Thrash

Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Samsungмоем городе Thrash это полный trash. Жалкий огрызок Сильпо с минимальным ассортиментом и без сильпошных скидок, и никакие пиццы там не пекут...
В ЗП тоже :D Еще обслуживание не для неженок, нужен пакет - обязан сам сказать, а не кассир рот открывать спрашивать, нет мелкой налички - иди не улицу меняй, это не проблема кассира. Ну и акционный ассортимент как правило только на бумаге или в минимальном количестве.
 

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
Правильно я понимаю, что никакой программы лояльности в Трэше нет? Как в Атб?
 
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
Правильно я понимаю, что никакой программы лояльности в Трэше нет? Как в Атб?
На самому початку роботи Трашів, в них діяло нарахування балів за системою Власний Рахунок від Сільпо, проте недовго.

Траш - по суті ультра дискаунтер, а така модель частіше за все не передбачає додаткові видатки, такі як програми лояльності, в приоритеті - мінімальна відпускна вартість, тому особливо нікуди закладати ще якісь бонуси та видатки на їхнє адміністрування.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
– Розкажіть про вашу програму лояльності.
– Глобального додатка програми лояльності у нас поки немає, але ми над працюємо. Наразі поки є два напрямки:
  1. Чат-бот в Telegram та Viber з 15 000 активних користувачів. Там ми надаємо персоналізовані купони. І працюємо над тим, щоб чат-бот став цікавішими – гейміфікувати його.
  2. Наші вайбер-спільноти, які у кожного магазину свої. Тут користувачі дуже активні і навіть є свої «адвокати бренду» всередині бренду.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
smm-дєвачка своїх родичів додала і під'їздний чат в вайбері. Успіх.
Схоже такая сама історія, як і з Рінгоо. Пацієнта тримають на штучній вентиляції легенів, з готовністю відключити в б-я момент.
 
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
Вангую що основна ЦА Траша просто не буде помічати та користуватись просунутими маркетинговими плюшками.
Тому вайбер-чат звучить доволі раціонально з точки зору бюджету на такі активності.

Post automatically merged:

Справді, спочатку ми позиціонували себе як «жорсткі дискаунтери» з гаслом «Трощимо ціни». Але ми зробили опитування наших гостей, проаналізували все та зрозуміли, що треба більше орієнтуватися на сервіс та атмосферу.

Ну не знаю, в Запоріжжі більшість Трашів як були "жорсткими дискаунтерами", так такими буквально і залишились, принаймні візуально.
 
Зверху