SIP от IT

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
УСЛУГА SIP ИТ

Тарификация услуги https://www.intertelecom.ua/view/service/posluga-sip-nomer

Установка SIP ПЕРЕАДРЕСАЦИИ

Установить
*7471 --безусловная переадресация
*7471*1 --переадресация по неответу
*7471*2 --переадресация по "занято"
*7471*3 --переадресация по неответу и по "занято"

Снять
*7470 --безусловная переадресация
*7470*1 --переадресация по неответу
*7470*2 --переадресация по "занято"
*7470*3 --переадресация по неответу и по "занято"
*7470*0 --снять ВСЕ типы переадресации сразу

ps чтобы запомнить 747 - это SIP на цифронабирателе...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Будь ласка, після тестів ІТ Фону, поверніть назад авторизацією в сіпі за номером телефону, щоб користувач навіть не заморочувався пам'ятати ані it phone id, ані sip id, як у багатьох сіп-операторів: номер@realm. І в профілі не відображати усі ці id - лише номер телефону.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Будь ласка, після тестів ІТ Фону, поверніть назад авторизацією в сіпі за номером телефону, щоб користувач навіть не заморочувався пам'ятати ані it phone id, ані sip id, як у багатьох сіп-операторів: номер@realm. І в профілі не відображати усі ці id - лише номер телефону.
SerP вже писав, що з часом авторизація за номером телефону буде відключена назавжди. Залишиться тільки авторизація за id.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
SerP вже писав, що з часом авторизація за номером телефону буде відключена назавжди. Залишиться тільки авторизація за id.
А для чого? Адже мало хто пам'ятає ці ід, тоді як номер точно. Все одно ід без номеру не існує, то для чого ускладнювати життя абонентам?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А для чого? Адже мало хто пам'ятає ці ід, тоді як номер точно. Все одно ід без номеру не існує, то для чого ускладнювати життя абонентам?
Там свої замути. Авторизацію по id робили для того (чи внаслідок того), щоб позбутись сіп-роумінгу. Якось так, бо точно вже не пам"ятаю.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Будь ласка, після тестів ІТ Фону, поверніть назад авторизацією в сіпі за номером телефону
нет, будет только SIP-ID

это что ещё за чушь? где вы такое нашли?

А для чого? Адже мало хто пам'ятає ці ід, тоді як номер точно. Все одно ід без номеру не існує, то для чого ускладнювати життя абонентам?
абоненту не пофиг, ЧТО вводить ОДИН раз в настройки своей сип-программы?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Там свої замути. Авторизацію по id робили для того (чи внаслідок того), щоб позбутись сіп-роумінгу. Якось так, бо точно вже не пам"ятаю.
Еееее... Не розумію, тобто зробити так, щоб сіп ід фактично не був схожий на номер без ведучого нуля?... О_о В НКРЗІ хіба дурні сидять?

Добавлено через 2 минуты
нет, будет только SIP-ID
это что ещё за чушь? где вы такое нашли?

абоненту не пофиг, ЧТО вводить ОДИН раз в настройки своей сип-программы?
Не пофіг, бо я можу вводити ці дані в безліч програмок! От для чого плодити сутності, не скажете? It phone id - це ось такий покруч:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Еееее... Не розумію, тобто зробити так, щоб сіп ід фактично не був схожий на номер без ведучого нуля?... О_о В НКРЗІ хіба дурні сидять?
Ід-номер і не повинен бути ні на що схожий, це має бути просто набір цифр. Така задумка.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ід-номер і не повинен бути ні на що схожий, це має бути просто набір цифр. Така задумка.
У всіх телефонних сіп-операторів номер і є цим ід. Поясніть, плз, для чого вигадали ще один ідентифікатор?

Добавлено через 1 минуту
теперь покажите, КУДА вы его вводите при настройке SIP. Ведь именно об этом идет речь
SerP, в тому й справа, що незрозуміло, що з цими ід робити. Їх зараз аж 3 одиниці. Я й питаю, для чого?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
У всіх телефонних сіп-операторів номер і є цим ід. Поясніть, плз, для чого вигадали ще один ідентифікатор?
Я нічого не поясню. Я просто читав це раніше в одній із тем, тому тепер переказую для тих, хто не знає.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
в тому й справа, що незрозуміло, що з цими ід робити. Їх зараз аж 3 одиниці. Я й питаю, для чого?
Еще раз задам вопрос - какие данные ты используешь для настройки SIP?
Cразу отвечу - ТОЛЬКО SIP-ID. Один параметр. Не два, не три...
Так что успокойся со своими сущностями

Тут тема - СИП, а не ИТФон. Не засоряй тему.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Я спокійний. Ви так й не пояснили, для чого було створено сіп ід? Чим не підходить в майбутньому авторизація через номер? Другу частину питання уже переадресував.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Компанией было принято такое решение. Теперь это часть правил использования услуги SIP.
Чи можете поділитися причиною прийняття такого рішення, якщо це не комерційна таємниця?

Я виходжу з базового принципу будь-якого інженера та сучасного програміста, а ви стосовно цього чомусь зіронізували...
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Я спокійний. Ви так й не пояснили, для чого було створено сіп ід? Чим не підходить в майбутньому авторизація через номер? Другу частину питання уже переадресував.

SIP ID - это логин на SIP сервере. Такой принцип применяется большинством сервисов. Это даёт возможность гибкости: подключать разные номера к учетке, то есть при необходимости сменить мобильный номер. А как юзать SIP если нет номера телефона? Технически можно, но аутентификация возможна через SIP ID только.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
SIP ID - это логин на SIP сервере. Такой принцип применяется большинством сервисов. Это даёт возможность гибкости: подключать разные номера к учетке, то есть при необходимости сменить мобильный номер. А как юзать SIP если нет номера телефона? Технически можно, но аутентификация возможна через SIP ID только.
Іване, так, я це розумію. Донедавна цей сіп ід = номеру тел. без ведучого нуля. Потім це змінили, я от і питаю, чому? Адже инші телефонні оператори в Україні, які надають послуги сіп, такого не робили.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
knedlyk, як варіант - у sip-аутсорсера (партнера) змінився софт, функціонал і т.д., що потребує саме такої ідентифікації, дуже складно ще один номер забити? Не роби з цього проблему, "узбагойся" нарешті..
 
Зверху