Wi-Fi обладнання

Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
Так а чому зразу не взяти XPON SFP ONU STICK та будь-який роутер в якому вона заведеться?
Я хочу этот + пару точек mikrotik для бесшовного WiFi
Post automatically merged:

Так а чому зразу не взяти XPON SFP ONU STICK та будь-який роутер в якому вона заведеться?
Я хочу этот + пару точек mikrotik для бесшовного WiFi
тоді навіщо SFP ONU?
Хай буде як є, на Нокіа відключіть wifi та і все. Зекономите як мінімум 2,5 тис грн

Так а чому зразу не взяти XPON SFP ONU STICK та будь-який роутер в якому вона заведеться?
Я хочу этот + пару точек mikrotik для бесшовного WiFi
Post automatically merged:

Так а чому зразу не взяти XPON SFP ONU STICK та будь-який роутер в якому вона заведеться?
Я хочу этот + пару точек mikrotik для бесшовного WiFi
тоді навіщо SFP ONU?
Хай буде як є, на Нокіа відключіть wifi та і все. Зекономите як мінімум 2,5 тис грн
Как долго работает ваша Nokia g-140w-c без перезагрузок и подвисаний?
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
У меня над входной дверью висит два роутера один из которы запаролен оператором только на режим ONU. Если этот ont она же Nokia стабильна в работе то терпимо если этот девайс глючный то поменяю его например на Alcatel.. По размерам этот ONU значительно значительно меньше и выглядеть будет все аккуратно.
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
на Нокіа відключіть wifi та і все
Подвійний NAT, некошерно.. :unsure:
так і NAT відключіть, зробіть без DHCP, а у провайдера зареєструйте новий ротуер і нічого більше в Нокію не включайте (це як у прова є прив'язка по маку)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.07.18
Місто
Київ
Будь-які варіанти з SFP будуть дуже дорогі.
Можна просто купити новий сумісний ONU за 400грн на OLX і поставити в режимі моста.
Гугл говорить, що Нокіа не підтримує міст і тільки міняти його.
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
SFP Onu stick имеет смысл только если роутер с этой ону будет стоять не в маленьком ящике. Беда этих ону в том, что они перегреваются (бывает, на ней тяжело пальцы удержать, порядка 70 градусов). Поэтому роутер нужно располагать так, чтобы было движение воздуха или кондиционирование помещения. Радиаторы, которые клеят на онушку некоторые производители, особо не помогают.
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Я в себе використовую такий модуль та такий роутер, але сам по собі роутер гріється не по маленьку. Модуль в жару без кондиціонера грівся до 72 градусів, але більше проблема, що в жару сам роутер досягає 42-45 градусів і глючить wifi.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
з ними саме іпуться - особливо, коли треба прокинути всередину порт.. :LOL:
Это кому как... посмотреть видео в ютубе, слава богу их там тьма тьмущая и сделать, я для торента прописывал как бы проблем особо не возникло
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Ternopil
Телефон
Moto G60
на мікроти якраз не дроча ть
Вибачаюсь, помиливсь - не дрочать - з ними саме іпуться - особливо, коли треба прокинути всередину порт.. :LOL:
В чому там "їпотня". порт прокидається аналогічно іншим ротуреах.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
K-V-M, напевно ніхто не хоче йому порт відкривати, тому й єпеться з роутером
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
В чому там "їпотня". порт прокидається аналогічно іншим ротуреах.
Не аналогично, они все хотят просто поставить галочку, нажать ОК и чтоб все было готово, а на Микроте нужно прописывать и потратить минут 30-40 из которых 20 это просмотр видео
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Ternopil
Телефон
Moto G60
В чому там "їпотня". порт прокидається аналогічно іншим ротуреах.
Не аналогично, они все хотят просто поставить галочки и нажать ОК и чтоб все было готово, а на Микроте нужно прописывать и потратить минут 30-40 из которых 20 это просмотр видео
Ну чесно не бачив роутерів де портів де галочками прокидаються порти :). Якщо мова йде про базові (80,443 і тп) то можливо. а процедура кастомного порту в загальномуі там і там треба руцями вводити порти і айпішніки.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
там треба руцями вводити порти і айпішніки.
Бро, в мікроті треба руцями створити три (!!) правила маскарадингу для кожного, щоб він працював і зсередини мережі, і ззовні, ось така мутота...))) В "людському" роутері пишеш тільки зовнішній порт (або діапазон), айпі, і внутрішній, якщо співпадають, то і внутрішній писати не треба, пусте поле.
Post automatically merged:

20 это просмотр видео
Я краще відео 20 хв подивлюсь дівчат цицькастих в інстаграмі, ніж 20 хвилин вивчати, як прокинути порт :LOL: І потім з часом все одно "в шпаргалку" заглядати. Звісно, це все іронія, але не розумію, чому? Чому Edgerouter та PfSense можуть, а тут трах?
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
там треба руцями вводити порти і айпішніки.
Бро, в мікроті треба руцями створити три (!!) правила маскарадингу для кожного, щоб він працював і зсередини мережі, і ззовні, ось така мутота...))) В "людському" роутері пишеш тільки зовнішній порт (або діапазон), айпі, і внутрішній, якщо співпадають, то і внутрішній писати не треба, пусте поле.
Post automatically merged:

20 это просмотр видео
Я краще відео 20 хв подивлюсь дівчат цицькастих в інстаграмі, ніж 20 хвилин вивчати, як прокинути порт :LOL: І потім з часом все одно "в шпаргалку" заглядати. Звісно, це все іронія, але не розумію, чому? Чому Edgerouter та PfSense можуть, а тут трах?
це Ви називаеэте одныэю галочкою?
То я Вам скажу, що в мікротіку простіше
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
то тут складного теж немає, якщо ви налаштовуєте операторського рівня обладнання, а не endusers
p.s. Edgerouter це не endusers залізо
1695216161530.png
 
Причина: зменшив розмір скріншоту
Останнє редагування модератором:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
YuriyP, типу я не в курсі.. )) Але, Мікрот тут як авто з мкпп проти акпп - їхати можна, але кайфу от водіння я не отримаю🙄
 
Зверху