Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Що це було і навіщо гасити кредитку так криво?
Дуже цікава ситуація👀
Так бувають випадки, коли баланс не оновлюється відразу, іноді допомагає поповнення на 1грн. Взяла на уточнення дане питання, будемо розбиратись🙃
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
 
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
Я також помітив останнім часом дивну роботу СуперПупса. У мене на Хамон, на якому встановлений мною нульовий КЛ і нуль особистих коштів надіийшов переказ на 10к, після цього я переказую ці 10К на іншу свою дебетову карту сенсу, а потім з неї на дохідний сейф. І бачу на робочому столі біля ярлика хамону показує правильно- нулі, а коли відкриваю ярлик хамону мені показує досупний баланс 10К. Також перезаходив декілька раз в суперпупс нічого не мінялось і до ранку більш не заходив. Але наступного дня вже показував вірно, як на робочому столі, так і в самій карті.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Lolipop, відомо. Це треба чекати повної синхронізації балансів картки й рахунку.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
upd: все вже працює, картки відображаються, можна входити у застосунок. Вибачаюся за незручності!

Вітаю!
Наразі є проблеми із входом в застосунок, відображенням карток.
Ми працюємо над вирішенням⚒️

Приносимо вибачення за незручності. Як тільки складність буде вирішена повідомлю про це.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 
Останнє редагування:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Добрий день 👋 29.04.2024 заплановані технічні роботи в сервісі Інвестиції та облігації в Sense SuperApp та Дії з 16:00 по 16:30. В цей період можливі помилки в процесі купівлі / продажу цінних паперів в Sense SuperApp та Дії.

*Андрій
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Ліміти на зарахування p2p переказів на картки Сенс банк з карток інших банків з 01.06.2024 (Сумарний ліміт на всі рахунки відкриті в банку):
День - 400 000 грн (30 штук)
Тиждень - 400 000 грн (100 штук)
Місяць 1 000 000 грн (200 штук)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Sense Bank, щоно надійшов пшик від вас: "Зміна публічного договору". Я тапнув по ньому, відкрився СуперПупс, а в ньому ніякої інформації про зміну публічного договору.
Навіщо так тренувати клієнтів?

P.S. З'явився після того, як я закрив додаток і відкрив наново.
 
  • Haha
Реакції: idea

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Sense Bank, щоно надійшов пшик від вас: "Зміна публічного договору". Я тапнув по ньому, відкрився СуперПупс, а в ньому ніякої інформації про зміну публічного договору.
Навіщо так тренувати клієнтів?

P.S. З'явився після того, як я закрив додаток і відкрив наново.
Вітаю! Зараз все працює коректно? У Сповіщеннях відображається?

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
А ось вже і травень, останній місяць весни 💐
Сподіваюся ваш ранок сьогодні розпочався добре, і пройде день на відмінно!

Також не забувайте обрати категорії кешбеку, перевірити чи вчасно ппередали дані показники лічильників 😉

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Sense Bank, куди ви сховали реквізити пакетної картки? Захожу в карту і ніде немає реквізитів. На в шестерні, ні в блоку "інформація".
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Sense Bank, куди ви сховали реквізити пакетної картки? Захожу в карту і ніде немає реквізитів. На в шестерні, ні в блоку "інформація".
З реквізитами все стандартно, щоб переглянути їх потрібно зайти на вашу картку - в правому верхньому кутку натиснути на шестірню і в переліку буде меню QR-код і реквізити рахунку.
Саме там ви й зможете побачити їх 😉
Більш детальна інструкція тут: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360016936680
А підкажіть, які саме труднощі виникають в перегляді?

Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А підкажіть, які саме труднощі виникають в перегляді?
З першої спроби неможливо знайти. Така інформація, а знаходиться бо зна де.
Наприклад, якщо заходиш через "Пакети послуг"->"Black"->Інформація, то там нічого подібного немає. Якщо замість "Інформація" відкрити "Картки" і там обрати потрібну картку, то в неї немає шестерні. А якщо увійти в "більше про картку", то також немає реквізитів.
Інформація дуже важлива саме в розумінні пакету, а ви її ховаєте в "дупу", вибачте за грубі слова.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
А підкажіть, які саме труднощі виникають в перегляді?
З першої спроби неможливо знайти. Така інформація, а знаходиться бо зна де.
Наприклад, якщо заходиш через "Пакети послуг"->"Black"->Інформація, то там нічого подібного немає. Якщо замість "Інформація" відкрити "Картки" і там обрати потрібну картку, то в неї немає шестерні. А якщо увійти в "більше про картку", то також немає реквізитів.
Інформація дуже важлива саме в розумінні пакету, а ви її ховаєте в "дупу", вибачте за грубі слова.
Все правильно, адже реквізити вказані для конкретного рахунку, а в меню Пакети послуг - розписана інформація саме про умови пакета послуг. Тому реквізити потрібно шукати конкретно через картку - спробуйте зараз, якщо потрібна допомога, то з радістю вам її надам 😉

Щодо відображення реквізитів саме в інформацію про пакет - то над цим можна подумати, підкажіть, в яких випадках це було б зручно для вас та інших клієнтів банку?
З повагою, Володимир 💎
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щодо відображення реквізитів саме в інформацію про пакет - то над цим можна подумати, підкажіть, в яких випадках це було б зручно для вас та інших клієнтів банку?
Я хочу поповнити свій пакетний рахунок. Навіщо серед десяти карток мені шукати саме дебетну в гривні?
Я відразу увійшов в пакет, обрав рахнок/картку в гривні а мені там бублік...

Ось таке показує, якщо входити через меню пакета. Що це за QR? І там дійсно генерує якійсь QR-код. І все. Я повинен вгадувати що там?
Black.jpg
 
  • Like
Реакції: idea

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Щодо відображення реквізитів саме в інформацію про пакет - то над цим можна подумати, підкажіть, в яких випадках це було б зручно для вас та інших клієнтів банку?
Я хочу поповнити свій пакетний рахунок. Навіщо серед десяти карток мені шукати саме дебетну в гривні?
Я відразу увійшов в пакет, обрав рахнок/картку в гривні а мені там бублік...

Ось таке показує, якщо входити через меню пакета. Що це за QR? І там дійсно генерує якійсь QR-код. І все. Я повинен вгадувати що там?
Переглянути вкладення 61316
Якщо ви переходите через меню Мої пакети - то вас автоматично перекидає на вашу картку, та інформація зазначається також щодо обраної картки 😉
Щоб переглянути реквізити ви можете обрати на робочому столі картку, рахунок якої ви хочете поповнити, й через шестірню перейти на QR-код та реквізити, або через розділ Продукти - ви можете так само в полі Рахунки та картки обрати картку, рахунок якої бажаєте поповнити.
QR-код який ви бачите слугує для поповнення картки, дана операція проходить за реквізитами. Чи було б зручно в цьому місці також мати посилання на повні реквізити рахунку, аби відображалось так само як і в аналогічному меню з реквізитами?
Я зі свого боку уточню чи можна буде додати її туди для зручності та варіативності 🙌
Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Авжеж, мені зручно не тільки бачити реквізити, але й мати можливість скопіювати і вставити в додаток іншого банку, а також мати можливість відправити реквізити файлом на e-mail в будь-яку установу, а не світити цим QR-кодом невідомо куди.
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху