Viber (Rakuten Viber Messenger)

Andrew

Читатель
Реєстрація
30.10.08
Місто
Киев
Телефон
Android
Добавить в файл %SystemRoot%\System32\drivers\etc\hosts следующие строки в конце:
Код:
127.0.0.1 ads-d.viber.com
127.0.0.1 ads.viber.com
127.0.0.1 ads.aws.viber.com
127.0.0.1 images.taboola.com
127.0.0.1 api.taboola.com
127.0.0.1 rmp.rakuten.com
127.0.0.1 s-clk.rmp.rakuten.com
127.0.0.1 s-bid.rmp.rakuten.com
сохранить файл, перезапустить Viber.
 
Причина: SPOILER
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
23.11.23
Місто
Тернопіль
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Знайшов свій старий телефон, передивився додатки, що були на ньому. Більшість вже не підтримуються через старий дроїд. Видалив. Але вайбер живий.
Користуюся ним десь зо два роки на новому телефоні.
Але думаю перевірю, чи заведеться на старому. На старому авторизація по номеру телефону та коду в смс. Увійшов. Немає майже всіх чатів, що маю на новому телефоні. Чи не мають вони "підтягнутися" з бази самого вайбера?
На новішому телефоні, звісно, розавторизувало. При спробі на ньому авторизуватися отримав блок. Зміг зайти тільки через добу. Ніби все на місці.
Це так завжди було? Я про використання декількох телефонів. Тільки через добу чи є більш швидкі способи входу в свій акк на іншому пристрої?
Дякую.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Тільки через добу
Ще пошастило. Антифрод міг взагалі заблокувати номер телефону, поки не напишеш в підтримку і не поясниш свою поведінку. Завжди реагують досить швидко.
Post automatically merged:

Тільки знаю як скрити чат. І встановити пін код але тоді з компа пропадає людини інших способів незнаю
Якщо ти знаєш як встановити пін, тоді спробуй це зробити, а потім знайди контакт, з яким заблокував (тільки на компі) і напиши йому, як новий чат, побачиш як працює і що тебе цікавить, щоб не задавати дурних питань, типу "як витерти попу туалетним папером"..)))
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
07.08.23
Місто
Днепро
При отправке текстового сообщения появляется значёк геоданных.
Я так понял человек запрашивал их . а почему тогда для меня нет выбора хочу я их отправить или нет?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
При отправке текстового сообщения появляется значёк геоданных.
Я так понял человек запрашивал их . а почему тогда для меня нет выбора хочу я их отправить или нет?
Тому що ви дали дозвіл Вайберу на доступ до ваших геоданих і вайбер може користуватись ними коли захоче. Якщо вас таке не влаштовує - заберіть дозвіл і видавайте тільки на 1 раз(а не на постійній основі як ви зробили зараз) коли він реально потрібен.
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Днепро
Нет!
Другому человеку когда пишу такого значка нет!
А именно, там где она мне пишет, то зачем-то хочет узнать геоданные
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Днепро
Інша людина заборонила
Так я тоже заборонив.
Но я на другой номер когда пересылаются текст, этого треугольничка нет!
А именно человеку, что хотел узнать где я сейчас нахожусь этот значёк был
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Днепро
Это появляется когда я пишу ей, это она выставляет параметр чтобы я отправил свои геоданные
Хочу знать , зачем она это делает?
 

Вкладення

  • IMG-20240126-134306-148.jpg
    IMG-20240126-134306-148.jpg
    58 КБ · Перегляди: 73
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Это появляется когда я пишу ей, это она выставляет параметр чтобы я отправил свои геоданные
Хочу знать , зачем она это делает?
натисни на заголовок діалогу, прибери додавання гео. співрозмовник не може запитувати твої гео

1706275434134.png
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Rakuten Viber оголосив про запуск бізнес-дзвінків в Україні. Ця нова функція відкриває нову еру у спілкуванні між компаніями та їхніми клієнтами, надаючи брендам зручний канал для зв’язку, а користувачам – можливість безплатно телефонувати на стаціонарні та короткі номери компаній з будь-якої точки світу. Опитування показують, що 91% споживачів віддають перевагу брендам, які пропонують можливість зателефонувати або надіслати повідомлення. Бізнес-дзвінки у Viber стають логічним доповненням до давно наявних у застосунку бізнес-повідомлень. Завдяки новому інструменту клієнти самі зможуть обирати канал, через який вони хочуть зв’язатися з брендом.
Функція дзвінку в чаті дозволяє клієнтам отримувати спеціальні пропозиції, повідомлення про час доставлення або про наявність товару, а також розв’язувати інші питання, не виходячи з Viber. Це значно підвищує конверсії, прискорює обробку запитів та дає можливість брендам пропонувати додаткові послуги та товари під час розмови.
Деякі українські компанії вже під’єднали бізнес-дзвінки. Серед них – Ощадбанк, який став першим у світі банком, що додав новий канал спілкування. Також бізнес-дзвінки використовує мережа аптек «Бажаємо Здоров’я» та інші.
Усі бізнес-дзвінки будуть безплатними для користувачів Rakuten Viber. Компанії зможуть під’єднати для дзвінків свій звичайний номер кол-центру або призначити новий. Більше інформації про бізнес-дзвінки у Viber читайте на офіційному сайті.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Класна фіча, от лиш одне питання, наскільки вібєр безпечний, особливо коли це стосується банківського обслуговування.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Класна фіча, от лиш одне питання, наскільки вібєр безпечний, особливо коли це стосується банківського обслуговування.
e2e шифрування є. Тож точно більш безпечний ніж звичайний телефонний дзвінок.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Класна фіча, от лиш одне питання, наскільки вібєр безпечний, особливо коли це стосується банківського обслуговування.
e2e шифрування є. Тож точно більш безпечний ніж звичайний телефонний дзвінок.
дяка, я думав, що там лиш в особистих чатах є шифрування, а що це не стосується ботів і чатів компаній. Порадували мене.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Возможно кому пригодится.
Обратился знакомый, с просьбой помочь. Из его сообщества уводят клиентов конкуренты. Клиент пишет в чат с желанием купить товар, конкурент строчит ему в личку, скидывает пару рупий, все, потеря-потерь. Облазил все настройки, изучил кучу мануала с оф Вайбера и не только, все какой-то бред, с возможностью блокировки писать в личку только на стороне участника. Со стороны админа такого нет.
Оказалось все банальнее, не знаю почему такое не добавить для самостоятельной реализации. Необходимо написать в тех поддержку, указать ссыль на сообщество, и вуаля. Для чего это делается и как, подробно хлопчик разжевал в видео:
 
Зверху