Signal

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Гадаю, сабж став досить популярним в Україні, щоб бути винесеним в окрему тему на Реді :)

Насамперед, що хотів написати - на 4пда у відповідній темі вий на болотах, що не приходять коди для реєстрації нових номерів у Сигналі - тільки від користувачів з росії. Серед версій - "оголтєлая русофобія" (добре, якщо так).

Ще - бачу, що Сигнал подекуди копіює фішки в Вотсапа, вчора в бета-версії (а я саме учасник бета-тестування) з'явилися сторіз (див. скріни) - як на мене, то є що покращити й без цього (див. нижче), а сторіз й нафіг не надо.

А тепер мінуси особисто для мене (плюсів, гадаю, вистачає, користувачі сабжа їх чудово знають):
1) Неможливість редагувати повідомлення
2) Автоматичне додавання й неможливість видалити (тільки додати у чорний список) зі списку контактів Сигналу людей, яким хоча б раз написав
3) При дзвінку неможливість додати ще користувачів, груповий дзвінок можна створити тільки через створення чату
4) Відсутній час останнього відвідування користувачів (для когось це може плюс, але ж в більшості месенджерів воно вимикається, тож добре було б, якби був вибір)
5) Відсутність відображення тривалості дзвінку після розмови

Наче все.
 

Вкладення

  • photo_2022-10-07_09-04-14.jpg
    photo_2022-10-07_09-04-14.jpg
    56 КБ · Перегляди: 49
  • photo_2022-10-07_09-04-14 (2).jpg
    photo_2022-10-07_09-04-14 (2).jpg
    30.9 КБ · Перегляди: 49
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Особливо мене дратує - ні, бісить - пункт 1. Невже так важко реалізувати цю даже не фішку, а базову функцію?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Взагалі пофіг на п.1. Ну надіслав нове повідомлення.
 

barabas

Гуцул
Реєстрація
05.08.08
Місто
Надвірна коло Станіславова
Телефон
Старий надійний МЕ45 з мультисімом
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Виникла потреба встановити Сиґнал на win32. Скажіть, як це зробити?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Скажіть, як це зробити?
Лише через віртуальну машину.
Ну ще можна задрочитись з Windows Subsystem for Android. Сигналу ніби як гугл сервіси не потрібні для роботи.
оўа... не чув про таку, але в мене тут вінда 7...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
оўа... не чув про таку, але в мене тут вінда 7...
Воно тільки для 11ї вінди. Глянув сигнал вимагає 8 і більше вінду обов'язково 64 біти.
Залишається тільки емулятор андроїда
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
оўа... не чув про таку, але в мене тут вінда 7...
Воно тільки для 11ї вінди. Глянув сигнал вимагає 8 і більше вінду обов'язково 64 біти.
Залишається тільки емулятор андроїда
шукав порти та неофіційні клієнти: схоже, що всі проєкти закрито...
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
оўа... не чув про таку, але в мене тут вінда 7...
Воно тільки для 11ї вінди. Глянув сигнал вимагає 8 і більше вінду обов'язково 64 біти.
Залишається тільки емулятор андроїда
7 и выше. Слышал его летом взломали)
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
На самом деле - нет, но лучше повторно зарегистрируйтесь))
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Ще один недолік Сигнал - неможна запаролити вхід до десктопної версії. Тобто для використання на робочому компі не підходить - тут Вайбер із Телегою попереду
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Це дивлячись де працюєш... Є таке, що за твоєї відсутності хтось повинен мати доступ до твого компа. Або взагалі забороняють паролити
На такі ПК взагалі краще не ставити будь що з чутливими даними. Бо за твоєї відстуності там можна поставити той же кейлоггер і наступного разу до сраки буде пароль на вході у програму
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
оўа... не чув про таку, але в мене тут вінда 7...
Воно тільки для 11ї вінди. Глянув сигнал вимагає 8 і більше вінду обов'язково 64 біти.
Залишається тільки емулятор андроїда
ага розкажи вмене на 7/64 запросто.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Або взагалі забороняють паролити
У нас с точностью до наоборот: шифрование диска, сложный пароль, двухфакторная авторизация.. Отходя от рабочего места - обязательно WIN+L, иначе безопасники оторвут руки по самые полужопия..
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Або взагалі забороняють паролити
У нас с точностью до наоборот: шифрование диска, сложный пароль, двухфакторная авторизация.. Отходя от рабочего места - обязательно WIN+L, иначе безопасники оторвут руки по самые полужопия..
А ми завжди шлемо листи смішні на всю компанію від імені того, хто відійшов і не залокав свій комп. Люди не вчаться ))
 
Зверху