Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Тому не хвилюйтесь, в майбутньому вже буде вказано правильно, і око буде радуватись)
У застосунку треба багато змінити, щоб око радувалось. Я ось дивлюся текст на кнопці "Зняти з сейфу" й розумію, що український правопис (mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/05062019-onovl-pravo.pdf) банк не знає -- сторінка 19, параграф 25. Я вже в чаті хейтерів пропонував щоб знайти мовознавця + того, хто знає нормоконтроль, і нехай зробить вичітку текстів у застосунку, тарифах і документах, які може прочитати клієнт. Роботи вистачить )

1715439457468.png
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Скажите пожалуйста - какую категорию уведомлений (андроид) нужно включить, чтобы приходили уведомления, пуши о транзакциях, и не включать какие, чтобы не было всяких "пора пообедать, кешбек" :dash1: , "кредит налом" и тому подобная абсолютно ненужная хрень. А то так достало уже это, что я отключила все уведомления этого "супер-приложения"... Ну и то, что этот же мусор теперь на главном экране вверху всё время вылазит и маячит - совсем как-то не гуд...
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Скажите пожалуйста - какую категорию уведомлений (андроид) нужно включить, чтобы приходили уведомления, пуши о транзакциях, и не включать какие, чтобы не было всяких "пора пообедать, кешбек" :dash1: , "кредит налом" и тому подобная абсолютно ненужная хрень. А то так достало уже это, что я отключила все уведомления этого "супер-приложения"... Ну и то, что этот же мусор теперь на главном экране вверху всё время вылазит и маячит - совсем как-то не гуд...
Добрий ранок! Є рекламні пропозиції, пуш сповіщення, котрі надсилаються клієнтам. Як нагадування, до прикладу.
Або скористатися кредитною пропозицією, або придбати собі щось ласеньке у вихідний день :giggle:
Щодо сповіщень на головному екрані застосунку, то вам потрібно перейти у Профіль - ти вимкнути Сповіщення на Головній сторінці.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Я думаю що тут справа саме в тому, що кожна компанія виставила свої умови: хтось мін суму 1 грн, хтось 0.1 грн, а хтось всі 5 грн.
Я це розумію, що в тій компанії людина сильно не напрягалася створенням правильного налаштування шаблонів, а банк чи партнер також на напрягався перевіркою роботи компанії.
Далеко не треба ходити. Вікрийте вкладку "Профіль" у Sense SuperApp і подивиться на свій номер телефону. Номер представлений у вигляді:
  • код країни +38, хоча код України +380, а код +38 колишньої Югославії;
  • код мережі 0ХХ, хоча код мережі не може починатися з нуля.
Аналогічно за шаблоном платежу. :)
Тут-тук, добрий вечір!
Уточнив щодо цієї цікавинки, колеги з ІТ-відділу вже оповіщені з цього приводу, і вже навіть проговорили про цю проблему, наразі ведуться підготовчі процеси до виправлення 😉
Як тільки все буде готово, то візьмуть в роботу й виправлять, а нам лишається чекати 😊
Дякуємо за вашу пильність і небайдужість!

Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Sense Bank, сьогодні в 07:53 зробив платіж на рахунок Держказначейства.
Перевіряю квитанцію на check.gov.ua а вона не знайдена, хоча "Äàòà ³ ÷àñ â³äïðàâêè â ñèñòåìó ì³æáàíê³âñüêèõ ïëàòåæ³â: 14.05.2024 07:56".

Навіщо ви зажулили мої гроші?
 
  • Haha
Реакції: idea

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
при розрахунку карткою АТБ від Сенсу зняло повну вартість товару, без урахування знижки по картці АТБ.




це проблема картки Сенсу чи конкретного терміналу в магазині АТБ?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Sense Bank, сьогодні в 07:53 зробив платіж на рахунок Держказначейства.
Перевіряю квитанцію на check.gov.ua а вона не знайдена, хоча "Äàòà ³ ÷àñ â³äïðàâêè â ñèñòåìó ì³æáàíê³âñüêèõ ïëàòåæ³â: 14.05.2024 07:56".

Навіщо ви зажулили мої гроші?
Це точно я не зажулив кошти 😅 Підкажіть, будь ласка, платили в Sense SuperApp ?

*Андрій
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
kvv, на 99 % уверен что это именно проблема терминала (ну или самой системы АТБ). Раньше к примеру часто жаловались и даже сам АТБ признавал, что к примеру в терминалах Райфа все обрабатывается четко, а в терминалах Ощада - не работает. Потом и терминалы других банков перенастроили. Но к сожалению отдельные не корректно работающие терминалы в АТБ все еще иногда попадаются. Я к примеру зимой на такой нарвался в магазине где у меня много раз карта АТБ работала корректно (с АТБ-картой другого банка) - увидел что ВДРУГ скидка не применилась почему-то - позвал охранника - он подтвердил что именно вот этот терминал сейчас пока не настроен и предложил выдать разницу налом на что я согласился (там разница была гривен 50 - товар шел по акции "мицни зныжкы"
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Це точно я не зажулив кошти 😅 Підкажіть, будь ласка, платили в Sense SuperApp ?
На теплій лінії ССА оператор Вікторія повідомила, що квитанції з веб-версії на check.gov.ua перевірити неможливо.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Нова вікторина від «Sense Bank»!
16 травня о 10:00 розпочнеться нова вікторина до Дня вишиванки. Відповідайте на питання та отримайте шанс виграти 100 бонусів «Cash'U Club»! https://tabfin.pp.ua/promos/made-in-ua-sensebank-quiz/
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Розлогінило у додатку і не пускає :(
Post automatically merged:

Screenshot_2024-05-14-22-27-18-318_ua.alfabank.mobile.android.jpg
Post automatically merged:

Screenshot_2024-05-14-22-27-18-318_ua.alfabank.mobile.android.jpg
Screenshot_2024-05-14-22-27-23-834_ua.alfabank.mobile.android.jpg
 
  • Wow
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Тук-тук, я до вас із новинами 😉
З 21.05.24 будуть знижені відсоткові ставки для нових депозитів у гривні, й становитимуть:
- прибутковий на 181 день (6 місяців) - нова ставка 12,25% річних
- прибутковий на 372 дні (12 місяців) - нова ставка 12,25% річних
- прибутковий на 550 днів (18 місяців) - нова ставка 13,00% річних
- прибутковий на 730 днів (24 місяці) - нова ставка 13,00% річних

Зауважу, що зниження стосується нових вкладів, або тих, що будуть пролонговані з 21.05.24. По депозитах, що наразі діють - ставка незмінна і діятиме до кінця терміну дії вкладу 😉

Більш детально, звичайно, можете ознайомитись на нашому сайті, ділюсь посиланням:
https://sensebank.ua/news/zmina-pro...zitami-fizicnih-osib-ta-umov-depozitnih-akcij

Не можу сказати, що новина радісна, але з іншого боку в нових ставках буде легше розібратись, адже там їх всього дві - 12,25% та 13,00% 😀
Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Sense Bank, це у вас жарти такі ? чи скільки чекати той ліміт по картці ?
1715798822667.png

1715798912080.png
 
  • Like
Реакції: idea

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Sense Bank, це у вас жарти такі ? чи скільки чекати той ліміт по картці ?

Дивина та й годі 🙃
Вже спішу до вас у приватні повідомлення, аби розібратись в цій ситуації!

З повагою, Володимир 💎
 
Зверху