Wifi adapter

Статус
Закрита.
Реєстрація
12.01.23
Місто
Грушово
Доброго дня
Купив wifi adaper два діапазона 2,4 і 5 на компютері через 5G интернет 267мигабит а на ноутбуці 70-100 і теж 5Ghz
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
А в мене дідусь міг 150 разів віджатися
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
)) так мені треба 200+ мбит/с я граю через облачний
Не треба там ні разу 200+ мбіт. 4k 60fps - це макси 70-80Мбіт і то сумніваюсь що хтось реально грає у хмарі у 4к.
А 1080p 60fps - то взагалі 15-20Мбіт.
Там важлива стабільність каналу і пінг.
 
Реєстрація
12.01.23
Місто
Грушово
)) так мені треба 200+ мбит/с я граю через облачний
Не треба там ні разу 200+ мбіт. 4k 60fps - це макси 70-80Мбіт і то сумніваюсь що хтось реально грає у хмарі у 4к.
А 1080p 60fps - то взагалі 15-20Мбіт.
Там важлива стабільність каналу і пінг.
В мене на 50мбит картика підлагує і гра розмита(незавжди)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
В мене на 50мбит картика підлагує і гра розмита(незавжди)
Щось мені підказує що там питання не у швидкості, а якості і стабільності. Якщо канал нестабільний то і картинка підлагує і якість знижується. Бо розмита картинка(якщо мова йде не про 4к монітор) то 720р і нижче.
Я граю у Xbox Cloud Gaming періодично і там на 1080р 20Мбіт з головою і з запасом. Значно важливіше стабільність каналу.
 
Реєстрація
12.01.23
Місто
Грушово
В мене на 50мбит картика підлагує і гра розмита(незавжди)
Щось мені підказує що там питання не у швидкості, а якості і стабільності. Якщо канал нестабільний то і картинка підлагує і якість знижується. Бо розмита картинка(якщо мова йде не про 4к монітор) то 720р і нижче.
Я граю у Xbox Cloud Gaming періодично і там на 1080р 20Мбіт з головою і з запасом. Значно важливіше стабільність каналу.
Потеря пакета 0, якщо граю через пк/телефон
(Через GFN), наприклад кс го, то затримки нема, на ноуті інколи підлаги через новий адаптер ала цей адаптер в пк дає 250 стабільно
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
dheshe І до чого ти все пишеш? Я сказав що для 4к 60fps достатньо 80Мбіт макси, ти мені заливаєш що якщо у тебе адаптер на 250, то треба 200+? Не вбачаєш десь логічну помилку? Якщо поставиш гігабітний адаптер то для онлайн геймінгу стане потрібно не менше гігабіту?
 
Реєстрація
12.01.23
Місто
Грушово
В мене на 50мбит картика підлагує і гра розмита(незавжди)
Щось мені підказує що там питання не у швидкості, а якості і стабільності. Якщо канал нестабільний то і картинка підлагує і якість знижується. Бо розмита картинка(якщо мова йде не про 4к монітор) то 720р і нижче.
Я граю у Xbox Cloud Gaming періодично і там на 1080р 20Мбіт з головою і з запасом. Значно важливіше стабільність каналу.
Screenshot_20230113-154847_Speedtest.jpg

Це тепер такий інтернет (напевно іза того що світло включила та нагрузка я хз)
Post automatically merged:

dheshe І до чого ти все пишеш? Я сказав що для 4к 60fps достатньо 80Мбіт макси, ти мені заливаєш що якщо у тебе адаптер на 250, то треба 200+? Не вбачаєш десь логічну помилку? Якщо поставиш гігабітний адаптер то для онлайн геймінгу стане потрібно не менше гігабіту?
Я воопше спитав як зробити пропускну спосібність більше, я кажу що в мене 5G має бути сильнішім а він такий як 2,4
Post automatically merged:

dheshe І до чого ти все пишеш? Я сказав що для 4к 60fps достатньо 80Мбіт макси, ти мені заливаєш що якщо у тебе адаптер на 250, то треба 200+? Не вбачаєш десь логічну помилку? Якщо поставиш гігабітний адаптер то для онлайн геймінгу стане потрібно не менше гігабіту?
Нее, в мене на 450 мбит/с адаптер, інтернет 250+, а видає на ноуті в два рази меньше
 
Статус
Закрита.
Зверху