Реєстрація
27.05.16
Місто
Львів
Телефон
Realme 8 Pro
В мене старий акаунт продовжений в грудні сьогодні знов закінчився і вимагає підключення нового тарифу , а новий списали кошти та продовжили
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
В мене старий акаунт продовжений в грудні сьогодні знов закінчився і вимагає підключення нового тарифу , а новий списали кошти та продовжили
"Старий акаунт продовжений в грудні знов закінчився". Как это понять? Аккаунт проработал месяц???
 
Реєстрація
27.05.16
Місто
Львів
Телефон
Realme 8 Pro
В мене старий акаунт продовжений в грудні сьогодні знов закінчився і вимагає підключення нового тарифу , а новий списали кошти та продовжили
"Старий акаунт продовжений в грудні знов закінчився". Как это понять? Аккаунт проработал месяц???
Так раніше був premium, рік потім в грудні 2021 закінчився вроді як замовив новий на старий акаунт а він сьогодні закінчився і не хоче продовжитись ходь на акаунті є 100грн а на карті більше 50к він не захотів продовжитись , а новий запасний який активував грудні продовжився , і одна карта на два акаунта була
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
По-хорошему, оставили бы они акки, подключённые до НГ в покое. С Нового Года-новые условия, а то как обезьяны в том анекдоте "и умные и красивые".
 
Реєстрація
27.05.16
Місто
Львів
Телефон
Realme 8 Pro
По-хорошему, оставили бы они акки, подключённые до НГ в покое. С Нового Года-новые условия, а то как обезьяны в том анекдоте "и умные и красивые".
Так не проблема користуватись картою вище 5к місяць , в мене так від 15к до 50к міс я дотримуюсь нових умов
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
В мене старий акаунт продовжений в грудні сьогодні знов закінчився і вимагає підключення нового тарифу , а новий списали кошти та продовжили
"Старий акаунт продовжений в грудні знов закінчився". Как это понять? Аккаунт проработал месяц???
Так раніше був premium, рік потім в грудні 2021 закінчився вроді як замовив новий на старий акаунт а він сьогодні закінчився і не хоче продовжитись ходь на акаунті є 100грн а на карті більше 50к він не захотів продовжитись , а новий запасний який активував грудні продовжився , і одна карта на два акаунта була
А може все простіше - Ви просто прорахувались на один місяць і акція діяла до січня, а не грудня.
Адже, здається, повторне підключення акції на один і той же аккаунт неможливе
 
Реєстрація
04.02.08
Місто
Івано-Франківськ
По другому активував 30.12.21 і 28.01 тариф поміняли на Демо вже згідно нових правил.
що і акаунт від 30.12 змінився? Дивно, бо в мене сьогодні зняли 1 грн. і ТП не змінився.
Так, саме на акк., де тариф Visa Premium був активований 30.12, в останній числах січня тариф поміняли на Демо, тобто по факту без підписки. Необхідних витрат по прив'язаній карті не було.
 
Реєстрація
04.02.08
Місто
Івано-Франківськ
В мене старий акаунт продовжений в грудні сьогодні знов закінчився і вимагає підключення нового тарифу , а новий списали кошти та продовжили
"Старий акаунт продовжений в грудні знов закінчився". Как это понять? Аккаунт проработал месяц???
Так раніше був premium, рік потім в грудні 2021 закінчився вроді як замовив новий на старий акаунт а він сьогодні закінчився і не хоче продовжитись ходь на акаунті є 100грн а на карті більше 50к він не захотів продовжитись , а новий запасний який активував грудні продовжився , і одна карта на два акаунта була
А може все простіше - Ви просто прорахувались на один місяць і акція діяла до січня, а не грудня.
Адже, здається, повторне підключення акції на один і той же аккаунт неможливе
Попередньо уточняв у підтримки Світ ТВ, тариф за 1 грн. ще мав діяти 8 міс.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Спасибо за лазейку, смотрю все каналы в другой стране.
Вепееном? У мене світ тб закордоном був вкрай обрізаний, а от кс - чесав по повній.
Так само. Родичі користують КС в Чехії- все норм працює. Прямо на тв підключене.

на 2- аках по Хаму підлючених в жовтні /грудні на Світ - все працює в звичному режимі.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
На сайті Віза оновили інформацію про акцію зі Світ.тв. Нова акція з 1 лютого по 31 грудня з оборотами по картках.

 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
На сайті Віза оновили інформацію про акцію зі Світ.тв. Нова акція з 1 лютого по 31 грудня з оборотами по картках.

Самое главное, что здесь так бурно обсуждается, новые правила касаются и ранее подключившихся?
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
На сайті Віза оновили інформацію про акцію зі Світ.тв. Нова акція з 1 лютого по 31 грудня з оборотами по картках.

Самое главное, что здесь так бурно обсуждается, новые правила касаются и ранее подключившихся?
Не должны. У подключившихся до 31 декабря 2021 года были свои правила и сроки проведения акции.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Не должны. У подключившихся до 31 декабря 2021 года были свои правила и сроки проведения акции.
Карман шире. У меня сегодня снова отключили, хотя подключение было в декабре.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
Не должны. У подключившихся до 31 декабря 2021 года были свои правила и сроки проведения акции.
Карман шире. У меня сегодня снова отключили, хотя подключение было в декабре.
А что поддержка Свита и Визы говорит по поводу их же правил акции, которые действовали до 31 декабря?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
А что поддержка Свита и Визы говорит по поводу их же правил акции, которые действовали до 31 декабря?
Я даже не спрашивал, потому что ответ будет либо «оплата снималась каждый месяц, значит и правила меняются на такой же основе» либо «меняем правила когда хотим». У меня нет времени слушать это, но вы можете попытаться.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
А что поддержка Свита и Визы говорит по поводу их же правил акции, которые действовали до 31 декабря?
Я даже не спрашивал, потому что ответ будет либо «оплата снималась каждый месяц, значит и правила меняются на такой же основе» либо «меняем правила когда хотим». У меня нет времени слушать это, но вы можете попытаться.
У меня через пару недель очередную гривну должны списать. Если поломают - буду их долбить.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Mathias, акцию подключали на старый акк или новый? на карте бабло было в пролонгацию первую, вторую?
 
Зверху