VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
10.08.09
Місто
Киев
Сегодня с n-ного раза попал в чате на Анастасию. Получил заветный вопрос про США и наконец-то подали заявку на подключение.
То Аліну вже можна не хотіти?
😬
Я написал, что хочу voLTE и в интернете написано, что нужно обращаться в чат. Спросили с ихнего сайта информация или нет. Вопрос де нахожусь(США) и подключили. Подключал чувак. Переводила на него не Анастасия и Алина. С первого раза.
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Я написал, что хочу voLTE и в интернете написано, что нужно обращаться в чат. Спросили с ихнего сайта информация или нет. Вопрос де нахожусь(США) и подключили. Подключал чувак. Переводила на него не Анастасия и Алина. С первого раза.
На який саме пристрій підключили? Він із переліку підтримуваних?
 
Реєстрація
10.08.09
Місто
Киев
Я написал, что хочу voLTE и в интернете написано, что нужно обращаться в чат. Спросили с ихнего сайта информация или нет. Вопрос де нахожусь(США) и подключили. Подключал чувак. Переводила на него не Анастасия и Алина. С первого раза.
На який саме пристрій підключили? Він із переліку підтримуваних?
mi 11, так
 
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
Я двох котиків уламував підключити вольту, упороті попались, кажуть що вибірково підключають, ніяки доводи не допомогли
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Я двох котиків уламував підключити вольту, упороті попались, кажуть що вибірково підключають, ніяки доводи не допомогли
А про США писали?)
Дзвонив їм активувати, кажуть технічно неможливо, дочекайтесь хвилі активації, ну ок, кажу поїду в США, довго щось думали, перепитали чи сім і тел підтримує вольту і таки включили і це все було через одного оператора. Активували на нокію 225😅 якість звуку 👍
 

Вкладення

  • IMG_20240507_204248.jpg
    IMG_20240507_204248.jpg
    231 КБ · Перегляди: 100
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
Телефон
Samsung S24 Ultra
На Galaxy Watch никто не пробовал включать VoLTE? Работает ли?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Який мінімальний Galaxy S підтримується КИївстаром для VoLTE.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Я двох котиків уламував підключити вольту, упороті попались, кажуть що вибірково підключають, ніяки доводи не допомогли
А про США писали?)
Дзвонив їм активувати, кажуть технічно неможливо, дочекайтесь хвилі активації, ну ок, кажу поїду в США, довго щось думали, перепитали чи сім і тел підтримує вольту і таки включили і це все було через одного оператора. Активували на нокію 225😅 якість звуку 👍
Я от не розумію. Проц тут теж Unicos. Правда дещо інший. У мене нокла G22. Та VoLTE працює через гузно. Вихідні все ОК. Але вхідні - при відповіді на дзвінок коллдроп. І що за біда - ХЗ.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Morino, сам телефон то да, но так чтобы вот просто взяло и завелось без бубнов удивительно
Там окрема кнопка в налаштуваннях є, включив і пішло, без всяких перезавантажень сімки і телефона
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Я двох котиків уламував підключити вольту, упороті попались, кажуть що вибірково підключають, ніяки доводи не допомогли
А про США писали?)
Дзвонив їм активувати, кажуть технічно неможливо, дочекайтесь хвилі активації, ну ок, кажу поїду в США, довго щось думали, перепитали чи сім і тел підтримує вольту і таки включили і це все було через одного оператора. Активували на нокію 225😅 якість звуку 👍
Чудово можна буде скоро поступово відключати 2G
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Я двох котиків уламував підключити вольту, упороті попались, кажуть що вибірково підключають, ніяки доводи не допомогли
А про США писали?)
Дзвонив їм активувати, кажуть технічно неможливо, дочекайтесь хвилі активації, ну ок, кажу поїду в США, довго щось думали, перепитали чи сім і тел підтримує вольту і таки включили і це все було через одного оператора. Активували на нокію 225😅 якість звуку 👍
Чудово можна буде скоро поступово відключати 2G
А 3G нехай залишається? :ROFLMAO:
 
  • Like
Реакції: idea

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
VadymUA, та навряд, смс вроді не ходять через вольту, скидає вниз а сигналки шлють смс, тому декелька Мгц мусили б лишити на 2Г
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху