PayPal

Реєстрація
29.03.08
Місто
Алушта
Телефон
Xiaomi Note 4X & Yoga Tablet
Причина: шапка, обмеження НБУ
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Якщо відкрию аккаунт зараз, то різні фріланс-сайти не зможуть його поповнити?
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Якщо відкрию аккаунт зараз, то різні фріланс-сайти не зможуть його поповнити?
А не проще завести ЧП и просто на счет ЧП получать все эти оплаты?
Из минуса - надо платить налоги, а в остальном одни плюсы (и трудовой стаж идет и завтра никто не придет и не спросит откуда у тебя деньги)
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Якщо відкрию аккаунт зараз, то різні фріланс-сайти не зможуть його поповнити?
А не проще завести ЧП и просто на счет ЧП получать все эти оплаты?
Из минуса - надо платить налоги, а в остальном одни плюсы (и трудовой стаж идет и завтра никто не придет и не спросит откуда у тебя деньги)
Не той масштаб для ЧП. Це мої перші спроби для роботи на закордонних сайтах, і як воно далі піде поки невідомо
 
Реєстрація
24.04.09
Місто
Чернигов
Телефон
mi6
Якщо відкрию аккаунт зараз, то різні фріланс-сайти не зможуть його поповнити?
А не проще завести ЧП и просто на счет ЧП получать все эти оплаты?
Из минуса - надо платить налоги, а в остальном одни плюсы (и трудовой стаж идет и завтра никто не придет и не спросит откуда у тебя деньги)
30-40 долларов за wire transfer отпугивает многих клиентов плюс транзитный банк может срезать 20-30 баксов.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А не проще завести ЧП и просто на счет ЧП получать все эти оплаты?
Из минуса - надо платить налоги, а в остальном одни плюсы (и трудовой стаж идет и завтра никто не придет и не спросит откуда у тебя деньги)
З ФОПом в Україні далеко не одні плюси. Можливість отримувати платежі тільки на рахунок ФОПа вже один суцільний мінус. Бо гарантую - 90% замовників не будуть заморочуватись дорогим SWIFTом в Україну. А наша геніальна податкова і законодавство не дозволяє отримувати платежі пов'язані з підприємницькою діяльністю у будь-який інший спосіб.
Окремо не варто забувати, що ФОП може продавати валюту тільки на міжбанку і вже був не один період коли курс міжбанку був рази в 1.5 нижче за готівковий.
Звісно 5% податку і легальність коштів це плюс. А тільки коли з тебе не беруть приховано ще 50% на курсовій різниці і коли замовник готовий платити з-за кордону на твій ФОП рахунок.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Окремо не варто забувати, що ФОП може продавати валюту тільки на міжбанку і вже був не один період коли курс міжбанку був рази в 1.5 нижче за готівковий.
Напомни когда были эти периоды и сколько они длились
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Напомни когда были эти периоды и сколько они длились
Перші кілька місяців війни(лютий-липень), коли в обмінках курс був був по 37, а в безнал по 29.
У 14му-15му році коли пробували в ручному режимі тримати курс ситуація була аналогічна.
Насправді майже усе інший час і зараз також курс міжбанку нижчий за готівковий, але тут вже різниця коливається зазвичай в рамках 1-2%, це не критично. Але неможливість зняти готівку, проблеми з виведенням грошей за кордон і усе інше - аж ніяк не радує.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Перші кілька місяців війни(лютий-липень), коли в обмінках курс був був по 37, а в безнал по 29.
У 14му-15му році коли пробували в ручному режимі тримати курс ситуація була аналогічна.
ну то есть начиная с 14 года менее 10% времени
да, это доставило ФОПу неудобство, но при наличии (а те кто заводит валюту все таки "на еду" заначку имеют) запаса они не заводили деньги в такие промежутки времени

я к чему - прямо уж такие потери в 1,5 раза на разнице курсов нужно было прямо "постараться" чтоб не обойти
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
ну то есть начиная с 14 года менее 10% времени
да, это доставило ФОПу неудобство, но при наличии (а те кто заводит валюту все таки "на еду" заначку имеют) запаса они не заводили деньги в такие промежутки времени

я к чему - прямо уж такие потери в 1,5 раза на разнице курсов нужно было прямо "постараться" чтоб не обойти
Сам факт того, що ти не можеш отримати свою чесно отриману валюту на руки, бо держава так вирішила це ідіотизм.
Неможливість приймати оплату на закордонні рахунку і декларувати її тут - це ідіотизм.
Он приймуть новий закон про мобілізацію - заблокують рахунки і привіт)

Це окрім того що більшості закордонних замовників з якими ти будеш працювати на фрілансі - буде супер незручно платити SWIFTом на Український рахунок.

Я тільки за можливості спокійно платити податки, тим більше вони у нас для фопів мінімальні. Але в контексті фрілансу з закордонними замовниками це і раніше був так собі варіант, а зараз під час війни взагалі найгірший можливий.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
ну то есть начиная с 14 года менее 10% времени
да, это доставило ФОПу неудобство, но при наличии (а те кто заводит валюту все таки "на еду" заначку имеют) запаса они не заводили деньги в такие промежутки времени

я к чему - прямо уж такие потери в 1,5 раза на разнице курсов нужно было прямо "постараться" чтоб не обойти
Сам факт того, що ти не можеш отримати свою чесно отриману валюту на руки, бо держава так вирішила це ідіотизм.
Неможливість приймати оплату на закордонні рахунку і декларувати її тут - це ідіотизм.
Он приймуть новий закон про мобілізацію - заблокують рахунки і привіт)

Це окрім того що більшості закордонних замовників з якими ти будеш працювати на фрілансі - буде супер незручно платити SWIFTом на Український рахунок.

Я тільки за можливості спокійно платити податки, тим більше вони у нас для фопів мінімальні. Але в контексті фрілансу з закордонними замовниками це і раніше був так собі варіант, а зараз під час війни взагалі найгірший можливий.

Все верно, мои ремарки исключительно о том , что потери несколько преувеличены.
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Неможливість приймати оплату на закордонні рахунку і декларувати її тут - це ідіотизм.
Это вы про офшорные счета?
Вообще то, это же вы прямо говорите, я хочу уйти от налогообложения. А это ни в одной стране не любят.
Вам пришло на счет 1к, а вы декларуете 200 грн. И как налоговая проверит?
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Неможливість приймати оплату на закордонні рахунку і декларувати її тут - це ідіотизм.
Это вы про офшорные счета?
Вообще то, это же вы прямо говорите, я хочу уйти от налогообложения. А это ни в одной стране не любят.
Вам пришло на счет 1к, а вы декларуете 200 грн. И как налоговая проверит?
CRS для цього і придумали. Зараз ще на повну не працює, але трохи згодом по всім українцям іноземні банки (і не банки) почнуть надсилати інформацію до податкової. Якщо задекларовано правильно - все добре буде.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Это вы про офшорные счета?
Вообще то, это же вы прямо говорите, я хочу уйти от налогообложения. А это ни в одной стране не любят.
Вам пришло на счет 1к, а вы декларуете 200 грн. И как налоговая проверит?
Ні я кажу про інше - я готовий платити ФОПівські податки в Україні і декларувати свої закордонні доходи, але я не хочу приймати їх на Український рахунок ФОПа, а на умовно європейський рахунок, або умовний Wise чи Payoneer. Бо наприклад я банально не можу гроші з валютного рахунку ФОП ні зняти у валюті, ні навіть заплатити ними зараз через SWIFT за 99% товарів і послуг закордоном.

CRS для цього і придумали. Зараз ще на повну не працює, але трохи згодом по всім українцям іноземні банки (і не банки) почнуть надсилати інформацію до податкової. Якщо задекларовано правильно - все добре буде.
Смішні ви. Той же найпопулярніший серед фрілансерів Payoneer не є учасником CRS і не буде, бо США не є учасником CRS.
 
Зверху