Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Кто пользуется их приставкой?Как по функционалу, прошита под оператора?Другие приложения можно устанавливать?
подивіться ТТХ приставки і подумай, потрібно тобі знати відповіді? І шо з пробілами, кнопка знищилась?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Кто пользуется их приставкой?Как по функционалу, прошита под оператора?Другие приложения можно устанавливать?
Как раз купил на телик в детскую такую. Прошивка операторская, но это не очень заметно, все устанавливается без проблем. Единственное, что не нашел как вырубить — автозапуск Свита при включении приставки, и невозможно поменять функцию кнопки «звездочка» на пульте, она намертво под Свит тоже прошита. В остальном — самая обычная TV5, большинство нетребовательных задач закрывает с головой.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Звідси тільки починався шлях до підключення акційного тарифу, а тепер переходити нікуди:
1. Перейдіть за посиланням: sweet.tv/promo_visa_premium
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Sweet tv зараз не відображається в підписках в sense , і карта в особистому кабінеті sweet не відображається . У всіх так ?
 
Реєстрація
04.05.17
Місто
Ковель
Телефон
Xiaomi MI Note 3
у мене відображається і сьогодні 2 гривні зняло за користування
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
В кінці грудня десь 29-30 підключив на мій акаунт яким не користуюсь на даний момент тариф Visa Premium зняли 1 грн, сьогодні заходжу в кабінет по тому номеру тариф демо. Що умова щоб були витрати по карті стосується і тих хто підключився в кінці 2021?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
В кінці грудня десь 29-30 підключив на мій акаунт яким не користуюсь на даний момент тариф Visa Premium зняли 1 грн, сьогодні заходжу в кабінет по тому номеру тариф демо. Що умова щоб були витрати по карті стосується і тих хто підключився в кінці 2021?
А 1 грн було для наступної абонки?
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
В кінці грудня десь 29-30 підключив на мій акаунт яким не користуюсь на даний момент тариф Visa Premium зняли 1 грн, сьогодні заходжу в кабінет по тому номеру тариф демо. Що умова щоб були витрати по карті стосується і тих хто підключився в кінці 2021?
А 1 грн було для наступної абонки?
На карті гроші були. А ще на рахунку свит тв теж 50 грн було. Написав їм в фейзбуці побачу яку відповідь дадуть.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
В кінці грудня десь 29-30 підключив на мій акаунт яким не користуюсь на даний момент тариф Visa Premium зняли 1 грн, сьогодні заходжу в кабінет по тому номеру тариф демо. Що умова щоб були витрати по карті стосується і тих хто підключився в кінці 2021?
У меня было так же - https://red-forum.com/threads/sweet-tv-trinity-tv-net.32964/post-1808976
 
Реєстрація
04.02.08
Місто
Івано-Франківськ
Переписувався вчора з підтримкою Visa - підтвердили, що зміни вводяться для всіх користувачів, незалежно від дати підключення підписки.
 

Вкладення

  • Screenshot_20220130-131009.png
    Screenshot_20220130-131009.png
    414.2 КБ · Перегляди: 73
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Переписувався вчора з підтримкою Visa - підтвердили, що зміни вводяться для всіх користувачів, незалежно від дати підключення підписки.
Пусть тогда в чат-боте запилят счётчик для учёта трат, чтобы потом не писать им письма счастья.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.01.11
Місто
Киев
Телефон
Самсунг
Какая сумма расходов должна быть?
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Переписувався вчора з підтримкою Visa - підтвердили, що зміни вводяться для всіх користувачів, незалежно від дати підключення підписки.
А у вас какая ситуация с аккаунтом sweet.tv?
Когда создавали, когда подвязывали карту?
 
Реєстрація
04.02.08
Місто
Івано-Франківськ
Переписувався вчора з підтримкою Visa - підтвердили, що зміни вводяться для всіх користувачів, незалежно від дати підключення підписки.
Пусть тогда в чат-боте запилят счётчик для учёта трат, чтобы потом не писать им письма счастья.
Так зараз там і є можливість перевірити доступність послуги
 

Вкладення

  • Screenshot_20220130-162259.png
    Screenshot_20220130-162259.png
    443.1 КБ · Перегляди: 60
Реєстрація
04.02.08
Місто
Івано-Франківськ
Переписувався вчора з підтримкою Visa - підтвердили, що зміни вводяться для всіх користувачів, незалежно від дати підключення підписки.
А у вас какая ситуация с аккаунтом sweet.tv?
Когда создавали, когда подвязывали карту?
Маю 2 аккаунти, перший активований в березні 2021. Останній раз продовжило підписку 18.01, хоча витрат 5000 попередні 30 днів не було. По другому активував 30.12.21 і 28.01 тариф поміняли на Демо вже згідно нових правил. Зараз перекинув усі розрахунки картою на Visa Platinum і планую набивати необхідну суму.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Зверху