Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр
Причина: шапка теми
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Поширені запитання

Чому немає рахунків для оплати комунальних послуг?

Подібно до паперових, електронні рахунки надходять один раз на місяць у діапазоні 10 – 15 числа. Щойно комунальна компанія надає базу електронних рахунків – вони відображаються у профілі і Ви маєте змогу їх оплатити.
Ну нехай напишуть чорним українською:
"Сплатити за послуги ви можете виключно в меню "рахунки". Для цього обов`язково необхідно створити шаблон і після цього в меню рахунки з`являться необхідні послуги".
Певно я занадто багато хочу, щоби ввів в меню постачальника абонентський рахунок і сплатив за ним". На фіга робити міліон непотрібних дій, про які тількі онлайн-підтримка підказала? Хочеш платити регулярно - створив шаблон, хочеш автоматом - підключив шаблон до регулярних платежів... Не хочеш - сплатив раз в пару кліків.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Проблемы c Mastercard кодами.
Для получения оплаты без комиссии, нужно перейти на новый тариф с абонплатой в 2 раза больше.

Условия Переглянути вкладення 24231
Я такого не помітив ані в умовах, ані в портмоне. Як був у мене тариф комісія, так і лишився.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Сьогодні сплатив ДТЕКу. Усе чудово працює (ідеться про знижку з ваучера). 3д сек'юр не питало. Можна було вписати свою суму... Задоволений.

А багато з вас користується адресою: портмоне.укр?
 
Реєстрація
26.05.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia E71 (Utel), Samsung Galaxy S III CDMA SСH-I535 (Интертелеком), Samsung E1080i (Киевстар)
Реєстрація
13.03.12
Місто
Днепродзержинск
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Уже больше месяца не работает сервис пополнения счета КС через *134#.
По номеру 899 возможность пополнения тоже не сработала.
Это значит, что теперь пополнить телефоном без интернета нет никакой возможности. :(
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Уже больше месяца не работает сервис пополнения счета КС через *134#.
По номеру 899 возможность пополнения тоже не сработала.
Это значит, что теперь пополнить телефоном без интернета нет никакой возможности.
Як саме не працює? В чому проблема?
Я сьогодні спробував поповнити мобільний рахунок по *134# і спершу справді не вийшло, сказало що карта недійсна, але після повторної реєстрації карти командою *134*0*номер_карти*дата*код# поповнення пройшло успішно.
 

igor.cv

Eh?!
Реєстрація
06.07.09
Місто
Ottawa, ON, Canada
Подскажите, как быстро проходит оплата через Портмоне, совершенная с канадской кредитки? Как только эмитент спишет сумму (amount posted) или быстрее?
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Оплата чего именно? Вообще, по идее, оплата проходит сразу после нажатия кнопки оплаты и оповещения на сайте, что платёж выполнен.
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Рік інтернету в подарунок!

В період з 01.12.2018 по 04.01.2019 ви маєте добру нагоду взяти участь в акції «Рік інтернету в подарунок» і отримати 12 місяців безкоштовного використання послуг вашого інтернет-провайдера. Для участі в акції достатньо:
  • Зареєструватися або увійти до особистого кабінету;
  • Створити шаблон для оплати інтернету (знайти свого провайдера можна в розділі «Інтернет»);
  • Здійснити платіж через створений шаблон на суму від 50 гривень.
5 переможців буде визначено 04.01.2019 випадковим чином. На особові рахунки переможців буде зарахована сума, яка дорівнює 12 платежам переможної транзакції. Таким чином, поповнивши інтернет на 200 грн., переможець акції отримає 2400 грн. на баланс свого провайдера. Що більша сума поповнення – то вища сума виграшу.

Більше інформації про акції можна отримати тут.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Подскажите, кто знает - можно ли два разных аккаунта заставить получать счета на одну квартиру?
 
Зверху