Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
І скріншоти на сайті Microsoft українською, а в мене ніт ☹️
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Лет пять ни одной проблемы
И после апдейта системы у юзеров никогда система не зависала на черном экране? :unsure: У меня было много таких случаев, именно из за старизбек, убиваешь из процессов и грузится дальше, после чего была послана нафиг.
Ну так это к мелкософту вопросы, зачем они с каждой версией создают новое меню-убожество и потом с каждым обновлением его переделывают - любая кастомизация будет слетать, надо просто следить за актуальной версией кастомизаций
Именно поэтому у меня ltsc, где ничего глобально не обновляют, и ничего не отлетает
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
любая кастомизация будет слетать
Не любая. Open-Shell для 10 отлично работает без глюков. Жаль, для Глюк 11 тоже не работоспособна. При этом опенсорс, а startisback - варезная, следить за обновами невозможно.
Post automatically merged:

вінда 11 стоїть українська
Версія яка? Home, Pro? Я побачив англійську, якщо тапати на дефендер з іконки в треї, якщо заходити через Параметри - Захист, там ніби норм, але меню в іншому стилі, реально якийсь вінігрет...
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
alfredhaos, бачив на Home (з усіма останніми оновленнями)
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Maxxx, ну в мене здається прошка з усіма оновленнями, і проблем з локалізацією немає, але я одразу ставив на ноут укр вінду.
 
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
Може хтось підкаже, як прибрати ці дурнуваті колонки? Просто щоб при натисканні на годинник відкривався чистий календар

Screenshot_10.jpg
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Безглуздо, часто глючно, гальма на більш старих системах, який сенс? Аби був маразматично-нелогічний "пуск" посередині панелі завдань? Місце 11 в історії Віндовсів - разом з Лінолєумом, 8кою, ну і, звісно, "Віста - мрія мазохіста")) Розумію, коли ще 11 йде в базі з новим ноутом, а даунгрейдити на 10 немає часу або знань, можна "їсти цей кактус", а оновлюватись з 10? Нахіба?
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Чи варто вже переходити з 10ки?
По бажанню можна просто лайками/дизлайками проголосувати)
Я хоча і проголосував "ЗА", але є те, через що я іноді хочу поставити 10. - Неможливість відключити групування значків на панелі пуск. Наприкад, я часто працюю між двома excel \ word файлами і треба перемикатись на браузер - ексель і як же бісить, що кожен раз треба наводити на цю іконку екселя і потім вибирати порібне вікно. На 10 просто буде два екселя на панелі, навіть з назвами документів - клац на потрібний і все.
В іншому на і3-11 працює нормально, на більш потужних тим паче.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Хм, i3 різні бувають, наприклад, Core i3 10-го покоління вставить i7 4-го, а i3 четвертого покоління всреться на маздай 11. "працює нормально" теж поняття дуже неоднозначне, працювати має не "нормально", а "оху@нно", як 10ка на тому ж залізі, без мікро-фрізів інтерфейсу.
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Хм, i3 різні бувають, наприклад, Core i3 10-го покоління вставить i7 4-го, а i3 четвертого покоління всреться на маздай 11. "працює нормально" теж поняття дуже неоднозначне, працювати має не "нормально", а "оху@нно", як 10ка на тому ж залізі, без мікро-фрізів інтерфейсу.
Я ж написав покоління: i3-11. i3-1115G4.
Головний посил там був за пуск. Тому і не розписував більше.
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Чи варто вже переходити з 10ки?
По бажанню можна просто лайками/дизлайками проголосувати)
Я обновив до 11 - не сподобалося, комп повільніше став працювати та і не звично. Підкажіть як повернутися назад на 10?? Тільки перевстановлення??
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Чи варто вже переходити з 10ки?
По бажанню можна просто лайками/дизлайками проголосувати)
Я обновив до 11 - не сподобалося, комп повільніше став працювати та і не звично. Підкажіть як повернутися назад на 10?? Тільки перевстановлення??
Якщо не пройшло 10 діб, то можна даунгрейдити без втрати даних і програм.
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Чи варто вже переходити з 10ки?
Варто переходити з 7ки на 10ку.🦥
Смотреть надо на железо. От него зависит, стоит или нет
Post automatically merged:

А 6 Гб RAM для Windows 11 точно мало
у меня до апгрейда железа была 10ка с 24 гигами озу, сейчас 32 гига и Win11.
Памяти вроде стало больше, а по факту свободной почти так же и осталось.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
у меня до апгрейда железа была 10ка с 24 гигами озу, сейчас 32 гига и Win11.
Памяти вроде стало больше, а по факту свободной почти так же и осталось.
Ну коли пам'яті багато, то резервує на майбутнє. А от при моїх 6Гб Windows 11 ще 4 Гб використовувала із файлу підкачкчи, від чого і пригальмовувало. 10 з тим же набором програм використовує близько 5,5 Гб + 1 Гб в файлі підкачки і тому нормально працює.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Ну коли пам'яті багато, то резервує на майбутнє.
мне то от этого не легче.
Что раньше было 2 студии запущено, еще кучка программ и все, виртуалку не запустишь, надо закрыть хотя бы одну студию, запустить виртуалку, ну и потом обратно студию запустить.
Так то же самое и сейчас происходит:devilish:


А поповоду файла подкачки.
Поставил я недавно SSD на 2 террабайта - так теперь виртуалкти аж летают, на обычном винте - мрак был полный.
 
Зверху