Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Таке діло...Може й не в тему пишу...Необхідно завантажити гру "Сонік" з магазину віндовс10, який у мене вирізаний автором збірки вінди...Діти життя не дають...виручайте:dash1:
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
г.Рожнятов
Телефон
Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32GB Black
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
foxsat, та вона позіціонує себе як полегшена збірка з вирізаним софтом і вимкнутими сервісами...Проблема в тому,що окрім цієї гри мені від магазину нічого не потрібно...
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Мені тільки цього тиижня прийшов черговий СП на Windows. Поки помітив тільки моніторинг відеокарти в диспетчері.
А так попередній СП працював не гірше Win7 (на ~10 пк різних конфігурацій у знайомих), нарешті 10 можна рекомендувати всім.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Дюрі-бачі, для того что бы рекомендовать она должна быть не "не хуже"" 7, а значительно лучше.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Kladoff, 7 зараз досить проблемно встановлюється на нове залізо, а 10 значно простіше. Особисто я якщо просять встановити Win то беру одразу 10 - там майже нічого додатково не потрібно налаштовувати, драйвери шукає само, антивірус є вбудований...
А на перших СП була ціла купа проблем (особисто в мене щоразу вручну необхідно було приєднуватись до Wi-Fi, і SSD тормозив із загрузкою 100%) тому доводилось бабратись з 7. В RS2 не зустрічав жодного багу, сподіваюсь так буде в RS3, як і в 7.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Дюрі-бачі, что тот антивирус в боевых условиях может? Так для галочки
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Kladoff, виндовый дефендер уже достаточно давно не совсем для галочки. Насколько я слышу от разбирающихся коллег, уже не хуже бесплатных аналогов
матвей, ты точно жил в нашей стране, когда была эпидемия пети?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
plebis, так і нічого не підхопив...Може тому що не сидів в однокашниках і не оновлював флешплеер для "піратіків" чи в яку там дурь граються)))Квчаю софт з толоки або філки і все добре)На рекламні банери не клікаю...Може я якийсь не такий?!)))
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Встроенной защиты в W10 достаточно для подавляющего большинства домашних пользователей. FCU17 закрыли доступ к файлам пользователей. И если даже появится новый СуперПетя. Он не повредит важные файлы.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
матвей, ти точно знайомий з алгоритмом розповсюдження Петя.А?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Кочевник, ну з того чим він передавався, я мабуть не користуюсь...Хоча вроді ж ним заражались і ті,що з антивірусним захистом, чи я чогось не знаю?!)))) Це я до того, що мало кому допомогла наявність антивіруснику на компі...
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Kladoff, не подскажете, у кого есть голова на плечах?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
plebis, тебе ( знакомым) он хоть раз ловил, что то крупное. Когда, раньше юзер знал, что на Хр антивируса нет, он не лез с голой жопой в терновник. Сейчас же человек ставит, видит там защитника лезет в террариум и ку ку. На мой взгляд либо ставить что то нормальное, или ничего

Добавлено через 4 минуты
Kladoff, не подскажете, у кого есть голова на плечах?

Мы, конечно уходим в субьективизм, но у юзеров с 20 летним стажем она, ( как правило есть). Пользователи Линукс тоже систему знают на порядок лучше

Добавлено через 12 минут
plebis, так і нічого не підхопив...Може тому що не сидів в однокашниках і не оновлював флешплеер для "піратіків" чи в яку там дурь граються)))Квчаю софт з толоки або філки і все добре)На рекламні банери не клікаю...Може я якийсь не такий?!)))

Не слышал , чтоб от Пиратиков чем то заражались. Разве что Дурью, но ты - Братан будь осторожен. Она рядом:)

Добавлено через 15 минут
матвей, ти точно знайомий з алгоритмом розповсюдження Петя.А?

А что тут знать то? Это пиратский вирус значит и распространяют его Пиратики))
 
Останнє редагування:
Зверху