UCRF - УДЦР

  • Автор теми al-m
  • Дата створення
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Base Stations оновлено до версії 1.5, з нового:
• додано інформацію по покриттю регіонів і населених пунктів на сторінці операторів;
• додано можливість прибрати рекламу;
• багато змін "під капотом", які мають позитивно вплинути на роботу програми.

Вирішив віддячити форумчанам за ідеї і відгуки промокодами на безкоштовне вимкнення реклами.
При оплаті виберіть "Використати код" замість Вашої картки.
Власне промокоди:

GE0WB1AGMSA17U0T31VBK54 4LTRKM3RSESXE928YMBVRAT RJZD7P7VCZHAY11J486L1WH E6LPZKEQTA141F868W4RWD4 MQNX7SY48NX6V2X5YD3SXGD XEH305QFJ2L9NPFCCL3U6V7 4GCBQTZ5TZLJDZDXHWCZ8SD DH5JCUNSV17T6M099S119WL 21U0B2E4W8DWNWCU4YBGRE4 Z98SP94V4YEKHZUK87CWT58

Коди потрібно використати до кінця липня.
Відпишіться, коли використаєте код, буду закреслювати в табличці.
Ще раз всім дякую за Ваші відгуки.

П.С. Прохання до модераторів не видаляти дане повідомлення. Я знаю, що воно не зовсім відповідає темі, якщо є більш відповідна тема, будь ласка, перенесіть його туди.

П.П.С Коди закінчились, всім дякую )
 
Останнє редагування:

milan27

fiber engineer
Реєстрація
28.12.14
Місто
Луцьк
Телефон
OnePlus 10pro 8/128
Foroxon, дуже дякую за основу)
Власне таке питання: чи можливо зробити так, щоб коли дивишся назви нп, де вже є 3г, при тапі по назві показувало список номерів Бс, які зареєстровані в даному населеному пункті?
 
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Власне таке питання: чи можливо зробити так, щоб коли дивишся назви нп, де вже є 3г, при тапі по назві показувало список номерів Бс, які зареєстровані в даному населеному пункті?
Можна, але який в цьому сенс? ) Що дасть пересічному юзеру номер реєстрації базової станції?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Foroxon, Дякую, код не використав :)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Классное приложение, нашел сегодня на плей маркете, копаться самому в реестре не всегда охота, а тут все по полочкам,
В селах где стоит DualBand БС, НКРС выдает два разрешения и в проге указывается как 2 БС, нубы на ГуглПлее будут негодовать)
Спасибо
 
Зверху