Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
Коли вводиш *#*#volte#*#*
Підкажіть як вводити букви щоб набрати? В стандартній програмі для дзвінків від Google не знайшов як... Через вставку із буферу обміну букви вирізаються

P.S. Для форумчанина який активовує VoLTE. Є Pixel 7 з активними перемикачами VoLTE та VoWifi. Чи можете допомогти активувати ще зі сторони оператора щоб можна було протестувати чи добре працюватиме?
Як на пікселі ці перемикачи активували? Бо не виходило по інструкції на 4pda....
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Як на пікселі ці перемикачи активували? Бо не виходило по інструкції на 4pda....
Є Pixel 7 з активними перемикачами VoLTE та VoWifi
Яким способом додали ці перемикачі на Pixel?
Через інструкцію яку надсилав раніше (без root і без підключення до пк). На якому етапі не спрацювує?

Там був нюанс, що для того щоб зв'язати shizuku по wifi потрібно було розділяти навпіл на 2 вікна екран (зверху вікно розробника знизу вікно shizuku). Без того в мене не приймало код.

Для Google Pixel 6, 7 на процесорах Tensor з'явився спосіб вмикати VoLTE та VoWIfi через встановлення стороннього додатку (без root). Пишуть, що вимикає всі перевірки з боку телефону та потрібна лише активація послуги за номером.
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
У налаштуваннях для девелоперів немає потрібного пункту
 
Реєстрація
19.03.23
Місто
Тернопіль
Телефон
3
Lifecell нарешті зробив список VoWiFi на iPhone / Huawei. Но в списку є iPhone 7 включив VoWiFi. Включився тільки VoLTE, а VoWiFI як оказалося на iPhone 7 в нас не підтримується. Як мені активувати на iPhone 7 той VoWiFi?
(Сімкарта в мене USIM)
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
Цього не було
 

Вкладення

  • IMG_20230219_183850.jpg
    IMG_20230219_183850.jpg
    114.9 КБ · Перегляди: 92
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
В інструкції для pixel із PixelIMS згадки такого пункту не бачу... Сам теж такого не вмикав і з'явилося все відразу по завершенню

Тут пояснюється як активувати без пк
 
Причина: Лінк для підключення без пк
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Є iPhone 12 Pro Max. Не працює VoWiFi. Перемикач увімкнений. Пакет послуг сплачений. Звертався до лайфсел-говорять що моя модель не підтримується. voLTE працює.
 
Реєстрація
19.03.23
Місто
Тернопіль
Телефон
3
Є iPhone 12 Pro Max. Не працює VoWiFi. Перемикач увімкнений. Пакет послуг сплачений. Звертався до лайфсел-говорять що моя модель не підтримується. voLTE працює.
Така сама ситуація на Айфон 7
 
Реєстрація
08.06.18
Місто
Lviv
Телефон
Pixel 8
Нарешті запрацював VoLTE, а після оновлення прошивки на останню найсвіжішу версію ( 14.0.4.0 TKWMIXM ) запрацював і VoWIFI, незважаючи на те, що мого телефону ( Xiaomi 11T ) нема в переліку доступних до VoWiFi.
Якість супер, виклики моментальніScreenshot_2023-04-11-00-08-57-001_com.google.android.dialer-edit.jpgIMG_20230410_131755.jpg
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Redmi Note 11 Pro - перемикачі VoLTE/VoWiFi для Lifecell є одразу "з коробки". Відтак, не вистачає лише активації зі сторони оператора.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Прокольні смс, Ви у числі перших щасливчиків. У мене VoWiFi ще з вересня 2022 року.
Ну так тому і перші щасливчики, бо з вересня. А хвиля березнево-квітнева не щасливчиків, бо смс не надходила
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Працювало на esim відразу, на iph XS Max, і тепер на 12 pro max після переносу теж, перевірив. Але номер не основний, і навіть не другий - тільки на вхідні через bip. Шкода, що vowifi не працює, коли сімка відключена..🙁
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
У меня версия 14.0.2. Телефон Xiaomi 12T. На Xiaomi 11T тоже версия 14. Проблема аналогичная. При переключении ползунка "Звонки через WiFi" иконка в шторке появляется на 2-3 сек и исчезает.
А оцю проблему, нажаль, не пофіксили: VoLTE чудово працює, VoWIFI - як в наведеній цитаті
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
У меня версия 14.0.2. Телефон Xiaomi 12T. На Xiaomi 11T тоже версия 14. Проблема аналогичная. При переключении ползунка "Звонки через WiFi" иконка в шторке появляется на 2-3 сек и исчезает.
А оцю проблему, нажаль, не пофіксили: VoLTE чудово працює, VoWIFI - як в наведеній цитаті
Вище писали що на софті 14.0.4 корректно працює. Може після апдейту як прилетить буде нормально.
 
  • Like
Реакції: GAS
Зверху