Opera

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Opera One (currently early-access developer version) is a completely redesigned browser, planned to replace the flagship Opera Browser for Windows, macOS, and Linux later this year. Based on the principles of Modular Design, Opera One transforms browser interaction, delivering a liquid navigation experience that’s more intuitive.
With its release, Opera One becomes the first major Chromium-based browser utilizing a multithreaded compositor in its user interface. Opera One also introduces Tab Islands, a new, more intuitive way of interacting with tabs.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Что они натворили с интерфейсом? Они прикалываются?
Давно хотел съехать изза ненужного хлама из свистоперделок, рекламы, улучшайзеров, кешбеков, да все лень было
Теперь точно переезд
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Что они натворили с интерфейсом? Они прикалываются?
Наробили вони коли перейшли на WebKit і похєрили усе що було у класичній Опері. А з того часу вони очевидно тільки і роблять, що приколюються
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Теперь точно переезд
Куда? Сам на 100ю Opera обновляться не хочу из-за интерфейса, а на старой версии долго не протянешь.
На Хром, тк мне нужен просто браузер без реклам и встроенных дополнений, все что надо сам добавлю расширениями
Час перенос закладок/паролей и настройка, два дня привыкнуть, во флагах включил “Tab audio muting UI control”, чтоб можно было мьютить вкладки, странно что в 2023 этого нет по умолчанию
В Firefox не было привычных расширений, можно было бы Vivaldi попробовать, но не хочу на те же грабли
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
На Хром, тк мне нужен просто браузер без реклам и встроенных дополнений
Вот если с ПК еще ладно, то на мобильном Оперу заменить сложнее :(
А синхронизация между устройствами все же удобная штука.
пс. Они еще в 100 версии оперы на ПК видимую область контента взяли в рамку (наверное, чтобы не было этой полосы слева, когда включена боковая панель). Так теперь включена боковая панель или не включена, на темных сайтах вот такой колхоз теперь :cry:
 

Вкладення

  • изображение_2023-07-17_103704013.png
    изображение_2023-07-17_103704013.png
    7 КБ · Перегляди: 31
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
На Хром, тк мне нужен просто браузер без реклам и встроенных дополнений, все что надо сам добавлю расширениями
Час перенос закладок/паролей и настройка, два дня привыкнуть, во флагах включил “Tab audio muting UI control”, чтоб можно было мьютить вкладки, странно что в 2023 этого нет по умолчанию
В Firefox не было привычных расширений, можно было бы Vivaldi попробовать, но не хочу на те же грабли
На хроме не хватает оперовской экспресс панели, а с расширениями не те ощущения ))), но привыкнуть можно ко всему.
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
На Хром, тк мне нужен просто браузер без реклам и встроенных дополнений, все что надо сам добавлю расширениями
Час перенос закладок/паролей и настройка, два дня привыкнуть, во флагах включил “Tab audio muting UI control”, чтоб можно было мьютить вкладки, странно что в 2023 этого нет по умолчанию
В Firefox не было привычных расширений, можно было бы Vivaldi попробовать, но не хочу на те же грабли
На хроме не хватает оперовской экспресс панели, а с расширениями не те ощущения ))), но привыкнуть можно ко всему.
Попробуйте Ківі. Є розширення хромовські, є експрес панель без обмеження кількості сайтів . Рекламу ріже офігенно, навіть у ютубі...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
На хроме не хватает оперовской экспресс панели, а с расширениями не те ощущения ))), но привыкнуть можно ко всему.
Это мне изначально меня держало на Опере, потом необходимость в speed dial отпала сама по себе, тк уже давно стал пользоваться только панелью закладок, разместил там три десятка значков и пару папок - мне так намного удобнее
2023-07-17_152223.jpg
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
В основном оперу юзаю, на мобильном хром нет расширений, или встроенный блокировки рекламы. А синхронизация нужна между ПК и мобильными девайсами. По новому интерфейсу в One, пока двоякие впечатление. Будем смотреть.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Робоча схєма для тих, хто як і я, не хоче зїжати з Опери, а новий дизайн не зайшов:
Сумнівна ідея сидіти на застарілому Хроміумі. Це відтягування невідворотнього на пів-року/рік. Плюс похєрити безпеку.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Коли Opera перейшла на Chromium, напевне, теж залишились старовіри на 12 версії.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Робоча схєма для тих, хто як і я, не хоче зїжати з Опери, а новий дизайн не зайшов:
Сумнівна ідея сидіти на застарілому Хроміумі. Це відтягування невідворотнього на пів-року/рік. Плюс похєрити безпеку.
Це як відкласти будильник на 10хв, і поспати ще бонусні 10хв, які найсолодші))
Я пробував адаптуватись під новий дезігн, але коли ці макаки в очередному оновленні шось накрутили, і Опера стала крашитись при відкритті двох вкладок на екрані (по пів екрана) - то це було останньою краплею. Тому поки посижу на старій Опері - а там буде видно, може доведуть до розуму браузер, а може будемо прощатись:cry:
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Шо за проблєма повимикати аі-фішки - і жити далі? Їх там небагато наразі..
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
А в чому проблема з переходом на другий браузер, якщо Опера не влаштовує?
Я, як тільки прочитав в російські (!) Вікіпедії про те, що Опера дала згоду про передачу даних до російських силових відомств - одразу сказав їм прощавайте. Бо нахрєн мені надо, щоб "товарищ майор" бачив - що та кому, та де я пишу та номера моїх банківських карток з сумами та адресами переказів?
Тепер на других браузерах. І не парюся...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Коли Opera перейшла на Chromium, напевне, теж залишились старовіри на 12 версії.
Я один з них, але я не мучив 12ку після припинення підтримки. Спочатку перейшов на FF, обвішавши його плагінами що робили +- те саме що 12 Опера.отім FF перейшов на стандарт плагінів Chromium і більшість плагінів перестало працювати, але до того часу як раз Vivaldi допрацювали до юзабельного стану, досі на ньому і сиджу. А поточну Оперу я не розумів і не розумію.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Порадьте, яке розширення встановити, щоб був автопереклад сторінок, по типу як в Хромі
 
Зверху