Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
@Sense Bank, Якщо знімати гроші в банкоматі за кордоном, то яке там зараз "курсове вирівнювання" для "екзотичних" валют, таких, як CZK?
Добрий день!
- 1,2% для операцій в середині регіону СЕМЕА (Центральна і Східна Європа (крім країн Європейського Союзу), Близький Схід, Середній Схід і Африка)
- 1,3% для операцій поза межами регіону СЕМЕА (в вашому випадку саме 1.3%, так як Чеська Республіка в ЄС).
Як взагалі операції проходять, є у нашій статті "Як проводиться операція під час оплати карткою в іншій валюті?": https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360014652800

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Когда будет возможность иметь АТБ на хамелеоне с общим счётом?
Вітаю! Трішки не зрозумів, ви маєте на увазі мати картку АТБ як додаткову до основної дебетової/кредитної?
Якщо так, то поки що, на жаль, технічно цього зробити неможливо. Але як будуть зміни, про це неодмінно повідомимо.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Post automatically merged:

@Sense Bank, а мені ваш оператор казав. що не буде відсотків, оскільки Чехія в ЄС.
Добрий день, а це ви зверталися до нас у Чат підтримки? Чи був дзвінок до Контакт-Центру/Відеочату? Уточніть, будь ласка.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Якщо в мене на Хамелеоні є кредитний ліміт 1000 грн, то АТБшка відкриється з яким лімітом? Чи взагалі без нього?
cat А який номерний діапазон цієї картки? 4028 0820, як у Хамелеона?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Якщо в мене на Хамелеоні є кредитний ліміт 1000 грн, то АТБшка відкриється з яким лімітом? Чи взагалі без нього?
cat А який номерний діапазон цієї картки? 4028 0820, як у Хамелеона?
можна з Хамелеон перекинути на картку АТБ 4102...... при відкритті АТБ була з 0
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Вітаю! Трішки не зрозумів, ви маєте на увазі мати картку АТБ як додаткову до основної дебетової/кредитної?
Якщо так, то поки що, на жаль, технічно цього зробити неможливо. Але як будуть зміни, про це неодмінно повідомимо.
плюсую, було б непогано
доречi у чорному котячому так, атбшна крiпиться як додаткова до основного рахунку
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мені на АТБ 75 тон ліміта налили. Але наливав менеджер у відділенні)
Мені сказали ,якщо у вас є в інших банках то не дамо. Ризиково
То тобі менеджер лох попався.
В мене неслабе кредитне навантаження в багатьох банках. Причому в Сені ще по двох картках ліміт вибраний на 70%.
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
А який номерний діапазон цієї картки? 4028 0820, як у Хамелеона?
Біни різні, бо картки різного класу. Хамелеон платинум, атб класик - 4102 4740
Ну треба якось прикрутить спвььний балансу
Post automatically merged:

Приложуха вмерла!
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Карта іменна
Представник тут обіцяв демонстрував інший дизайн карт АТБ, чорно-синій градієнт, а по факту випускають як в Райфі...
я так понял там можна выбрать дизайн - или синий или этот
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Карта іменна
Представник тут обіцяв демонстрував інший дизайн карт АТБ, чорно-синій градієнт, а по факту випускають як в Райфі...
Дизайн пластикової картки АТБ - це вимога самого бренду, всі картки в партнерстві з АТБ, як то в монобанку, А-Банку або ж в Райффайзен банку - випускаються на одному дизайні. Але наш банк надає можливість обрати до віртуальної картки інший дизайн, синенький 💙
Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Sense Bank, а мені ваш оператор казав. що не буде відсотків, оскільки Чехія в ЄС.
Добрий день, а це ви зверталися до нас у Чат підтримки? Чи був дзвінок до Контакт-Центру/Відеочату? Уточніть, будь ласка.
чат
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Два державні банки, Сенс Банк та Укргазбанк, готують до продажу. До кінця травня буде призначено міжнародно визнаного фінансового радника, який запропонує комплексний план дій із продажу фінустанов. Про це йдеться в оновленому Меморандумі з МВФ. Зазначається, що готуючись до приватизації державних банків, Міністерство фінансів, консультуючись із НБУ та міжнародними фінансовими організаціями, переглядає та оновлює проєкт закону про приватизацію державних банків. Законопроєкт подадуть до парламенту до кінця березня 2024 року.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Представник тут обіцяв демонстрував інший дизайн карт АТБ, чорно-синій градієнт, а по факту випускають як в Райфі...
Градієнт за замовчанням, стандартний як у інших банків можна вибрати в меню дизайна карток.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Карта іменна
А на скільки років вона видається?
Чому питаю: Хамелеон діє 5 років (замовив 1.09.2021 і термін дії 09/26), а пакетні картки 3 роки
(1.01.22 замовив White-Visa і вона до 01/25, аналогічно 26.01.24 замовив нову White-Mastercard і вона до 01/27).
Тобто ця АТБшка має бути до 03/27 або ж до 03/29
 
Зверху