TV+ Пропозиції

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
ПРО ЗАКРИТТЯ ПАКЕТУ BASIC 30 В СЕРВІСІ TV+

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell, повідомляє про те, що з 1 грудня 2020 року пакет TV+ Basic 30 буде закритий для підключення нових абонентів.
У випадку, якщо пакет був активований до 30 листопада 2020 року(включно), він продовжить діяти.
Alik555, дуже дякую.
Цікаво, якщо підключитися зараз безкоштовно, але не сплачувати ап, то чи після 1.12 можна буде користуватися за 80 грн?
Post automatically merged:

Morino, шапка вже не актуальна 😥
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
ПРО ЗАКРИТТЯ ПАКЕТУ BASIC 30 В СЕРВІСІ TV+

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell, повідомляє про те, що з 1 грудня 2020 року пакет TV+ Basic 30 буде закритий для підключення нових абонентів.
У випадку, якщо пакет був активований до 30 листопада 2020 року(включно), він продовжить діяти.
Alik555, дуже дякую.
Цікаво, якщо підключитися зараз безкоштовно, але не сплачувати ап, то чи після 1.12 можна буде користуватися за 80 грн?
Post automatically merged:

Morino, шапка вже не актуальна 😥
idea, Без понятия.
 
  • Like
Реакції: idea

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

АКЦІЯ «ОСІННІЙ ПРИЗОПАД З ТВ+»


Підключайте будь-який пакет в Мобільному додатку ТВ+ та вигравайте ПРИЗИ!


Розігруємо 4 мобільних телефони Samsung Galaxy A12 Nacho 3/32GB Blue та 4 планшети Samsung Galaxy Tab A 8.0" (2019) 2/32GB LTE Black.

Щоб стати учасником Акції потрібно активувати будь-який пакет послуги Мобільний додаток ТВ+, за винятком пакету «Нічний», в період з 04.10.2021 по 28.11.2021 року.


Оберіть пакет в меню: *225#
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
UPD: нi

Кто користується послугою, чи можна активувати денний пакет, не попадаючи на пiдключаючи мiсячний?
На лендiнгу є деннi тарифи, але там про продовження
Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для продовження підключеного пакету, вам надається доступ на 1 день за наступними цінами:

Пакет S4 грн
Пакет M6 грн
Пакет L10 грн
Сінема3 грн
Спорт3 грн
Cпорт Новий10 грн
Нічний2 грн
Дитячий4 грн
MTV5 грн
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
В «мій lifecell» висвітилася ось ця акція, кіно за 1 копійку.

Новий пакет KINO 30 від ТВ+​

Новий пакет KINO 30 від ТВ+


0.01 ГРН / 30 днів


Підключайте вперше за 0,01 грн на 30 днів зручним для вас способом:
  • Натисніть на кнопку «Замовити» на цій сторінці
  • Наберіть *225*7#
  • У застосунку TV+
Насолоджуйтесь переглядом телеканалів з фільмами та онлайн бібліотекою від світових кіностудій Disney, Pixar, Marvel, FilmUA, Paramount та ін.
Після закінчення пробного періоду, вартість пакету становитиме 59 грн/30 днів.
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Маю тариф Platinum Лайф, де ТВ+ входить в тариф. Підкажіть чи можна цей додаток ТВ+ встановити на телевізор чи Андроїд приставку?
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Від того що він «не призначений» ще не означає що він не буде працювати. Мені дозволяє встановити на Смарт приставку, але я не користуюсь lifecell.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Від того що він «не призначений» ще не означає що він не буде працювати. Мені дозволяє встановити на Смарт приставку, але я не користуюсь lifecell.
Від того, що він встановиться ще не означає що воно адаптовано під керування з пульта.
 
  • Wow
Реакції: idea
Зверху