Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Выпустил себе кредитку - без шуму и пыли, усьо работает как надо.
Видимо, что у Flamingo, есть интерес к допке по пакетной карте, чтобы оплачивать в АТБ, получать по этой карте плюшки + набивать количество транзакций для бесплатности пакета. Ну каждому своё.

ps Мне нет необходимости в этой карте.
В моём сообщении был посыл, что вот банку захотелось раздать клиентам карты без спроса у клиентов и он их раздал. Я высказал своё IMHO по этому поводу.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Мені відкрили допку "Вигода". Вже користуюсь "Вигодою" від А-Банку. Тепер цікавить, чи є переваги картки "Вигода" від Сенсу перед "Вигодою" від А-Банка?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Тепер цікавить, чи є переваги картки "Вигода" від Сенсу перед "Вигодою" від А-Банка?
Якщо дали ліміт, то їм можна буде користуватися без проблем. В А-банку, якщо його сьогодні дали, то завтра можуть обнулити, потім знов налити, потім, якщо скористався, знов обнулять. Тобто, може статися так, що ти розраховуєшься на касі, а на карті А-Банку ліміту вже немає.
Теж відкрита карта в А-Банку, але вже не користуюсь нею, бо така "ромашка" нікому не потрібна.
Перевага карти А-Банку в тому, що після покупки, і переведення її у розстрочку, ліміт на карті відновлюється до початкового рівня.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
В А-банку, якщо його сьогодні дали, то завтра можуть обнулити, потім знов налити, потім, якщо скористався, знов обнулять.
У мене таке було з лімітом на розстрочку. Поскаржився про таке в їх групі тестувальників у Facebook. Полагодили.

Сенс надає кредитну лінію на один рік. Також початок повномасштабного наступу показав, що банк може також зрізати...
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Мені відкрили допку "Вигода". Вже користуюсь "Вигодою" від А-Банку. Тепер цікавить, чи є переваги картки "Вигода" від Сенсу перед "Вигодою" від А-Банка?
Для меня плюс в возможности перераспределения кл около 100т между хамоном, выгодой и атб. Шапито после нескольких покупок по выгоде срезал лимит, потом дал в несколько раз больше, но уже не хочется с ними иметь отношения.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Sense Bank Що ви зробили з Sense Super App? Він трошки поламався і тепер показує пусте значення як повне.
photo_5262592483005683344_y.jpg
Хоча я за двома білими картками у цьому місяці грошей не знімав. Та й перекази з них не робив.
Для прикладу: як виглядає виконана умова "50 000 грн на рахунку чи більше по пакетним карткам White":
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Sanyok77, на першому скріні по ящеру замість "Пакет White" написано "Залишилось". Тобто змінили логіку. Тепер індикатор відображає скільки тобі доступно безкоштовно зняти замість скільки ти зняв.
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
В А-банку, якщо його сьогодні дали, то завтра можуть обнулити, потім знов налити, потім, якщо скористався, знов обнулять. .
Жиза
Брав Apple Watch минулої осені. Навпаки збільшили ліміт на покупку частинами.
 

Чебурашка

Активный пользователь
Реєстрація
20.12.20
Місто
Киев
Ребята, что-то пропустил, банк таки национализировали и он уже государственный или всё осталось как раньше?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Розпочинаємо ранок з кави та гарного настрою ;)
Хоча за вікном і дощить, а курс вже вище 40+ 👀

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Всім привіт, сьогодні з вами буду я😉
На вулиці дощить, тому краще нікуди не виходити🌧️
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
1713959590417.png
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Sense Bank,
21 квітня десь о 7-й ранку з ощадника гасив кредитку. На 2000,76 грн (цифра не зовсім точна, плюс-мінус пару грн, але з копійками).
Відразу після підтвердження операцію, у виписці ощадника бачу, що з нього знялося 2000,76 грн.
А на кредитці авторизаційний баланс збільшився рівно на 2000 грн. Тобто 76 копійок не дійшли до кредитки. Але у виписці(список операцій) по кредитці ніякого поповнення не було. Оновлював сторінку, закривав-відкривав, вивантажував СуперПупс з пам'яті.. Нічого не допомагало. Копійки не дійшли до кредитки.
Кинув смартфон, пішов варити каву. І десь за 10 хвилин надходить PUSH, що на кредитку зараховано 2000,76 грн. І о диво, баланс по кредитці виявився правильний, копійки дійшли...

Що це було і навіщо гасити кредитку так криво?
 
  • Wow
Реакції: cat
Зверху