла.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Тож , наверное , кто как часто пользуется Укрпочтой . ;)
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
На прошлой неделе при получении на Укрпочте ОЛХ-доставкой спросили только паспорт.
Так, отримували також на тому тижні ще у середу, все було ок. Каже що з п'ятниці таке нове
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Так уже давно так - или СМС-проверка , или паспорт.
Так ось "або паспорт" вже не підходить, сказала якість нові умови саме по олх-доставці. Смс-верифікація обов'язково. Номер ттн та паспорт недостатньо.
Цікаво. Хз, можливо пов"язано з нещодавньою історією про шахрайство
У рамках кримінального провадження правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем мешкання фігуранта, в ході якого вилучили 55 муляжів мобільних телефонів, коробки з-під мобільних телефонів різних марок, пломби для пакування телефонів «Apple іPhone», сім-картки різних операторів мобільного зв’язку, паспорти громадян України та інше.
Встановлено, що чоловік причетний до скоєння 10 аналогічних злочинів на території Холодногірського, Новобаварського, Слобідського районів Харкова та Харківського району Харківської області.
 
  • Like
Реакції: BaDa
Реєстрація
29.10.23
Місто
Ніжин
Олх-доставка на укрпошті розкащують, що з п'ятниці якість нові правила, видача тільки по смс-перевірці.
Ні паспорт ні щось інше відмовляються приймати.
Сьогодні спитав, сказали, що правда. Повернення олх доставки видали без смс, а от отримання олх доставки тепер тільки через смс.
Мабуть через шахраїв. Типу замовляє чєл, наприклад, ноутбук, відправляють пусту коробку, на те відділення приходить маргінал і забирає по фальшивому паспорту олх доставку. Шахрай отримує на карту гроші, сплачені жертвою за ноутбук
 
Реєстрація
29.10.23
Місто
Ніжин
Gre4ka, тобто в маргінала є підробний паспорт, а телефон і сімку за 200грн(сумарно) він собі не зможе дозволити?
при чому тут сімка? ви офорили замовлення на свій номер, на свої дані. Я паспорт зроблю зі своїм фото та вашим ім'ям та прийду заберу вашу посилку. А як прийму смс на ваш номер телефону?
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Gre4ka, тобто в маргінала є підробний паспорт, а телефон і сімку за 200грн(сумарно) він собі не зможе дозволити?
"пвдробний паспорт" це зараз "картинка у смартфоні", а ось телефон і сімка - з цим але можна працювати.
Більше того - це є таки доказом для "останньоі милі", оператора пошти - що видано тому, хто має сім карту з таким номером, а не тільки фото у "паспорті".
 
Реєстрація
29.10.23
Місто
Ніжин
Gre4ka, тобто в маргінала є підробний паспорт, а телефон і сімку за 200грн(сумарно) він собі не зможе дозволити?
"пвдробний паспорт" це зараз "картинка у смартфоні", а ось телефон і сімка - з цим але можна працювати.
Більше того - це є таки доказом для "останньоі милі", оператора пошти - що видано тому, хто має сім карту з таким номером, а не тільки фото у "паспорті".
все так і є... у фейк дії можна зробити що завгодно. і ніхто на відділенні той qr код сканувати не буде
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
у фейк дії можна зробити що завгодно. і ніхто на відділенні той qr код сканувати не буде
З того, що спостерігав у чергах, операторки завжи сканують кьюар.
У мене до останнього часу навіть доки не питали... А, знов ви, ось ваші... Потім перейшли на - а все ж покажіть доки, від сьогодні доки гарно, але треба ще й смс... ІМХО і це гарно... Аби ще попередили заздалегідь про зміни...
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
У мене до останнього часу навіть доки не питали... А, знов ви, ось ваші...
Є таке діло
дівчата в мене також не питають вже давно, хоча їх там і помінялося...
якшо шо, останні дні нічого не отримував, тому точно сказати не можу
 
Реєстрація
29.10.23
Місто
Ніжин
З того, що спостерігав у чергах, операторки завжи сканують кьюар.
А я жодного разу не бачив, навіть той qr не дивились.
В любому випадку, раз такі зміни увели, то проблема була реальна, та і я не раз чув про цю схему. А як вони там забирали, по паспорту-книжечці підробленій, чи по фейк дії, то вже треба в самих шахраїв питати
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Вкладка "полученные оценки" пропала?
 
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
Підкажіть, сьогодні лише таке помітив, в одного автора(якщо вибрати усі оголошення автора), в кожному оголошені різне ім'я. Як це може бути? Шахрай? Хоча рейтинг відмінний та 20 успішних доставок.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
в кожному оголошені різне ім'я. Як це може бути?
При подачі оголошення в ОЛХ є поле вводу імені, то ж можете будь-що на кожне вказувать. Може продавець так собі нотує постачальника, або просто полюбляє мімікрувати
 
  • Like
Реакції: Nops
Зверху