Vodafone вводить у використання новий код мережі 75

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11

Компанія Vodafone вводить новий код​

Згідно з офіційним повідомленням мобільного оператора абоненти Vodafone будуть використовувати новий код мережі, при цьому старі коди, до яких звикли абоненти, а це 50, 95, 66, 99 залишаються чинними.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
А що на це відповість lifecell?
У них номерного ресурсу вистачить, більшість таки переносять номери конкурентів до них.

возможно, поэтому и нужен новый код сети, чтобы компенсировать отток номеров к другим операторам

Нащо, якщо номер зайняти був ц поточного оператора, то чка різниця, що він втік до іншого? Якщо номер не буде використовуватися, то він повернеться донору
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В окремих випадках можуть забрати :LOL:. Маск в своєму Твітері забрав на свої потреби круті ніки не дивлячись, що вони вже належали людям. А людям натомість дав непотріб.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Якщо все ж куплять Укртелеком, то буде в них і 033, i 044,i навіть 055...
Не буде. 044 та інші географічні коди не належать Укртелекому. Укртелеком лише має у користуванні частину ємності, а не весь код.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Раньше все красивые коды подгребал под себя ЮМС/МТС, а Киевстару доставалось только то, что не нужно МТСу.
Сейчас в корне все перевернулось. Лучший(и лучше уже не будет) код 77 забрал Киевстар, хотя 77 был бы логичным продолжением 66 и 99

Можно было бы и 88 взять. Красивая пара. И да, логично продолжение предыдущих пар. :)

Я вот только не понимаю, а почему КС и ВФ тоже в 70 коды приобрели? Потому что у ЛС 073, и сработал стадный инстинкт, или есть какие-то ограничения? Что-то вроде "Один за всех и все на семьдесят" ? :D


У ВФ же есть 050, и в той десятке больше ни у кого нет.
Что-то поменялось?
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Здається у заяві ВФ, що гуляла у тг каналі, не було про цифру, а цифру дає сам регулятор.
Чи я помиляюся?
 
Реєстрація
01.08.09
Місто
Киев
Наразі тре слонам боротися за 044, кияни оцінять :ROFLMAO:.
Вони використовують 044 для послуги "Прямий номер", але вона мало популярно через платну переадресація на мобільний номер.
Після того як Київський області змінили код на 045, в 044 вивільнились 0446, 0447, 0449, при переході з 8 на 0 при наборі номера вивільнився 0448, всього 4 млн. номерів.
Тільки ніхто боротись не буде, бо зараз абоненти відмовляються навіть від існуючих прямих номерів, не те що нові підключають.
 
Останнє редагування:

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Можно было бы и 88 взять. Красивая пара. И да, логично продолжение предыдущих пар. :)

Я вот только не понимаю, а почему КС и ВФ тоже в 70 коды приобрели? Потому что у ЛС 073, и сработал стадный инстинкт, или есть какие-то ограничения? Что-то вроде "Один за всех и все на семьдесят" ? :D


У ВФ же есть 050, и в той десятке больше ни у кого нет.
Что-то поменялось?
07Х последняя свободная десятка кодов, на 05Х все занято фиксой, 059 тоже чемм-то занято, может 058 свободен. А 08Х я думаю не будут давать под мобильную связь, пока есть другие коды. Можно еще 02Х распечатать, 01Х тоже вряд ли, из-за экстренних служб на 1, если и будут, то в последнюю очередь, вряд ли нам столько кодов нужно будет в ближайшее время. А вообще может уже начинать думать про 8 значные номера, как раз все в одном коде поместятся у любого оператора.

Здається у заяві ВФ, що гуляла у тг каналі, не було про цифру, а цифру дає сам регулятор.
Чи я помиляюся?

Вряд ли, думаешь 073 093 к 063 выдал регулятор на свое усмотрение? Понятно что по просьбе оператора, даже если это и не указано в заяве явно.

Это все наверное в нумерацию перенести надо.
 
Останнє редагування:

lex12005

Вникаю :)
Реєстрація
29.01.09
Місто
Киев
Раньше все красивые коды подгребал под себя ЮМС/МТС, а Киевстару доставалось только то, что не нужно МТСу.
Сейчас в корне все перевернулось. Лучший(и лучше уже не будет) код 77 забрал Киевстар, хотя 77 был бы логичным продолжением 66 и 99

Можно было бы и 88 взять. Красивая пара. И да, логично продолжение предыдущих пар. :)

Я вот только не понимаю, а почему КС и ВФ тоже в 70 коды приобрели? Потому что у ЛС 073, и сработал стадный инстинкт, или есть какие-то ограничения? Что-то вроде "Один за всех и все на семьдесят" ? :D


У ВФ же есть 050, и в той десятке больше ни у кого нет.
Что-то поменялось?
88 не можна
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
offtop
07Х последняя свободная десятка кодов
01Х. 02Х?
Нельзя) Для моб.связи доступны только коды от 074 до 079 и от 081 до 085
А підкажіть код 89 це до чорно відноситься?
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
07Х последняя свободная десятка кодов
01Х. 02Х?
Нельзя) Для моб.связи доступны только коды от 074 до 079 и от 081 до 085
А підкажіть код 89 це до чорно відноситься?

 
  • Like
Реакції: Inn@

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
оприлюдненому в телеграм-каналі MZU - Мобільний зв'язок України
А також оприлюдненому на сайті НКЕК, а також оприлюдненому у темі на цьому форумі, яку ніхто не читав і яка спеціально призначена для всіх питань по нумерації, включно з тими, що ніяк не стосуються ВФ і 75.
Але ж ні, треба принести цей спам сюди.
 
Зверху