Signal

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Скоріш за все це бета. Версія від 15 числа нема.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не зрозумів, для чого призначене двохрозрядне число, яке через крапку додається до username.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Не зрозумів, для чого призначене двохрозрядне число, яке через крапку додається до username.
Там по посиланню
Унікальне ім’я користувача можна буде змінювати так часто, як захочеться, але воно повинно містити дві або більше цифр в кінці, як частина зусиль Signal по боротьбі зі спуфінгом.
В новинку ще такий спосіб, здається, по світу.
 
  • Like
Реакції: GAS

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Застовбив nickname, в налаштуваннях конфіденційності виставив, що ніхто не має бачити мій номер і не може шукати. Але мої контакти й надалі бачать номер.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Застовбив nickname, в налаштуваннях конфіденційності виставив, що ніхто не має бачити мій номер і не може шукати. Але мої контакти й надалі бачать номер.
А як вони можуть не бачити твій номер, якщо він в них занесений до контактів? Принцип такий самий, як і в Телеграм, ніхто не бачить, контакти - бачать
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
А як вони можуть не бачити твій номер, якщо він в них занесений до контактів? Принцип такий самий, як і в Телеграм, ніхто не бачить, контакти - бачать
В telegram принцип чіткий. Всі, Мої контакти, Ніхто! Якщо виставити Ніхто, то і контакти не побачать!

В signal або Всі або Ніхто. І в Ніхто не уточнюється, що бачитимуть контакти!

 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
В telegram принцип чіткий. Всі, Мої контакти, Ніхто! Якщо виставити Ніхто, то і контакти не побачать!
Побачать. Експериментував. Там мається на увазі "мої контакти" - це ті, хто в тебе записаний, їм світити чи ні свій номер. А якщо ставиш "Ніхто" - то не побачить ніхто, в кого ти не записаний. Ти ж про оце налаштування (Телеграм), що на скрині? Проведи сам експеримент, постав "Ніхто" і перевір в жінки/дитини/батьків/друзів (в кого твій номер записаний), чи бачать вони твій номер в Телеграм.

От і в Сигналі такий самий принцип.
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-03-01-18-18-23-070_org.telegram.plus.jpg
    Screenshot_2024-03-01-18-18-23-070_org.telegram.plus.jpg
    97.9 КБ · Перегляди: 12

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Вже провів
Хтось бачить (з IOS), хтось ні (з Android). Дивина та й годі))
Дочекаюсь ще одного оновлення. Можливо це недоопрацювання конкретно на IOS.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Хакери, зламавши месенджер Signal на одному з телефонів військових, могли дізнатись про шикування бійців бригади.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Хакери, зламавши месенджер Signal на одному з телефонів військових, могли дізнатись про шикування бійців бригади.
Заголовок - гімно. В тексті йде про злам телефону а не мессенджера. І звісно якщо телефон зламаний то і доступ до усього що на ньому стоїть - є
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Хакери, зламавши месенджер Signal на одному з телефонів військових, могли дізнатись про шикування бійців бригади.
101%, що телефон був одного із 200-х, який курвісько, хрен його поставив на блок. Загадую подібний баян, як один із ОСУВ вдарив в штангу про злам, потім було" стидно" перед іншим більш продвинтим ОСУВ.
 
Зверху